Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W KONICZYNCE pracownia ARCHON


Recommended Posts

Dzisiaj rozpoczął się u nas montaż kuchni - zamiast spiżarki mam wnęke na wysoką zabudowę z lodówką. Z

czekam niecierpliwie na zdjecia, bo kuchnia to dla mnie mega wyzwanie

przesunelismy drzwi od spizarki max do wyjscia i teraz nie mam jak zrobic piekarnika w słupku, bo lodówka musi isc na druga strone, a mlody niedawno miał wypadek u babci z piekarnikiem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kuchnia prawie skończona - nie obyło sie jednak bez zgrzytu - źle się zrozumieliśmy z panem od kuchni i jedna z szafek była za wąska - szybko jednak doszliśmy do porozumienia - szafka została poszerzona, tylko niestety front do niej zostanie zamontowany po nowym roku. Druga sprawa to wysokość piekarnika - Pan projektant myslał, że nad piekarnikiem będzie mikrofala w zabudowie i umieścił piekarnik niżej - jak dla mnie za nisko. Pokombinowalismy troszkę i piekarnik został podniesiony, niestety ciut za wysoko, ale lepiej tak niż miałby być na wysokości 60 cm. Mogłam co prawda uprzeć się na przeróbkę całej szafy, ale trzeba byłoby zamawiać całkiem nowe fronty, a to spory koszt. Za miękka jestem, wolę kompromisy niz stawianie ultimatum. Jutro zrobię zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno mnie tu nie było, widzę że coraz więcej ludzi buduje koniczynki.

Powiem tak od dwóch tygodni mieszkamy w swojej koniczynce, wiadomo jeszcze nie wszystko skończone ale stwierdziliśmy, że jak się przeprowadzimy to zawsze więcej zrobimy.

Okno trójkątne mamy tak podzielone, że nie sprawia żadnego kłopotu przy myciu, tak jak większość zrezygnowaliśmy z okna w kuchni i salonie, na górze gdzie przewidziana jest garderoba zamiast ścianki zrobiliśmy drzwi suwane, spiżarka super sprawa na podręczne rzeczy wiadomo nie jest duża ale zawsze coś można tam schować,

Dla nas ten projekt jest super gdybym jeszcze raz miała wybierać to oczywiście byłaby to koniczynka

Pozdrawiam wszystkich budujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img138.imageshack.us/img138/3688/miscellaneous67.gif

 

Serdeczne życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia dla wszystkich z forum i dla każdego z osobna, zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności (szczególnie budowlanej :wink: ) oraz spełnienia marzeń życzą

 

sylwia&paweł&ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Brawo!!! Kolejna Koniczynka zamieszkana. GRATULACJE:)

I jak się mieszka? Ja bardzo związana jestem z obecnym mieszkaniem, więc chyba smutno mi będzie się z nim rozstawać. Jakby nie było to dom w którym spędziłam niemal całe życie... No wiecie taki wielopokoleniowy, budowany przez mojego pradziadka::) kawał historii...

Ale nie zawaham się ani chwili:) z braku miejsca chociażby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie okien w wykuszu. Zauważyłam, że wszyscy robią okno dzielone na trzy (choć dałabym sobie rękę obciąć że u kogoś gdzieś kiedyś widzaiłam jednotaflowe) - no własnie, dlaczego takie rozwiązanie a nie właśnie duże okno z jednej tafli?

dlatego ze nie kazdy da ci na to gwarancje

 

jedna tafle miał ktos ze szczecina (zabijcie mnie zapomniałam nicka)

zdjecie tez gdzies mam bo chcielismy tak zrobic jak znajde to wkleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...