Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Daber :D ja tez nie powiem złego słowa na profil schucco, ale sugeruję ci rozejrzeć sie po naszym rynku, ponieważ te dwie firmy są kojarzone u nas , gdyż są fabrykami natomiast w kraju mało kto nich słyszał. Poza tym jest kilku solidnych sprzedawców handlujących oknami dobrych ogólnopolskich firm. Po takim rekonesansie może okazać się że są okna ładniejsze i lepiej wyposażone ( tego drugiego jestem prawie pewien). Wejdź na stronę http://www.oknonet.pl , poczytaj opinie na temat fabryk , jakości okien. Pozdrawiam :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku okolice września płaciliśmy za ocieplenie 150 zł/ 1m2 w tym styropian gr 15 cm z Termexu, Tynk mineralny + farba STO silikonowa+ malowanie 2 razy+ podcień w Kamyczkach bodajże bolix.

 

Przegladajac forum natrafiłem na Twoją wypowiedż z okolicy lipca 2007, w której wspominałeś właśnie o ocieplaniu za 150zł/m2, wówczas stwierdziłeś że są to ceny kosmiczne, rozumiem że taniej nie udało się znaleźć. :wink:

 

Wynika że cena 120zł/m2 jest do przyjęcia (puc barwiony, więc nie liczył malowania - z malowaniem 130zł/m2). Dzięki i pozdrawiam.

 

Wejdź na stronę http://www.oknonet.pl

 

Nie omieszkam, nie omieszkam

 

Kolega intensywnie poszukuje działki pod budowe domu w okolicy Koszalina do 10 arów, jesli sa wolne tereny po sasiedzku za Waszymi płotami prosze o kontakt. pozdrawiam

 

Koło nas jest kilka działek wolnych, ale pewnie nie są przeznaczone na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Kolega 12marek próbował zainicjować pomysł "pchlego targu". Nie wiem na ile się pomysł przyjął ale zaoferuję 6 worków wapna do oddania. Jeśli ktoś potrzebuje - bez kosztów. Trzeba tylko przyjechać (Mielno) i zabrać. Leżą w garażu i zajmują miejsce. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 120 zł może być mało przy takiej grubości styropianu.

Ja w zeszłym roku płaciłem już 150 zł

 

Co do Gołdy to proszę:

601895532 lub 607229108

 

JA sam ostatnio wyniosłem z garażu 6 worków tynku MAXIT.

Oraz mam 5 płyt G-K zwykłych białych do oddania.

 

Mam też na sprzedaż maszynę stacjonarną do cięcia Glazury i Terrakoty do długości 57 cm i grubości do 3,8 cm, z dwiema tarczami jedna kompletnie nowa nigdy nie użyta i druga w stanie idealnym diamentowa do cięcia glazury. Maszyna została kupiona specjalnie do położenia kafli w jednym domku. Cena nowej z dodatkową tarczą to 1300 zł oddam taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałabym tylko ostrzec przed pewnym panem Stasiem- hydraulikiem, starszy gościu i dobrze mu z oczy patrzyło ( lecz już teraz wiem że to nie wystarcza).

Miarka po prostu u mnie się przebrała. Po pierwsze zwiększył cenę za materiał z pewnej hutrowni tak ok 20 % , gdzie mąż idąc z ulicy dostał by o te ok 20 % taniej a ponadto mamy po jego robocie poprawki, np stelaże geberita są za nisko osadzone tak że górna część miski wc jest na wysokości ok 35 cm -PARODIA!!! :evil: :evil: :evil: Przez tą fuszerkę musimy zrywać płytki- :evil: nikomu nie przyszło do głowy sprawdzić to przed ich położeniem. No i powierz tu pracę fachowcom. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnie w tych hurtowniach.....na wejsciu daja upust 15 - 20 % to po co takie ceny są, a moze po to zeby nie starac sie o dodatkowy upust...:)

Chcialbym kupic 2 kominy shidla. W careco dostalem na te kominy 15% i chyba nigdzie taniej w Koszalinie już nie bedzie.....?

A gdzie najtaniej dachówka cementowa (euronit, brass...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryka -Klimayzacja-Wentylacja-Automatyka-CO

Firma jest nie duża ale naprawde solidna ceny też bardzo przyzwoite. Pracują na całym woj.Zachodniopomorskim i woj.pomorskim ale najczesciej można ich spotkać w koszalinie i okolicach oraz słupsku.

Tel.kontaaktowy Mirek 514 285 974

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...