Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Brzoza, smakowało? Próbowałeś? To się cieszę bardzo :-) Ja mam takie fajne przepisy z jednego "dziecinnego" forum na które wchodzę często.

 

:D:D:D

mniam !

 

(qurde ... jak to łatwo do faceta ... przez brzuszek mozna dotrzec ! ):oops: :oops: :wink:

 

januszku ... looknij na priv ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie

priva też odwiedzam może nie często ale zawsze dziękuję.

Wiecie co moja wymyśliła :o zgroza chce wieszać firanki, no chora jaka czy co :-?

powiem wam szczerze że wolę wymórować ściankę, ułożyć płytki, niż wieszać firanki,

czy jest ktoś komu trzeba płytki poukładać, ściankę postawić? pomóżcie, proszę.

 

:p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stokrotka!!

Czyżbyś eDzieckowa była?? To zajrzyj jeszcze na nasze bliźniacze forum, może u nas coś znajdziesz:

http://forum.blizniaki.net/index.php?t=thread&frm_id=10&

A teraz do rzeczy, budowlanej oczywiście. Zaczęli mi już kolorek nakładać!! No jak się stresowaliśmy z małżem cośmy to wybrali... no mówię Wam. A tu niespodzianka! Zajeżdżam dziś na budowę i z daleka widzę... JEEST!! PIĘKNIUSI!! No, przynajmniej mnie się tak wydaje, że on piękniusi. Kiedyś może sami ocenicie. Greinplast 4111.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru

tak na serio to kolor 4111 jest rewelka no może jeszcze odrobinkę 57773 z lekką nutką 20002 i szczyptą 34098 :wink:

trzymamy za słowo już nie mogę się doczekać oceny tego koloru

chmm piekniusi :-? to taki pomiędzy niebieskim i czerwonym

 

aaa jeszcze hydrofor jeśli Cię to interesuje byłem na reja

150 l zbiornik 618zł

300 l 720zł

zaś cały zestaw 150 l z pompą 1300 zł

chyba w rein jest taniej?

 

RS po osiedlu chodzi listonoszka i lufa w krzokach

 

:p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszek!!

Ty nie bądź taki do przodu z tymi szczyptami!! I wcale nie między niebieskim i czerwonym. Jak tak dalej będziedz ględził, to nie ocenisz!! I już! Więc nie marudź.

A z cenami toś mnie zdołował z letka, bo wolałabym w reinie nie kupować, wkurzyli mnie i już. A pompa będzie mnie niestety kosztować koło 2 tys! Do tego jeszcze odżelaziaczo-odmanganiacz (moja nazwa własna :D ), nastęne 2-3... szkoda gadać nawet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru edziecko to do pewnego czasu był mój drugi dom, uczestniczę w nim od początku istnienia (pod innym nickiem), ale teraz, przykro mi to stwierdzić - strasznie obniżyło loty...ciągle jakieś wyzwiska, intrygi, a dodatkowo eksplozja analfabetyzmu, nie wiem, czy teraz ludzie nie potrafię po polsku pisać - w kazdym razie na myślę o forum na http://www.maluchy.pl, gdzie przeniosło się mnóstwo wspaniałych osób z edziecka właśnie. Jest tam mniejszy ruch, ale i poziom wyższy i afer mniej ;-)

Januszekwieszanie firanek to taka przyjemność, którą bym się na pewno z mężem nie podzieliła :-) Ja do dzisiaj kombinuję,upinam, przekładam, miodzio zabawa :-) Ślubny akceptuje :-)

 

A w ogóle, kochani, zmieniam pracę! Od zaraz (no, prawie). Jestem strasznie skołowana, ale chyba zadowolona :-) Tego mi było trzeba. Z dwójką dzieci, bez znajomości, czujecie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stokrotka!

Masz zupełną rację z tym eDzieckiem. Dopóki był Pruszyński (Prószyński - nigdy nie wiem :oops: ) było ok. Ale od kiedy zaczęła się Agora... kanał po prostu i już.

Dlatego jedna z mam bliźniaczych, która moderowała podforum Bliźnięta i więcej stworzyła wraz z mężem http://www.blizniaki.net i od ponad roku głównie tam bywam, oczywiście na Muratorze również :D

Jeszcze mi kobieto zdradź przepis, jak znależć pracę bez znajomości??!!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru, no, ja znam AsięT, pamietam nawet, jak zawiadamiała na forum, że jej dzidziuś to dwa dzidziusie. Strasznie sympatyczna dziewczyna, a jakich fajnych chłopaków ma w domu :-)

 

Co do pracy - trafiło sie ogłoszenie, które do mnie pasowało w 90%, no to odpowiedziałam. I wyszło :-)

 

PS. Aha, wyobraź csobie, że ta strone to trochę też dzięki mnie ;-) bo ja Asi wysłałam kurs HTML w postaci elektronicznej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Dlugo mnie tutaj nie było, powoli kończę załatwianie papierków zwiazanych z pozwoleniem.

Jak mi się uda to może w tym roku uda mi się zrobić fundamenty + piwnice pod połową domu.

I teraz mam dylemat co robić?

Czy wylewać ławy i ściany stawiać z bloczków fundamentywych, czy też lać fundamenty i ściany piwnic np. w acrow.

Co radzicie zrobić? Spać nie mogę :cry: cały czas myślę co i jak.

Tak żeby mnie z kasy nie wyczyściło dokumentnie.

POMOCY Help Hilfe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...