Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A zapomniałam przedstawić: dom w Darłowie

 

Parterówka z GWC i rekuperator (mam nadzieję, że będzie mnie stać) na razie stan surowy otwarty jak mi dadzą kredyt to polecę dalej na razie chcę wstawić okna (tylko jakie?)

 

Jak się nauczę wstawiać zdjęcia to wstawię na razie lipa tylko WAS podglądam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przypomniało mi się że koleżankanka z Popiełuszki też wzięła "Bajcara" od Wieczorka oglądałam ładne, ale ja chcę bez szprosów.

A tak wogóle to szukam takich co będą się nadawały dla domu energooszczędnęgo bo taki mi się marzy czyli rekuperacja i GWC już mam projekt z Bobrowiczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Hej , co do okien to jest wiele firm, natomiast co do jakości to rożnie bywa, no i kwestia jest obsługi posprzedażnej. W Koszalinie jest kilka m.in, Tur-plast, Oknoplast, Avante Womib.Wszystko zależy czego się oczekuje od okien. Nie sam wygląd jest najważniejszy i same komory . Są jeszcze okucia i szyby itd. , itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieliśmy trochę nietypowe okna i jako jedna z niewielu firm która zgodziła się je wykonać była firma PPU "DACH". Robią na profilach Veka no i produkcja jest na miejscu co nie było bez znaczenia. Jedno z okien wykonane było źle (otwarcie na zewnątrz) i w sumie nie było problemu z wymianą. Nie ma pośredników nie ma na kogo zrzucać winy:

- O Boże okno otwiera się na zewnątrz

- Przecież sami panowie robili pomiary

- No ale na dokumencie produkcyjny było takie

- Ale mnie nie obchodzi co było na waszym wewnętrznym dokumencie - to już wasz problem.

- Mam pan racje, za kilka dni przywieziemy nowe.

 

Fakt że było to ponad 2 tyg, ale okno nietypowe z łukiem - chyba nieźle na tym stracili bo raczej nie znajdą nikogo na takie coś.

 

Nie wyobrażam sobie jak bym to robił przez przedstawiciela, a producent gdzieś w innym mieście. Na pewno przedstawiciel chciałby zrzucić winę na producenta a producent na źle wysłane zamówienie. Mogłoby się trochę ciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HURA!!!

Niektórzy urzędnicy to jednak ludzie! Dostaliśmy pozwolenie na przydomową oczyszczalnię ścieków!!! Ależ jestem dumna z mojej wytrwałości i cierpliwości... A mój Małż jaki szczęśliwy, że w portfelu tyyyle kasiorki zostanie

P.S. Dla wszystkich nadal walczących o pozytywną decyzję - bądźcie cierpliwi, chwytajcie się każdego możliwego przepisu, który stanowi na Waszą korzyść i piszcie odwołanie za odwołaniem, wkońcu się Wami znudzą!

"Koszaliński Rozmaryn" - służę radą w kwestii technicznej załatwienia dokumentu ;) Pozdrawiam i trzymam kciuki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że to my będziemy korzystali z Waszych porad :) Z tego co pamiętam to w wydanych warunkach mieliście wpisane szambo bezodpływowe? Chęć wybudowania POŚ zgłosiliście do Urzędu w którym składaliście wniosek o wydanie warunków czy do Starostwa? Ja też na tą chwilę w warunkach zabudowy mam wpisane szambo (ze względu na bliskie sąsiedztwo kąpielisk - decyzja sprzed roku). Teraz dostałam decyzję, że kąpieliska blisko nie ma i nie wiem czy raz jeszcze składać papiery do UMiG o wydanie nowych warunków zabudowy czy już tylko zgłosić chęć budowy w Starostwie i czekać 30 dni na ich ewentualny sprzeciw?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...