Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Baru greg znowu w materii materacy

byłem wysłuchałem wykładu i :o :o :o :o te dobre to

cena powala

Baru czy ten materac 180x200 wymaga oddzielnych pościeli

bo z tego co się orientuję to kołdry robi sie w wymiarach do 160 serokości

jak jest u Was

wiesz chciałbym być się okryć kołderką a widziałaś jaki ze mnie kawał chłopa :wink: :wink:

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ !

 

Mam trochę luzu i coś skrobnę bo widzę że zbliżacie się tak szybko do czerwcówki jak nasi politycy do foteli w Brukseli.

 

RURKA JANUSZKA - to ekscytujący temat i będąc u klienta w Prince - Motelu obejrzałem ten element standartowego umeblowania większości polskich domów powinien posiadać średnicę około 2- 2,5 cala.

Wykonany oczywiście z inoxa ze względów higienicznych.

 

To tyle na temat rurki.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszek nie stresuj się :wink: czasami należy się ratować techniką, a w tym przypadku techniką krótkiej kołdry :oops:

jak by co to minister gospodarki wyjaśni Ci szczegóły :o :cry: :o

 

 

Niech się rury pną do góry. :wink:

 

Już się Organizacja zajmie 8) , aby nikomu rur nie zabrakło :lol:

 

 

http://www.corustubes.pl/gfx/grafiki/aktualnosci_big.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co byłeś ?. Z mojego okna nie widziałem, żadnych oznak wiru budowlanego na Twojej działce. . Kiedy wkracza geodeta ?.

Wyjaśnij jeszcze co miałeś na myśli mówiąc o ziemi udeptanej, budkę z piwem, czy BAR ? :roll:

 

Co nie widac wiru?? A piekne snopki siana?? :lol:

 

Poza tym ciekaw cholernie jestem gdzie to Twoje okno....... na prive jednak nic...

 

Budka z piwem, bar... czy to wazne - efekt moze byc tylko jeden... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

rozumiem, Januszek, że na czerwcówce nie będziesz prezentował rurki, tylko zupełnie coś odwrotnego:o Noooo, nie mogę się doczekać :D

 

t-man - masz snopki siana? Kurczę, a u mnie nie ma kto zrobić snopków :cry: I nie ma co zrobić z tymi snopkami :cry: I trawka skoszona sobie leży i leży...

Nie widzisz okna RS? A było nie znikać z Forum na tak długi czas, tylko przyjść na majówkę ? Wszystko byś wiedział :wink:

 

A tak w ogóle, to rzeczywiście, co się dzieje z resztą? Wszyscy tak cioraja, że nie ma kiedy cześć nawet powiedzieć?? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem wysłuchałem wykładu i :o :o :o :o te dobre to

cena powala

- Januszek! spójrz na to tak: to jest wydatek na dooobrych kilka latek, na metaracu nie zaoszczędzisz za wiele, bo jak zakupisz badziewie to po dwóch latach będziesz miał wyleżane rynienki.

 

Baru czy ten materac 180x200 wymaga oddzielnych pościeli

bo z tego co się orientuję to kołdry robi sie w wymiarach do 160 serokości

jak jest u Was

wiesz chciałbym być się okryć kołderką a widziałaś jaki ze mnie kawał chłopa :wink: :wink:

:D :D :D

Ano my mamy dwie kołderki 160-tki właśnie. I jak Anika słusznie zauważyła, praktyczne to jest ze wszech miar. A że z Ciebie to kawał chłopa to przecież każdy wie :roll:

A co do ciorania, to ciorom i ciorom... nie mam siły z wieczora wcisnąć POWERa na obudowie. Wojtkowa ekipa ma się ku końcowi - tzn nie chłopy ino ich robota. Na poniedziałek zamówione wylewki, ale zanim zaleją tę cenną miedź, mój wielce szanowny teść na zmianę ze śwagrem bawią się w ochroniarzy. Znaczy śpią u nas na tej budowie.

I jeszcze Wam powiem, że te debilne tynkarze nie dość, że porysowali mi szyby w oknach!!!! (chociaż wyraźnie mówiłam, żeby zostawili mycie mnie), to jeszcze tak zapieprzyli :oops: mi tym cholernym tynkiem zawiasy, że szok. Większość plastikowych nakładek porozwalana, bo chamy na siłę okna otwierali z tą zaprawą. Zabiłabym, jakbym którego spotkała.

I tym optymistycznym akcentem mówię dobranoc i lecę starsze dziewczyny zapakować do wyrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich tu obecnych...

 

 

 

... Jam obłok na niebie, pośród innych tysiąca,

niebo mym życiem, bez początku i niewiadomego końca.

Tu gwiazdy się rodzą i noc spotyka się z dniem,

a ja samotnie podążam w zadumie nad życiem...

 

Sarenko...

wrócisz ... niebem .... wrócisz życiem ....

szczęść Ci Boże ...

.

 

brzoza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarenko - pozdrawiam również

 

Brzoza :) nikogo chyba tak pięknie nie pozdrowiłeś jeszcze :)

 

Baru: a widzisz? Ja nie mam okien i nie mam porysowanych szyb, o zawiasikach nie wspomnę :p

Mówisz, że ciorosz? To może nie pomagaj tak ekipie Wojtkowej, daj się chłopakom wykazać :p Usiądź na krzesełku i obserwuj :wink:

 

Bardzo się cieszę na ten nadchodzący długi weekend. Chociaż plany mam przednie, ociorom się, jak mały motorek, ale na działeczce. Zazdroszczę RS - nie musi sprzątać dwóch chałup :wink:

 

Ściskam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t-man - masz snopki siana? Kurczę, a u mnie nie ma kto zrobić snopków :cry: I nie ma co zrobić z tymi snopkami :cry: I trawka skoszona sobie leży i leży...

 

To w zasadzie proste. Wizja lokalna ujawnila kilka sasiednich gospodarstw bedacych w posiadaniu bydla rogatego. Na skutek przeprowadzonych analiz do ostatecznych negocjacji wytypowano jedno. (BTW jak juz sie dowiedziano - sasiad RS-a :D ). Po sporzadzeniu biznes planu, harmonogramu prac, sposobów i planów wykonania snopkow oraz ich ustawienia wzgledem pola magnetycznego planety udano sie do biura zarzadu w/w sasiada celem sporzadzenia umowy. Na skutek dlugich i trudnych rozmow (w ktorych wykorzystano cala wiedze marketingowa nabyta na studiach), w trakcie ktorych wyliczono miedzy innymi wskaznikowy wspolczynnik zadowolenia bydla rogatego w sezonie zimowym, wynikajacy ze spozycia siana pochodzacego z dzialki bedacej przedmiotem negocjacji; dokonano podpisania kontraktu. Za zgoda obu stron kontrakt uprawomocniono natychmiastowo za pomoca srodka wysokoprocentowego w ilosci pol litra. Umowa zobowiazala w/w sasiada do skoszenia trawy, snopkowania, nastepnie wywiezienia siana z dzialki celem spozycia przez bydlo rogate.

Polecam ten sposob. :D

 

Nie widzisz okna RS? A było nie znikać z Forum na tak długi czas, tylko przyjść na majówkę ? Wszystko byś wiedział :wink:

 

Moja wina, moja wina, moja ....... Obiecuje poprawe.

 

RS: Namiary i zdjecia satelitarne doszly.... Bedziemy w kontakcie. Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS :D i tak Ci zazdroszczę :lol:

 

Tomku, sposób cudny :p Liczne wizje lokalne przeprowadzano przez dwa lata. Do negocjacji sposobiono się intensywnie. Środek do uprawomocnienia czekał wzanadrzu. Tylko co robić w przypadku, kiedy w okolicy nie ma ani jednego stworzenia rogatego? Nierogacizna nie reflektowała :evil:

 

A poprawę zaczynaj już. 26 czerwca będzie sprawdzian. Zobaczymy 8)

 

Straaasznie nie chce mi się dzisiaj pracować :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo budowniczy Podkarpacia myslacy nie tylko o czerwcowce :p

widze ze Baru natrafila na problemy na ktore i ja jestem bardzo uczulony - dokladnosc wykonywania prac przez ekipy budowlane i uwazanie na nasze drogie okna

t - man podpisales umowe w sposob najbardziej originalny

a brzoza przywital sarenke w sposob dla siebie najbardziej mi oczekiwany - wierszem

Anika on moze jeszcze nikogo tak nie przywital, ale wiedzialem te to kiedys zrobi :p

aha Sarenka witaj, a kto ty jestes

kochani ile zaplaciliscie za centralne ogrzewanie, u mnie bez grzejnikow i w trzech miejscach podlogowe w kuchni, przedpokoju i w lazience na gorze zaplacilem za material 5 000 zl. a za robote 2 400 zl. w miedzi dom 164 m2 troche duzo mi sie wydaje :roll:

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co robić w przypadku, kiedy w okolicy nie ma ani jednego stworzenia rogatego? Nierogacizna nie reflektowała :evil:

 

Propagowac wsrod miejscowej fauny idee wegetarianizmu? :lol: :lol: :lol:

 

Straaasznie nie chce mi się dzisiaj pracować

 

Z przykroscia musze przyznac iz podzielam Twoje dzisiejsze nastawienie. Moj stosunek do pracy dzisiaj okreslilbym jako "seksualny": robota lezy a ja ja pier............... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się porobiło wesoło

zaczynamy pierd..robote a co w końcu juz sie weekend czuje prawda?

a moze by tak pogodzic

powitać nową postać (sarenkę) i od razu poczestowac ta zawartością z ogrodów :p :p :p

w końcu sarenki toz to rogacizna :oops:

oj coś mi się wydaje że zaraz mnie weźmie na rogi

 

Ale niektórym zazdroszczę mają dwie chałupy :roll:

 

do sprzatania :p :p :p

 

Baru masz podobne doświadczenia do moich z tynkami, tam gdzie pilnowalem jest ok ale nie wszędzie dopilnowałem :-?

i lufa w krzokach.

 

Anika dobrze sie rozglądnij wokół a zobaczysz wiele jeleni, rogaczy, i innego typu zwierzątka lubiace trawę. :oops: :oops:

:p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :p

 

O, jak dużo napisaliście, a ja przez weekend próbowałam dopchać się do forum i napisać jak budowa rośnie, a tu o :o strona nie działa.

A więc tak:

fundamenty ocieplone.

ściany poszły w górę.

Umowa z sąsiadem podpisana - mogę przekopać metr jego działki w celu włączenia się do kanalizacji :p Anika jeszcze raz dziękuję za wzór umowy.

Połowa stempli już na budowie, druga połowa ma przyjechać dziś popołudniu

W tym tygodniu zrobią strop.

To na razie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...