Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W KONICZYNCE pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A i czy mogę prosic jakieś zdjęcia z realizacji tego projektu na emalia [email protected] bo właśnie zastanawiamy się z mężem nad tym projektem i nie jesteśmy pewni co do niego. Wiadomo inaczej wygląda na żywo inaczej na papierze. z góry dzięki serdeczne :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i czy mogę prosic jakieś zdjęcia z realizacji tego projektu na emalia [email protected] bo właśnie zastanawiamy się z mężem nad tym projektem i nie jesteśmy pewni co do niego. Wiadomo inaczej wygląda na żywo inaczej na papierze. z góry dzięki serdeczne :-?

 

justa ma troszkę zdjec w swoim albumie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My czekamy na pozwolenie na budowę Koniczynki. Na razie robimy porządki na działce. Jak sądzicie, ile może kosztować budowa koniczynki? Ekipa będzie spoza warszawy.

 

my tez czekamy na pozwolenie, powinno byc na dniach

a co do budowy, to jest to nowy projekt i ciężko kogos zapytac

 

ja mam ok 200tys i tego sie trzymam, CHOC MATERIAŁY NA DOM JUZ MAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My czekamy na pozwolenie na budowę Koniczynki. Na razie robimy porządki na działce. Jak sądzicie, ile może kosztować budowa koniczynki? Ekipa będzie spoza warszawy.

 

my tez czekamy na pozwolenie, powinno byc na dniach

a co do budowy, to jest to nowy projekt i ciężko kogos zapytac

 

ja mam ok 200tys i tego sie trzymam, CHOC MATERIAŁY NA DOM JUZ MAM

 

Odnosisz to do stanu deweloperskiego? Ile wyniosły cię materiały i co w nich się zawiera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem aktualnie na etapie dachu - stan surowy otwarty powinien zamknąć mi się w 110 tys. zł. Ale większość materiałów kupowałam w styczniu, więc jeszcze w dużo niższych cenach niż obecnie. Buduję koniczynkę 2 (dach dwuspadowy, bez garażu).

pozdrawiam

 

to tak samo jak ja :)

kupowałam materiały w zime i buduje Koniczynke2

 

moge poprosic o jakies zdjecia budowy, chociazby na priv :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przepraszam na wstępie, że trochę zmienie tok powyższej dyskusji. Mam mały problem. Jakieś 3 miesiące temu kupiłam projekt Dom w Koniczynce 2 (G). To bardzo ładny domek i chcięliśmy go wybudować ale w między czasie nasze plany dotyczące budowy się zmieniły. Próbowaliśmy oddać nienaruszony i niezniszczony projekt ale Archon się nie zgodził ponieważ wzięliśmy udział w Wielkiej Loterii (taki jest ich "dziwny" regulamin). Mam więc propozycję: jeśli ktoś chciałby odkupić nienaruszony projekt tego domku za oczywiście promocyjną cenę (do uzgodnienia) to proszę o kontakt na adres [email protected]

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że 3 warstwy ponad poziom terenu.

 

Ja mam działkę w spadzie od wejścia widać 3 warstwy bloczka a z tyłu 1 warstwę- 2 są pod ziemią plus wylany fundament z gruchy. Dzisiaj pośle nowe zdjęcia. Rada - drzewo na dach lepiej jeszcze raz zaimpregnować, znalazłem już 2 korniki, które łaziły po belkach jak zaimpregnowałem to padły momentalnie. i jak ktoś nie chce 3 kominów to od razu w projekcie wykreślić zostawić tylko 1 do kominka - taniej i więcej miejsca acha i większe prawdopodobieństwo że wokół komina będzie woda przeciekać z dachu,wentylacje można przez specjalną dachówkę zrobić, ja będę zakładać went.mech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że 3 warstwy ponad poziom terenu.

 

Ja mam działkę w spadzie od wejścia widać 3 warstwy bloczka a z tyłu 1 warstwę- 2 są pod ziemią plus wylany fundament z gruchy. Dzisiaj pośle nowe zdjęcia. Rada - drzewo na dach lepiej jeszcze raz zaimpregnować, znalazłem już 2 korniki, które łaziły po belkach jak zaimpregnowałem to padły momentalnie. i jak ktoś nie chce 3 kominów to od razu w projekcie wykreślić zostawić tylko 1 do kominka - taniej i więcej miejsca acha i większe prawdopodobieństwo że wokół komina będzie woda przeciekać z dachu,wentylacje można przez specjalną dachówkę zrobić, ja będę zakładać went.mech.

 

a kominwykresla sie na etapie adaptacji??

bo my nie rezygnowalismy z zadnego, choc mielismy plany zostawic tylko dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...