Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Serdecznie pozdrawiam wszystkie Panie (debeściary! :wink: ) i Panów (debeściaków! :wink: ) budowlanych w ten piękny, słoneczny dzionek !!!

 

Brzoza - duuuuużo zdrówka życzę i nie martw się, wyrośniesz z tych "smarkatych lat", też miałem to w Twoim wieku :lol:

 

George: i co z tą moją kawą?????

 

...wiesz Aniu, u mnie słowo droższe pieniędzy, więc com powiedział - rzekłem... :lol: a kawa będzie, będzie, jak tylko mój człowiek skontaktuje się z Tobą w sprawie terminu! wysłałem gamonia, ale pewnie znowu zabłądził... ech, trudno dzisiaj o dobrego pracownika :wink:

 

Wywalił mi dziurę na wylot w ścianie zewnętrznej nie w skrzynce, tylko ze 3m nad skrzynką!

 

Baru - ja na Twoim miejscu to przywaliłbym takiemu bez ostrzeżenia!!! - normalnie ręce i nogi się uginają kiedy słyszy się coś takiego - co Ci będzie dziury na wylot wywalał - mówię Ci, Ty też mu walnij, bo z takim (?!) to szkoda dyskutować!

 

Gregor - i ja dołączam się do "zazdroszczeń"! też chciałbym być na Takim meczu!

 

tigermoth - powodzenia i pamiętaj, że... Podkarpacie potęgą jest i basta !!! - czy jakoś tak.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie wszyscy!

 

Wiedziałem e na was można liczyć pewnie że jakieś duchy są nawet w małym mieszkanku i trzeba szamana u mnie są takie pociągowe bo czasem słychać odłosy pędzocego pociągu z dużą prędkością - jeżeli są wśród nas tacy szamani od tego typu duchów zapraszamy serdecznie hahha.

 

Tylko musimy się jakoś umówić i sprzęt przygotować na razie kończę bo dzisiaj jeszcze mam z tatą na hurtownię zniczy podskoczyć i dwie wizyty do wieczora bez obiadu .

 

Pozdrawiam wszystkich gorąco w ten październikowy wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy!

 

Wiedziałem e na was można liczyć pewnie że jakieś duchy są nawet w małym mieszkanku i trzeba szamana u mnie są takie pociągowe bo czasem słychać odłosy pędzocego pociągu z dużą prędkością - jeżeli są wśród nas tacy szamani od tego typu duchów zapraszamy serdecznie hahha.

 

Tylko musimy się jakoś umówić i sprzęt przygotować ...

 

George dzieki za zyczenia powrotu do zdrowia

ale

katarek zaczał przechodzić ... jak usłyszał o sprzecie ! :lol:

szkła chyba nie lubi ... skubany

:wink:

Aniko sadzenie drzew ... widzisz przypomniałas mi cos ...

miałem komus "łatwic" tulipanowca ... tulipanowiec rosnie sobie

tylko komu ja to .... :roll:

skleroza

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza: jak nie przypomnisz komu Ty tego tulipanowca, to tego... bardzo chętnie... u mnie miejsca dostatek... a tulipanowca chętnie by człowiek tego... :) A może jednak Ty go mnie tego...?

 

Wojtek, a jaki to sprzęt na te duszkowe skrzaty? Cóś specjalistycznego?

 

Jureczku, nie kłopocz się już tą kawą. Człowiek był. Na kawę mnie zaprosił, o budowie ze mną gadał. Uroczy był też :wink: Wprawdzie ja za tę kawę zapłaciłam :p , ale niech Ci będzie: zaliczam!

 

Dzisiaj będę miała dzień bez budowania. Panowie ułożyli płytki do wejścia i nijak nie da się wleźć do chałupy. Rany, co ja będę robiła całe popołudnie?? :-?

 

No i bardzo proszę o pomysły, bo znowu mam zagwozdkę: czym wykończyć połączenie płytek podłogowych ze ścianą, na której nie ma płytek, w łazience? Zaznaczam, że listwa dekorowa odpada, bo tałatajstwo kosztuje 29 zł/szt. Pan mąż nie wyrazi zgody. Płytki ciąć na listwę - byłoby, ale dalej czym zakończyć górę - fugą? Rzućcie coś, bo mi przepalają się styki. Myślenie, jak mówi jeden z naszych kolegów, to naprawdę ciężka robota :wink:

 

Brzoza, w telewizorni mówili, że jednak nie będzie już tego babiego lata. Szlus. To było wszystko. Teraz będzie zima i śnieg :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jureczku, nie kłopocz się już tą kawą. Człowiek był. Na kawę mnie zaprosił, o budowie ze mną gadał. Uroczy był też :wink: Wprawdzie ja za tę kawę zapłaciłam :p , ale niech Ci będzie: zaliczam!

 

No NIE !!! zdrajca jeden! .....zwalniam go bez wypowiedzenia w trybie natychmiastowym !!! - a odnośnie tej kawy, to... tak łatwo się nie wymigasz, nie ma jakieś tam zaliczam, nic z tego! obiecałem, to i słowa dotrzymam !!!

 

...ale tym razem dość pośredników - sam przyjadę, tylko na autobus uskładam :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ !

 

Do wszystkich kibiców w naszej grupie - Hurra znowu zwycięstwo !

 

ANIKA - co do sprzętu to nie wiem szukam pomocy wśród fachowców w grupie.

 

Pozdrawiam wszystkich i jutro znowu siup wyjeździk i mówię wam w Bieszczadach jest teraz cudnie byłem i widziałem - te kolory drzew zajebiste widoki - podobnie może być jeszcze u RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo

wlasnie zycie u mnie wraca do normalnosci, gosci juz nie ma

zycie biegnie swoim dawnym spokojnym rytmem

i na forum moge napisac pare slow

wlasnie, Polska znowu wygrala, to byl mecz, pieknie ich nasi zalatwili tych barbarow.

Brzoza szybkiego powrotu do zdrowia !!!

 

Anika ja nie zmienialem calej sieci na ulicy :p choc to tak wygladalo, ale mam juz wreszcie nowy komputerek

ale nie wszystkie programy dzialaja niestety :cry:

 

http://pics.rotation.at/CASE082.jpg

 

tak wyglada

 

jest szybki zwinny i ma tylko jeden cel .....

 

ale Wy budujecie Wasze domki w tepie zawrotnym, bede mial co ogladac i pomysly czerpac

chociaz niektorzy wlasnie zaczynaja tak jak Tigermoth - witaj

 

aha, poniewaz ja w pracy rozmawiam z wszystkimi goscmi co sie da i o czym sie da. podslyszalem jak ktos mowil o produkcji wina i wlaczylem sie do zozmowy rola moja polegala na zadawaniu pytan,

wiec dowiedzialem sie jak sie robi WINO, tak profesjonalnie

ale o tym opowiem przy nastepnej okazji - jak jestescie ciekawi oczywiscie :p

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo

 

Brzoza szybkiego powrotu do zdrowia !!!

 

 

 

aha, poniewaz ja w pracy rozmawiam z wszystkimi goscmi co sie da i o czym sie da. podslyszalem jak ktos mowil o produkcji wina i wlaczylem sie do zozmowy rola moja polegala na zadawaniu pytan,

wiec dowiedzialem sie jak sie robi WINO, tak profesjonalnie

ale o tym opowiem przy nastepnej okazji - jak jestescie ciekawi oczywiscie :p

 

pozdrowionka

a

dziekuje Grzes za zyczenia :D i gratuluje sprzetu !

 

jeszcze słabuje ... ale przy nadzieji juz jestem ...

 

ze

 

szlachetne zdrowie ... powróci niebawem ...

 

aaa przepis na winko bedzie ? -

 

uprzejmie prosimy ...

:D

 

Brzoza: jak nie przypomnisz komu Ty tego tulipanowca, to tego... bardzo chętnie... u mnie miejsca dostatek... a tulipanowca chętnie by człowiek tego... :) A może jednak Ty go mnie tego...?

 

 

można by... ten ... tego ... :oops:

(chyba ze doznam olsnienia i sobie przypomne komu ja ten ... tego ...:wink:)

ale toto duze rośnie ...

lecz na poczatku ... chucherko ... wymaga czułosci, delikatnosci i ciepełka ...

dalej reflektujesz ?

:D

 

... jutro znowu siup wyjeździk i mówię wam w Bieszczadach jest teraz cudnie byłem i widziałem - te kolory drzew zajebiste widoki - podobnie może być jeszcze u RS.

 

 

ale Ci dobrze ... Wojtek

Bieszczady ...

ja czuje ze po opieńki to sie nie schylasz tylko same rydze ...

a marynowane ...w occie ... jako przegryzka po ... :wink: ... miodzio !

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, strasznie cicho się tu jakoś porobiło... wszyscy zaciorani czy jak?... budują i budują debeściaki i debeściary... tylko uwaga, bo od nadmiaru pracy, to garb sam rośnie :lol: :lol: :lol:

 

...a ja -nie chwaląc się oczywiście - setnego !!! posta właśnie piszę i tak sobie pomyślałem, że może by to jakoś uczcić? jeśli ktoś ma ochotę się przyłączyć, to zapraszam serdecznie!

 

http://www.alfasoft.com.pl/george/zdjecia/smirnof.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moje gratulaaaacjeeeeee, George !!

O takiej porze mogę się z czystym sumieniem przyłączyć... Jeździć dziś już nigdzie nie będę, no to ... ciach!! Dankę w piach!!

A u mnie na budowie spokój: poddasze załatane wełną, płytami, w kuchni pytki ułożone, meble zrzucone na środku... muszę se ściany pomalować... Aaa i w spiżarce też już płytki mam. Panowie mają trzy dni (ciekawe ile im wyjdzie w rzeczywistości) wolnego, po powrocie - poprawa tynków na górze. A jak już skończą kurzyć, to malowanko zaczniem... I kaloryferki przywieziem... i ciepełko będzie...

Ehhhhh, marzenia - piękna rzecz... i nic nie kosztują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George ja również wznoszę ten spóźniony toast.

 

Kochani jestem na etapie wyboru okien i mam taki mętlik w głowie, że już nic nie wiem.

Tzn. wiem, chcę zeby były z PCV w kolorze obustronnym 5-komorowe i ... .

Mam już ok. 10 ofert i wielki problem co wybrać.

I dręczy mnie pytanie co jest lepsze okleina czy barwienie w masie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George ja również wznoszę ten spóźniony toast.

 

Kochani jestem na etapie wyboru okien i mam taki mętlik w głowie, że już nic nie wiem.

Tzn. wiem, chcę zeby były z PCV w kolorze obustronnym 5-komorowe i ... .

Mam już ok. 10 ofert i wielki problem co wybrać.

I dręczy mnie pytanie co jest lepsze okleina czy barwienie w masie.

 

jassssneee, że toast nalażało wpierw !

poprawiam sie

:wink:

Anetko

wiesz...

ja ... jak wiekszość samców prezentuje meski punkt widzenia - zero gustu i poczucia piękna !

tylko ekonomia, jakość okuć, wspołczynniki przewodzenia szyb. argony itd. itd ... ! :evil:

Panie w tych sprawach maja o wiele wieksze wyczucie ... tak mysle ...

 

:roll:

aaaa jednak ...

to moze w takim razie drewniane ? :-? i odpadna Ci te dylematy ... :-?

:wink:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko jeśli chcesz okna PVC to barwione w masie

dlaczego?

ano z prostego praktycznego powodu

jak się zarysuje (a kiedyś tak się stanie) to z pod folii wyjdzie masa najczęściej inna niż okleina brzydko to wygląda)

jesli masz barwione w masie to po zarysowaniu mozna zapolerowac i jest ok!!

natomiast kolor? z praktycznego względu zastosuj jaśniejszy te ciemniejsze silniej się nagrzewają i bardziej odkształcają pod wpływem słońca

a poza tym pomyśl o wystroju wnętrz

wierz mi trudno dobrac resztę do ciemnego okna

albo zrób tak jak Anika dwustronny kolorek

albo drewniane? i nie bój się malowania

zresztę jest takie budowlane powiedzenie

gdzie jest 10 ofert to wybierz te drewniane

(sam to wymyśliłem) chichichi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza, dzięki za radę

wybierając okna kieruję się wieloma względami, oczywiście na pierwszym miejscu są sprawy techniczne, typu okucia, profile, zabezpieczenia, współczynniki przewodzenia, ale i na estetykę również patrzę. :wink:

 

Januszek na drewniane nie mam ani jednej oferty.

a kolor już wybrany - złoty dąb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...