Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MODELARSTWO ! PILNE !!!


Kasiorek

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze

PILNIE poszukuję informacji na temat starych stacji kolejowych do wykonania pracy dyplomowej ,której tematem będzie makieta stacji kolejowej z lat 30-tych XX wieku.Będę wdzięczna za wskazanie żródeł informacji .

pozdrawiam i dziękuję

Kasiorek

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Kasiorek dnia 2003-02-10 16:15 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

A ja odswieze ten watek: Czy sa na forum jacys modelarze (byli lub aktywni :) )? I jesli tak, to na jakim etapie jest budowa waszego "malego" domku? Ja wlasnie zaczynam tworzyc makiete swojego projektu, dzieki temu latwiej mi bedzie pokazac zonce o co chodzi, bo nie wszystko potrafi sobie wyobrazic.

 

pzdr.

brzuzens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

kasiorek

masz problemy ze znalezieniem wzorca czy z samym wykonaniem makiety? dobrym wzorcem moga byc dworce w poznaniu, wroclawiu, berlinie, monachium itd itd ... To ze PKP ma jakies plany w to mi sie nie chce wierzyc ale niemcy na pewno. MOze byc jednak problem z wyciagnieciem ich od nich ale list polecajacy z uczelni powinien ten problem rozwiazac. POdobnie postepowalem przy mojej pracy chociaz nie byla ona z architektury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...
Drodzy Forumowicze

PILNIE poszukuję informacji na temat starych stacji kolejowych do wykonania pracy dyplomowej ,której tematem będzie makieta stacji kolejowej z lat 30-tych XX wieku.Będę wdzięczna za wskazanie żródeł informacji .

pozdrawiam i dziękuję

Kasiorek

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Kasiorek dnia 2003-02-10 16:15 ]

 

...zainteresuj się dworcem kolejowym w SKIERNIEWICACH. Jest to obiekt z przełomu XIX/XX wieku wybudowany na polecenie CARA, który miał tam swoją siedzibę letniskową. Myślę, że plany ma Urząd Miasta. Na ich podstawie możesz wybudować MAKIETE a nawet DIORAME. Pewne elementy typowej dioramy kupisz sobie w profesjonalnym sklepie modelarskim ale...nie są to tanie modele (wagony, semafory, czy ciuchcie). W takim sklepie dostaniesz też kontakt na hobbystów, którzy mogą za Ciebie wykonać taką makietę/dioramę jeśli sama nie czujesz się na siłach. W Łodzi wiem gdzie jest taki sklep ale w W-wie nie mam pojęcia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...