Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W KONICZYNCE pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hejka :)

 

Właśnie wypatrzyliśmy projekt Dom w Koniczynce 3 z Archonu.

 

 

Przejrzałem wasz projekt i w sumie jest podobnie, interesuje mnie to jak wyobrażacie sobie kominek, obok tv a za nimi schody? ;)

[/url]

 

ja nie wyobrazam sobie tv w salonie :o

to pokoj do odpoczynku a nie do ogladania tv (ale to ja tak mysle)

dla mnie wszystko pasi i prawdopodobnie zabudujemy całe schody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, wszystko się zmieściło Ci w tej łazience... a jak ja próbowałam to mi tak średnio wychodziło... :oops: :p

no jakos sie zmiesciło :)

 

 

Wstawiam projekt dolnej łazienki - ja mam przesunięte w prawo okno, żeby elewacja symetryczniej wyglądała od zewnątrz, ale w sumie w środku to nie ma znaczenia czy okno jest po prawej czy po lewej. No i okno zwężone o 10 cm żeby większy prysznic wszedł :D Też będę robić wentylację mechaniczną, więc cały komin między łazienką a kotłownią będzie mniejszy o połowę i zmieści się w ścianie, dlatego kibelek stoi tam gdzie stoi :)

super, u nas tez zniknie komin, ale ten do wentylacji za łazienka

 

 

 

A pomysł na sypialnię bardzo fajny! Co prawda nie moje kolory :wink: ale samo rozplanowanie bardzo mi się spodobało, chociaż sama chciałam ustawić łóżko "głową" do ściany z oknem dachowym. Muszę to przemyśleć jeszcze :) jedyne co bym zmieniła to ten kaloryfer na tamtej ścianie - jeśli faktycznie tam będzie to ograniczysz sobie możliwość manewrowania meblami po pokoju w przyszłości - wydaje mi się, że lepiej żeby był tam gdzie w projekcie. No i niezdrowo spać tak blisko kaloryfera :roll:

 

moje kolory chyba tez nie, ale robione na szybkiego ;)

jak ustawisz lozko pod oknem to skrocisz pokoj i po bokach zostanie mało miejsca

a kaloryfer przyznaje sie nawet nie wiem gdzie jest w projekcie nie zagladałam :oops:

tez wstawiony na szybkiego pod okno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qqrq5 wrote: ja nie wyobrazam ...

 

 

A gdzie sobie wyobrażasz ten TV? :)

 

Jeśli zaprosisz kolegów na oglądanie meczu przy piwku, zaprosisz ich do sypialni, bo tam będzie TV? ;)

 

Dobrze, nie ważne.. ;)

 

Może ktoś już ma wybudowaną Koniczynkę i może pokazać jak to wygląda real? :)

 

Thx ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qqrq5 wrote: ja nie wyobrazam ...

 

 

A gdzie sobie wyobrażasz ten TV? :)

 

Jeśli zaprosisz kolegów na oglądanie meczu przy piwku, zaprosisz ich do sypialni, bo tam będzie TV? ;)

 

Dobrze, nie ważne.. ;)

 

Może ktoś już ma wybudowaną Koniczynkę i może pokazać jak to wygląda real? :)

 

Thx ;]

 

ja z mezem jestem nie ogladajaca :p

mamy przewidziany tv z pokoju na dole razem z komputerem i ksiazkami, masa ksiazek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego programu uzywasz do projektowania??

 

a pomysły rewelacyjne :)

Dzięki :oops: :D

Łazienka zaprojektowana jest programikiem na stronie Koła, a kuchnia programem ALNO Kitchen Planner - do ściągnięcia tu: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=119&id=1585 (niestety nie jest po polsku, ale przechadzanie się po kuchni 3D jest niesamowite - gorąco polecam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggrg5 napisał

justa jaka masz dachowke????

jak przewidujecie elewacje, żołta

dachówka u mnie to Euronit Extra grafit (cementowa)

a kolor elewacji? jeszcze nie wiem, ale na pewno coś jasnego

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszycy budujący dom w koniczynce, jest to świetny projekt, gdybym mogła zmienić swoj dom to bym to zrobia, Koniczynka była zawsze moim faworytem ale niestety zdecydowaliśmy się na bluszcza z powodu garażu. Dosłownie dwa tygodnie po zakupie Bluszcza na stronie ukazała się Koniczynka z garazem ale było już za późno. Teraz troszke żałuje choć oba te domy są piękne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...