Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Ziomków z Koszalina, choc sam jestem z okolic Słupska :-)

 

Czy miał ktoś przyjemność z koszalińską firmą MEGA - dystrybutor Oknoplast? Jakieś opinie, szczególnie na temat fachowości montażu?

 

Pytam, gdyż mam zamiar montować okna Oknoplastu u siebie, a o słupskiej MEGA (dokładnie Bolesławice) słyszałem różne opinie :-(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
W związku z pytaniami na PW temat wiercenia studni w okolicach Koszalina informuję, ze sytuacja wyglada bardziej niż tragicznie. Cena 1m odwiertu dla rury 110mm wynosi ok 300zł z materiałem. Należy liczyc się z wydatkiem ok 10 000zł za studnię na gotowo. A jeszcze terminy zaklepane na najbliższe pół roku. Studniarze w razie telefonu nawet nie przyjmują zamówień! Ja ściągałem studniarza z okolic Warszawy, który brał 120 zł za metr z materiałem. Cała studnia wyszła za 5000 zł. Czyli 5 tys w kieszeni. Znalazł wodę, ktora wypływa jak źródło. Bez pompy można podlewać działke. Ten studniarz chętnie przyjedzie w nasze okolice ale trzeba zebrać jak najwięcej zamówień. W moim wypadku było nas trzech ale kręcił nosem, że mało. Telefony do studniarzy w Koszalinie - można sobie zadzwonić i porównać ceny 604751348, 728347412. Telefon do studniarza spod Warszawy 604380964.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich zapracowanych na swoich budowach i walczacych jeszcze z urzędami! Ja jako świeżynka na tym forum ,mam nadzieje że niedługo będe miała okazje brać udział w wymianie informacji nt.co gdzie i za ile!

 

bitwa moja bedzie odbywać sie w Starych Bielicach,narazie walka trwa na urzedowym polu!Przy okazji jeśli ktoś z Waszych znajomych poszukuje działki pod budowe to może skorzysta z mojej oferty - mam do sprzedania kilka działek w St.Bielicach.POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witamy sympatyków forum !

 

Za ok 2 miesiące chcemy ruszyć z budową. Na razie ceny na lokalnym rynku wprost zwaliły nas z nóg. Gdzie najtaniej w okolicy można nabyć materiały ? A może ktoś jest chętny by wspólnie zakupić materiały by obniżyć ich koszt ?

 

Szukamy też dobrego i solidnego kierownika budowy. Kogo polecacie ?

 

Pozdrawiamy

Agata i Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. My z Żoną czekamy na pozwolenie na budowę (powinno być najpóźniej w piątek). Następnie jeszcze tylko kredyt załatwić i ruszamy.

Budowa w Konikowie. Całkiem sporą część materiałów już mamy (porotherm, dach, strop, więźba,bloczki, firma do budowy). Brakuje tylko kierownika budowy.

Aga i Paweł

 

Ps. Ja dostałem dosyć tanio materiały w Budhaus i ExtraDach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam wszystkich bardzo serdecznie !

Jestem nowym użytkownikiem, mój wymarzony dom mam zamiar wybudować w malowniczych okolicach Skwierzynki, zmienił sie tu niedawno plan zagospodarowania, w wyniku tej zmiany powstało kilka fajnych działek pod budowę, np takich jak ta:

http://otodom.pl/index.php?mod=show&insId=5700751

Jeśli jest ktoś również zainteresowany budową w tych okolicach - kontakt 518455575

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witamy, jestesmy nowi i świeżo po zakupie działki. Prosimy o podpowiedzenie nam jakie są ceny wznowienia granic działki przez geodetę w naszym regionie. Nasza działka niestety nie ma żadnych punktów granicznych oprócz dzikich żywopłotów.

Z góry dziekujemy za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, jestesmy nowi i świeżo po zakupie działki. Prosimy o podpowiedzenie nam jakie są ceny wznowienia granic działki przez geodetę w naszym regionie. Nasza działka niestety nie ma żadnych punktów granicznych oprócz dzikich żywopłotów.

Z góry dziekujemy za pomoc:)

 

Może być i 100 - 150 pln za punkt. Ale lepiej umówić się z geodetą na kompleksową obsługę budowy, to będzie na pewno taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy za odpowiedż.:)

Wogule nie orientujemy się w cenach w regionie koszalińskim ponieważ mieszkamy tu od niedawna i jak pisaliśmy chcemy się tu osiedlić na stałe.

Jakich geodetów polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam,

 

To pierwszy moj post w "Grupie Koszalinskiej", wiec witam wszystich serdecznie. Obecnie poszukuje sprawdzonej ekipy do podlog (wylewki) i do ocieplenia zewnetrznego. Jezeli znacie kogos godnego polecenia, to prosze o numery telefonow. Budowa jest w Konikowie. Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam bardzo serdecznie!

To moj pierwszy post na koszalińskim forum. Mam 2 pytania; jeśli ktoś by mi pomógł, byłbym bardzo wdzięczny:

 

a) ile kosztuje (mniej-więcej) na terenie Koszalina wykonanie wylewki pod posadzki; interesuje mnie koszt z materiałem na m2, wylewka na poddaszu, około 115m2

 

b) na skosach, na poddaszu jest już wełna; trzeba to wykończyć (folia izolacyjna + płyta G/K na stelażu + szpachlowanie +przygotowanie pod malowanie); jaka cena za m2

 

Jeśli ktos znałby namiary na solidnych fachowców, którzy przy okazji ze mnie nie zedrą, byłbym bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam!

WierTaRa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...