Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No nieeeeeeeee

o mnie, beze mnie??? :-? :evil:

Gdybym ja paplała, biedniuścy byście byli!!!! :p

 

Januszek, też marzą mi się woskowane podłogi i swoich raczej nie będę lakierowała. Tak przynajmniej na razie stanęło.

A tak w ogóle, to powiedzcie mi, co kładzie się pod podłogę? Najlepiej? Ponieważ początkowo planowałam piankę, nie rozglądałam się specjalnie. Ale obawiam się, że jest to ciut za mało :-?

 

RS: a przy tym szlifowaniu miałeś maseczkę??? Widzisz, dlatego wybrałeś działkę w takim miejscu, żeby w każdej chwili móc reanimować płuca. Bierz naszego Januszka, bo on przez tę "czerwcówkę" wykończy nie tylko płuca, ale i siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Januszek!!

Kurna! Myślisz, że jak żem baba to nie wpadłam na ten pomysł, że trza by od któregoś końca klik-klik robić?? Moje pytanie zawierało pytanie domyślne czy aby gdzieś tam na końcu, przy ścianie nie ma jakiegoś czegoś, co by mi na stałe wiązało tą podłogę w "kupę"?? Rozumiem, że nie ma czegoś takiego...

A jak sobie listwy przypodłogowe klejone zafunduję? Bo z takich na "zatrzask" już się wyleczyłam. Mam takie i ciągle mi złażą i muszę poprawiać. Na dodatek bliźniaczki wyczuły, że toto ruchome jest i matka nie pozwala, to ostro demontują, gdzie tylko się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym, że mam wylewki - już się chwaliłam... Ale spieszę donieść, że po owych wylewkach zostało mi " trochę" styropianu FS 20. 19 paczek

"piątki" oraz 10 - "dziesiątki". Czyli o ile dobrze pamiętam to jest tego ok. 10 m sześć.

Renia, AnetaS, Tampiko... i inni "przedwylewkowcy" :wink: ogłaszam, że sprzedam to białe coś po 150 zł za kubik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi drodzy

widze ze postepy na budowie u niektorych wielkie, a to skutek takzwanego ciorania, nawet na odpoczynek czasu nie macie, z czerwcoweczki robicie lipcoweczki a miod, cytryna i spyrytus sie grzeje, :wink:

 

postepy ... Grześ... yhyyy ...:roll: :oops:

 

własnie burzę sobie sciane ...(zapatrzyłem sie w januszka i RS'a i tez mnie naszło)

że cos sobie rozwale ... tak pomyslałem

ale płuca za to ...ech .... wrazenia te same co u RS'a ....wspaniale jest pózniej wyjść na świerze powietrze ...

umysliło mi sie okienko podawcze osadzic wraz z szafka wnękowa ...ale mam pomysły ... :-?

kto widział takie rozwiązania ... ? wydziwiam chyba ... :roll:

Baru ... a Ty nie sprzedawaj tego styropianu tylko trzymaj ! - jak ta wojna polsko -iracka potrwa dużej to ceny ropy znów skocza w góre i stryropian jako produkt ropopchodny podrozeje - mówie Ci ... zarobisz na tym kobito ...:wink:

(a w siłe naszych wojsk chyba nie wątpisz ... guzika nie oddadzą ... podobno ... :-? )

 

 

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...deszczowo - niedzielnie.

Jak miło wypocząć jak pada, no nie?

 

Najpierw gratulacje dla Paty, za cytat w Muratorze :))

Nie ma numeru, zeby kogoś z podkarpatczyków nie cytowali?

 

Wszyscy jestesmy zaciorani....

Króciutko sie pochwalę :oops: , w sobotę legł ostatni gąsior na domku.

 

Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco i do zobaczyska na rurkach :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr J, a to dopiero, rzut beretem ode mnie, bo ja na Wilkowyji, konkretnie na Olbrachta, 131 użytkowej + garaż dobudowany z boku.

Wyrazy współczucia z powodu sąsiada :evil: , jednak niektórzy lubią mieszać i utrudniać drugim, wtedy odczuwają satysfakcję, czasami staje się to sensem ich życia.

Szkoda że na takiego trafiłeś, jak dobrze byłoby mieć jakąś ludzką istotę obok siebie.

Zapraszamy Cię serdecznie na nasze spotkanie 3 lipca, dołącz do nas, zabieraj małżowinkę (jeśli ją posiadasz) i przybywaj, wypijemy cytrynówkę, skosztujemy dobrych mięs na grillu, pochwalimy się cośmy do tej pory zrobili, pożartujemy i dalej będziemy ciorać na budowach. No, ale przede wszystkim oglądniemy domek Januszka, a jest co oglądać !!! :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato, Lato wszędzie, a Ty dziewczę zaraz wpadniesz w moje ręce ....

mam ręce i nimi cioram lub kręcę .. :lol: :lol: :lol: :lol:

Pogodnego LATA dla Wszystkich cioraczy :p

 

Zazdroszcze wspanialego humoru w ten piekny letni poranek. :x

Ledwo wczoraj zdazylismy przed piekna burza. (Aby uspokoic Was co do moich przekonan na temat alkoholu i pojazdow mechanicznych - oswiadczam, iz prowdzila zona - ja tylko pierwsze kilkaset metrow - "Ale wyjedz mi na wstecznym - prosze" - nie mozna bylo odmowic) :D

Przyjchalismy do domku - ja do komputerka, zeby cos skrobnac - a tu pstryk - pradu niet! Nie bylo tak zle - kolacja przy swiecach .........

 

Reasumujac - oswiadczam iz pluca oczyscilem a nerki przewietrzylem (lub odwrotnie) a widoki sa cudne.

 

P.S. Droga Organizacjo 8)

Poszukuje kierownika budowy (takiego z oplaconymi skladkami :D) i takiego "bezproblemowego" - tzn wpisy do dziennika i papa :lol:

Polecicie kogos ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS całą ściana to jednak nieeee

ale kurzu to sobie podjadłem :lol:

 

 

i wiedziałem, ze mamy z soba baaardzo duzo wspolnego ...i gusta na okienka i smaki ...:wink:

i

własnie ...

a'propos dziewczyn ...

wiesz, ze impreska wczorajsza i na która i ja myslałem Cie zaprosić do siebie - (a zoczyłem przez zacioranie sie ....:D i chyba uratowałem Cie od kopletnego przemokniecia tym samym ...)

została przerwana taka nawałnica z piorunami i w takim momencie, ze wybory miss były urozmaicone ... baaardzo ....

(jury prawdopodobnie obmacało dziewczyny bo miara metrowka w swietle błyskawic i reflektorów samochodowych chyba nie mogła być przydatna ... )

wybrano zamiast zwykłej miss .... miss mokrego podkoszulka ...

i co Ty na to ... hmmm .... :-? :-? :-?

a zdrugiej strony .... parafrazujac Alicje Majewska

...byc jurorem ...byc jurorem

 

t-man trafilismy na ta sama burza zdaje sie ... prąd wrócił nad ranem ...

 

 

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie budujący imprezowicze podkarpaccy :D

I Piotrze J. - niech Ci się wiedzie :)

 

Też się pochwalę: mam już schody wejściowe do domu. Mówię Wam, całkiem inaczej niż po pustaczkach :p I ścianki k-g na poddaszu - całkiem inaczej wygląda :wink:

 

Tatanka - tak trzymaj. Weź zdjęcia na rurki Januszkowe. A porkapatczyków cytują bośmy mądry naród, a co! To czysta skromność właśnie przemiawia :wink:

Słuchajta, mądrzy ludziskowie: taras mam sobie zrobić przed czy po wykonaniu elewacji? Jak będzie lepiej? Dodam, że on, oczywiście, drewniany...

 

Dobrego tygodnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...