Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W KONICZYNCE pracownia ARCHON


Recommended Posts

Sylwia takie przerobienie łazienki kosztem pokoju dziecięcego będzie mozliwe tylko jeśli w pokoju dzieciecym wstawicie dodatkowe okna połaciowe. Nie pamiętam dokładnie jak to się liczy, ale powierzchnia okien musi być w jakiejś proporcji do powierzchni podłogi i z chyba same okno balkonowe nie wystarczy. Musi to przeliczyć architekt, bo może się mylę.

 

Bez wątpienia masz rację - okno połaciowe w takim układzie musi być! Randkę z architektem mamy najpóźniej za 2 tygodnie, myślę że wtedy będziemy już pewni co do celowości rozpatrywanych teraz zmian :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Teraz na temat górnej łazienki. Po głębszym zastanowieniu sie i nawet nie tak burzliwych naradach :D z małżonem doszliśmy do wniosku, że łazienka pozostaje taka jak w projekcie a co za tym idzie pokoje dziecęce też się nie zmieniają :D Zresztą pokoiki dziecięce jak najbardziej się przydadzą :D

 

To się nazywa myślenie perspektywiczne :lol:

U nas chyba też zostanie jak jest, niech sobie dziciaczki hasają na metrażach (również perspektywicznie) :lol:

 

Jeteśmy po oględzinach obu "dachowych" wesji koniczynki - gorące podziękowanie za poświęcony czas i cierpliwość dla kasiaa256 i sylwia1891. Sporo się dowiedzieliśmy, podpatrzyliśmy to o czym pisaliście tu na forum.... Tylko po oględzinach saloniku pozostał mały niesmak :roll: Oj malutki on jest, malutki :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia poszerzcie dom o 1 - 1,5 m i będziecie mieli ogromny salon. Ja znowu w przeciwieństwie do Anety w bloku miałam większy salon niż ten w Koniczynce. Tyle tylko, że w bloku salon robił za naszą sypialnię, gabinet, jadalnię, kino domowe, no i salon oczywiście. Meble z blokowego salonu starczą mi na obstawienie 4 pomieszczeń :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z uczestników forum buduje w podkarpackim lub okolicach? bardzo zależy mi na zobaczeniu tego komku i wymianie uwag. Ja dzisiaj zamówiłam projekt i nurtuje mnie kilka spraw. Z góry bardzo dziekuje za odp i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucam projekt górnej łazienki w koniczynce z dachem kopertowym - nieco inny układ kominów jak w dwuspadówce - może kogoś zainspiruje. Projekt zrobiony na szybko przy porannej kawie w pracy, więc bez kolorów i dopracowanych szczegółów. W wolny róg przy pralce można wstawić kosz na brudne rzeczy, zabudować półkami, lub co kto woli... :D Ciąg szafek wyszedł tu dość długi, ale jak już pisałam to taka bardzo robocza wersja :wink:

 

http://images33.fotosik.pl/408/78947ef51b8982e5m.jpg

 

http://images42.fotosik.pl/32/d701dae9c57453d7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...