Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzis wjechali nam z przemyslowki i ustawiaja konstrukcje pod dach.. :D Drewno ma byc na piatek wiec jeszcze przed zima zdarzymy z dachem..

Z tym sniegiem to przesadzilas ;>

 

czytałam prognozy i ponoć tak ma być , ale czy u nas . Z dojazdem raczej nie przesadzam i z samym odsnieżaniem tez . W zeszłym roku cała ta droga z płyt była nieprzejzdna , bo nikt nic na niej nie zrobił , a jest tam juz jeden dom .

Dach spokojnie zdążysz zrobić przed zmimą . Dobra ekipa upora się w mig . Dachówkę można położyć w tydzień .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Taki traktorek ma "gospodarz" naszego bloku. Odśnieżanie idzie niby dobrze. Ale do samego dołu i tak nie wybiera i zostaje szklanka. Idzie się zabić :). Jakkolwiek lepsze to niż nic lub szuflowanie 10 arów drogi :)

 

PS: Konstrukcja dachu u mnie odebrana. Jutro startują z pokryciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo posypać piaskiem...

 

Mam już projekt i wizualizację ogrodzenia i w końcu muszę znaleźć wykonawcę . Gdzie u nas można kupić ramę do bramy wjazdowej ?

Wylewają się już , a może dopiero .... posadzki i zacznie się schnięcie . Robi się też ocieplenie i zaraz elewacja .Zostanie tylko siding z drewna okume i gotowe . Jejku , nie mogę się doczekać efektu końcowego . A kiedy zrobimy środek ....któż to wie

Tak się śmiejecie , ale mieszkać samemu na gołym polu to żadna radość na zimę . Te dwa domy , które się zaczęły , będą gotowe dopiero w przyszłym roku . Wtedy dopiero będzie ciut raźniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przyjadę nawet dzisiaj lub jutro , ale czy można tam wjechać po tych deszczach ?

Pięknie będziesz mieszkał zapewne , ale my dziś mamy wiele wątpliwości , a ja pełne portki strachu . Ale nic to - damy radę .

Dachówka Brassa będzie niemal identyczna jak moja . Jak chcesz , to wpadnijcie zobaczyć na moją budowę i od razy ocenicie okna ( tylko trzeba zaopatrzyć się w kalosze ) . Do albumu wrzucę fotkę takiej dachówki Braasa na położonym dachu innego domu .

Edytowane przez Ewa@Adam
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWA ja mam do pierwszego domostwa 900 metrow i z 2 stron las...

Musicie przyjechac do Nas i porownac nasze wigwizgowo z Waszym ;-)

 

Na 99% podjelismy juz decyzje jaka dachowka

Bedzie Tegalit Braasa :) Grafitowa

 

Jak chcesz zobaczyć ją na żywo to możesz do mnie podjechać na budowę - właśnie ją układają.

Jest małe, ale nie produkują już w Polsce - ściągają z Niemiec i nie ma w liście produktów trójników, chyba że macie dwuspadowy dach to nie ma sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knaufa w prawie każdej. Tęcza, KCMB, Castorama, nie znam takiej w której nie ma.

 

A u mnie z dachem weszli w piątek (konstrukcja) i dzisiaj już powinien być skończony. Jak się jeżdża na UE od strony brytyjskiej to widać piękną zieloną konstrukcję :).

 

hej czy mógłbyś podać namiar na tę Firmę!!!Pilne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam jeszcze pytanie odnosnie sprawdzonej ekipy ktora robi ocieplenie i elewacje, zna ktos moze? Potrzebuje dobrych fachowcow bo sciany sa z porothermu i nie bedzie kolkowania, tynk silikonowy z renomowanej firmy. Nie chcial bym zeby ktos to zpapral, bo to raczej kosztowna sprawa.

 

Ściany z porothermu jak najbardziej można kołkować, tylko trzeba kupić kołki z rozszerzoną strefą rozporu. Generalnie wszyscy wszystko kołkują, choć z tego co pamiętam to jeżeli jest tylko zwykły tynk na elewacji to do drugiego piętra nie ma potrzeby kołkowania. Inaczej jest w przypadku okładziny z klinkieru. Dobry fachowiec to: Artur Burak: 501781857, bardzo zajęty ale można spróbować. Jeszcze jest Jan Młynarski: 694626111.

Edytowane przez BOJATO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...