Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W KONICZYNCE pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witamy serdecznie wszystkich Forumowiczów. Na wstępie w tym Nowym Roku 2009 chcielibyśmy życzyć takich sił i zdrowia, aby żadne zawirowania losu nie były w stanie przeszkodzić w osiągnięciu założonych sobie celów (przede wszystkim tych związanych z budowami koniczynek) :).

 

p.s. Pytanie do kasiaa256: gdzie kupowałaś stemple budowlane?

 

Pozdrawiamy serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym być na etapie okien... tymczasem czekam na Pozwolenie na budowę. Kiedy mówię, że wprowadzę się na przyszłą zimę, znajomi pukają się w głowę i mają rację:). Pod koniec stycznia stuknie rok, jak walcze z papierologią. A gdzie mój dom??? :cry: buuuuuu, w mojej głowie tylko. Jest tam już prawie urządzony. Dzięki Wam również:) Śledzę na bierząco forum i podpatruje Wasze koniczynki, I czekam cierpliwie kiedy wkleję tu swoje pierwsze zdjęcie, choćby takie mmmaaalutkie:) NO to sę pożaliłam:) :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie koniczynki w nowym roku. Troszkę jestem w tyle z wpisami ale jestem w końcowym etapie "wykańczania" domu :D .

Grandzia13 głowa do góry, ja zaczęłam budowę na koniec lutego zeszłego roku i jak dobrze pójdzie to za tydzień pakuję klamoty i się przeprowadzam.

Życzę wszystkim w Nowym Roku powodzenia w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie wszystkich Forumowiczów. Na wstępie w tym Nowym Roku 2009 chcielibyśmy życzyć takich sił i zdrowia, aby żadne zawirowania losu nie były w stanie przeszkodzić w osiągnięciu założonych sobie celów (przede wszystkim tych związanych z budowami koniczynek) :).

 

p.s. Pytanie do kasiaa256: gdzie kupowałaś stemple budowlane?

 

Pozdrawiamy serdecznie.

 

Witam

Przepraszam, że tak późno odpowiadam, ale nie dostawałam powiadomień o nowych odpowiedziach.

Stemple kupowaliśmy od znajomego - tanio - po 3,5 zł za szt. U nas tego jest pełno własciwie w okolicznych wsiach wystarczy w sklepie zapytać i na pewno sprzedawca poda kilka adresów osób sprzedających stemple :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jesteśmy właścicielami koniczynki 2. W związku z Waszymi opiniami zastanawiamy sie na zmianami w projekcie. Mam zapytanie do Margo która jest z moich okolic czy byłaby możliwość zobaczenia domku na żywo? Prosimy o kontakt na maila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wygląda to możne zbyt okazale, ale cóż to tylko budowa. mam nadzieję ze przyjdzie walec i wyrówna...

To jest widok od ogrodu, nasza koniczyna to odbicie lustrzane względem większości na forum. jest powiększona o 1,2 i okna mamy trochę inaczej. tam gdzie ta dziura będzie szklany narożnik, mam nadzieje ze wykusz będzie wyglądał jak u Dory3- dzięki za nowe zdjęcia :D. mam tez dziurę na okno w kuchni, ale oglądając wasze pomysły na kuchnie chyba jednak go tam nie będzie. Ale chyba kuchnia będzie wystarczająco jasna? Teraz mamy zalaną juz płytę i może już niedługo zaczną robić więźbę. A potem dach i tak dalej i tak dalej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorcia super!!! Jestem tylko ciekawa czy dopięłaś swego i wprowadziliście się przed świętami. Bardzo się u Ciebie zmieniło od naszej wizyty. Łazienka identyczna jak na projekcie ,który pokazywałaś. Kolorek na zewnątrz bardzo nam się podoba.

My niestety utknęliśmy a właściwie utonęliśmy w papierologii. Właściwie to już zaczynam tracić nadzieję czy w ogóle zaczniemy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...