Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Właśnie w ten sposób już dwie ekipy znalazłem i skreśliłem. Jedni .... panie my tylko mury stawiamy, fundamenty to nie ....... a druga to była firma, pracownicy "nieoficjalnie" mówili że szef dużo rzeczy obiecuje i bierze za dużo budów a oni później świecą oczami przed ludźmi bo terminy pozawalane.

Będę próbował dalej, mówi się że do trzech razy sztuka :D Na razie zacząłem od najbliższej okolicy, trzeba się będzie wybrać troszeczkę dalej.

 

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

a właściwie........... jak pisał swego czasu Januszek .... żegnajcie :))

:(((

W czym rzecz?

A no.. jutro, pojutrze się wyprowadzam.

Celowo piszę wyprowadzam, ponieważ nie moge powiedzieć, ze przeprowadzamy się w luksusy.

duzo zostało do zrobienia, nawet nie chce mi sie pisać ile zrobione, a ile do zrobienia.

Ale jakoś smutno mi jest....

Nie wiem jak się znajdę na tej wsi :(

Pozdrawiam Was wszystkich gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE !

 

No proszę co za ruch u nas ludziska się przeprowadzają non stop - teraz Tatanka co za rok.

Ja już też zmieniłem lokum - zakończyłem etap wizytacji - odchorowałem wirusa i wrócę do pracy.

Co prawda zmieniłem bloki ale teraz idzie odpocząć i przygotowa się do przyszłości coby do was się kierować czyli na swój domek ale muszę odsapnąć skarpetę odbudować i podążać .

 

Pomysł castingów na winne lub niewinne dziewczyny jest okey może jakieś znajome bym skusił .

W razie czego slużę pomocą w komitecie organizacyjnym dzień i noc.

 

Widzę nasze kobiety forumowe ostro budują to my męskie gremium możemy się zabrać za ważne czynności.

 

Pozdrawiam was wszystkich i nadrabiam zaległości w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No proszę co za ruch u nas ludziska się przeprowadzają non stop - teraz Tatanka co za rok.

 

 

 

Ja już też zmieniłem lokum - zakończyłem etap wizytacji - odchorowałem wirusa i wrócę do pracy.

Co prawda zmieniłem bloki ale teraz idzie odpocząć i przygotowa się do przyszłości coby do was się kierować czyli na swój domek ale muszę odsapnąć skarpetę odbudować i podążać .

 

no prosze ...:D

było cicho i spokojnie ... :wink:

Wojtku - to parapety masz juz obsadzone ? :roll: :p :wink:

 

 

 

 

Pomysł castingów na winne lub niewinne dziewczyny jest okey może jakieś znajome bym skusił .

W razie czego slużę pomocą w komitecie organizacyjnym dzień i noc.

 

 

OK niniejszym ogłaszam - Jestes w składzie jury ...

gorzej z winogronem na wino ... nie dojrzewa ... a szpaki juz go prawie zdegustowały

 

u mnie na budowie równiez postepy ... ale ja nie jestem taki wyrywny ja Wy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatanko na wsi jest naprawde pieknie nie ma sie czego obawiac, przyzwyczaisz sie

troche mi Cie szkoda, poniewaz nie wprowadzasz sie do kompletnie wykonczonego domku ale chyba nie mialas innego wyboru, lecz gratuluje i zycze Ci zeby wszystkie chwile w nowym domu byly radosne i szczesliwe

 

Wojtku widze ze temat Ci sie spodobal, nie dziwie sie :wink:

raczej te winne dziewczyny beda lepsze, co nam z niewinnych :wink:

 

 

Brzoza nie martw sie o winogrona, w Austrii jest prawie za duzo,

przywieziemy.

Mam tu kontakty z ludzmi ktorzy chca zebym sprzedawal ich wina w Polsce, ale ja chyba wezme tylko winogrona i te winne .... :wink:

 

pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tu kontakty z ludzmi ktorzy chca zebym sprzedawal ich wina w Polsce, ale ja chyba wezme tylko winogrona i te winne .... :wink:

pozdrawiam :p

 

Gregor bardzo podoba mi sie Twoje podejście do tematu: rzeczowe, konkretne, zdecydowane... myślę, że najwyższy już czas ukonstytuować nasze Stowarzyszenie na rzecz Kobiet Winnych. Proponuję szanownego Brzozę na prezesa - on wygląd juz ma, a i pewnie zna się na rzeczy jak mało który z nas !!! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki George

w takim razie ja oddaje swoj glos na prezesa Brzoze

kto da wiecej :p

Tak Brzozama wydlad i jak sie tak dobrze zna na sprawie to wyciagniemy od niego pewne sekrety :wink:

 

pozdrawiam :p

 

 

cha cha cha cha

ale hola Panowie ...

a Wam co brakuje z wygladu ? chłopy na schwał - jak Byki :D

 

wszyscy podkarpadczyscy sa zreszta przystojniaki jakich mało ! ! !

 

a sekrety ....

wydawało mi sie ... ze mnie sie czyta jak otwarta ksiazka ... :roll:

 

 

 

ale

 

nasze Stowarzyszenie na rzecz Kobiet Winnych podoba mi sie ... oj podoba

 

:wink:

:D:D:D

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Szanownego Pana Prezesa !!!

 

nasze Stowarzyszenie na rzecz Kobiet Winnych podoba mi sie ... oj podoba

... jeśli Pan Prezes nie ma nic przeciwko, to proponuję delikatną zmianę nazwy na np. Stowarzyszenie Miłośników Kobiet Winnych (SMKW), bo z tymi "na rzecz`ami" to czasami różnie bywa :D

 

ale hola Panowie ...

a Wam co brakuje z wygladu ? chłopy na schwał - jak Byki :D

 

...i proszę, nie dość, że ma wygląd, to i wrodzoną skromność! po prostu idealny kandydat !!! - fantastycznie, brawo !!! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

 

Kurczę widzę słowo do słowa i już mamy Stowarzyszenie - ja też chcę do niego może potem w partię jakąś i odskok do służby dla narodu do Warszawki a co posłowie sobie fundusze dzisiaj zatwierdzili całkiem fajne sumki.

Tak te winne kobiety to dobre posunięcie - obiema ręcami do stowarzyszenia.

 

BRZOZA - co do parapetów są takie sobie ale zawsze możesz wpaść zobaczyć mocowanie - zapraszam tylko musimy się jako umówić coby w lodówce coś było.

 

Pozdrawiam wszystkich i coś naszych Pań nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz, bo panie budują!! A nie o głupotach winnych gadają :lol:

 

Za to ja mam propozycję nie do odrzucenia: trzeba pomóc biednemu Wojtkowi duchy pogonić z jego nowego mieszkania! I co Wy na to??

 

 

no wreszcie Baru :D

Baruuuu wiedziałem, ze na Ciebie mozna liczyć !!! :D

Ty weź kobito siadaj do kompa ... a nie budowa i budowa

budowa nie zajac ... a poza tym widzisz jak leje :evil:

George, aleś mi dowalił... z tą skromnościa ... :oops:

cha cha cha cha

 

Baru - sądzisz, ze Wojtek ma jakieś skrzaty ukryte w tym nowym mieszkaniu ?

skrzaty... dobre duszki... a moze świerszcze ?

siąśc przy kominku z grajacym swierszczem i posłuchac bajki "... na Wojtusia z popielnika iskiereczka mruga ..." :wink:

 

no no, ale marzenia ...

 

a jeszcze niedawno

było

upalne lato ... lipcówka u Januszka ... i "zwierzyniec" przy glillu ...

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...