Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

 

Gratulacje dla ELITY, serdecznie pozdrawiam.

 

witaj Reniu :D

jak Twoje samopoczucie ?

dla mnie elita zaczyna sie tak gdzies w okolicy 3000 postu ...

a ja nie mam, az takich ambicji na te etykietke ... :D

ale dziekuje za pamięć

i

oby nasze budowy bogatych włascicieli miały ...:wink:

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda

wiekszość z nas jest cholernie zabiegana tym aby przed końcem roku załatwić jeszcze to, i zrobić jeszcze tamto

tak aby wykonać zaplanowane zadania,

ważne jest to abyśmy całkowicie się nie zatracili i czasami coś skrobnęli

coonst

Żołynia to moja okolica wiele razy tam jezdziłem tak sobie rekreacyjnie.

Greg

jak to dobrze mieć alternatywne żródło ciepełka, prawda? mówię o kominku, bo te wszystkie kotły, rurki, zawory, sterowniki, reduktory jakieś takie bezduszne i zawodne co gorsza.

Aniu

bardzo sie cieszę że wrócił ten radosny emblemacik z tymi szczerymi serduszkami, wiecej twoich postów, one wprowadzają taki spokój i radośc w naszej grupie.

błoto to bolączka chyba każdego tylko że ja mam bardzo mało przed domem tak że mi nie przeszkadza za bardzo

mnie właśnie czeka cyklinowanie mozaiki i malowanie schodów tylko muszę wyprowadzić rodzinę na kilka dni i tu jest problem :-? bo mój pomocnik nigdzie nie chce jechać.

w sprawie kurzu to proste odkurzać przez 100 lat i bedzie git tylko że nie używac normalnych odkurzaczy bo mozna bardzo szybko je zniszczyć. tylko z filtrem wodnym

meble blokowe? czysta poezja prawda że piekne (cholera z konieczności)

 

Brzoza witaj w gronie jelitowców :wink:

Reniu jak tam u Ciebie chodzi o zdrowie i o postępy na budowie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta specjalna na licytacji

 

Fotel wraz z podnóżkiem od firmy Yanomebel,

z zestawu Aplauz

 

Wymiary 73x99x86 cm

Siedzisko: pianka wysokosprężysta HR

Uwaga: możliwe inne kolory

Cena minimalna zestawu: 300

Cena katalogowa: 563 zł + 205 zł podnóżek

Zapraszamy na strone producenta http://www.yanomebel.pl

W razie pytań proszę o kontakt na e-mail: [email protected]

 

zapraszamy na licytacje

http://www.dlanikoli.prv.pl

 

http://212.244.189.200/nikola/fotel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy.

 

Gorąco was witam, bo długaśnie mnie nie było na Forum bo dzisiaj mam dopiero dzień troszkę wolniejszy od zalatwiania spraw zwizanych z ogrzewaniem. Tak trochę odwaliłem klientów z ogrzewaniem od 10 lecia taki sam problem - czyli krótko nikt nie wie że będzie zima i potem jest zadyma bo już musi być.

Tak samo mam jak z opnami zimowymi haha.

Oczywiście co do spotkatkania to ja raczej zawsze - a może by tak jakiś wspólny Sylwesterek - hmmm ja tylko tak se marzę.

 

GREGOR 456 - dzięki za pomięć i jak widać jestem a najechac mnie możecie tylko dajcie głos cobym się ubrał haha i coś w barku miał, zawsze zapraszam.

 

BRZOZA - jak widzisz prawie zakupiłem już całą drużynę na następny sezon haha.

Co do liczenia dokładnego instalacji to jest tak że jak robię z rozdzielaczy a pomny dowiadczeń z ubiegłego 1000 - lecia raczej tylko tak robię to tam kształtki nie wchodzą w rachubę bo tylko od kotła a to się liczy już dokladnie.

Musimy kiedyś tego Rosolisa sprawdzić czy ciagle ma moc haha.

 

COONTS - witaj w naszej nie.............. grupie - ja mogę ci pomóc w sprawach ogrzewania i pokazac przy okazji co jest ciekawego i nowego a niedrogiego w temacie kotłów i tym podobnych zabawek grzewczych.

Jak będziesz potrzebował pomocy to moje GG 2154218 lub komórka.

 

TIGERMOTH - wtedy co mi przysłałeś swój numer dzwoniłem bo byłem na wybiegu z żoną w Bystrem ale nie odbierałeś może innym razem

My jeszcze mamy robotę w tym roku koło Ustrzyk ale nie wiem czy ja pojadę czy tylko od nas montażyści i automatyk, aha i jeszcze prośba bo posiałem gdzieś w papierach twój numer jakbyś mogł mi sms posłać na 603 67-40-50 - dzięki.

 

Ufff spisałem się już kończę i lecę na forum żużlowe bo też zaległości duże są .

 

Pozdrawiam i papa Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak Twoje samopoczucie ?

 

:D

 

Hej,

samopoczucie nie najlepsze, bo ko kamyczków dołączyła skręcona w kostce noga i....takie nadmuchiwane ustrojstwo wokół kostki zamiast gipsu. No ale przynajmniej mogę pracować obywszy się bez kul. Mam nadzieję, że do Świąt dojdę do siebie. Ot, prawo serii....

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek mają mi drzwi montować.

:evil: :evil: :evil: zgadnijcie co ja tu chcę napisać! :evil: :evil: Miła pani zadzwoniła do mnie dziś kilka minut przed 8, że panowie niestety nie przyjadą do mnie bo jeden się rozchorował! :evil: :evil: I na środę się przenieśli.

A mnie nie dość, że się auto rozkraczyło, to musiałam dzieci do dziadków odwieźć oczywiście, wujka zabrać na budowę, załatwić teścia w ramach transportu na budowie, a ta trąba mi dzwoni jak już wszystko zapięte na ostatni guzik. Wrrrrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Reniu jak tam u Ciebie chodzi o zdrowie i o postępy na budowie.

pozdrawiam

 

Jeśli chodzi o zdrowie to post wyżej pisałam. Na budowie natomiast spokój, panowie zabezpieczyli otwory na zimę i nareszcie pora na solidny odpoczynek, bo na wiosnę muszę mieć stalowe nerwy do poprawiania cieknących kominów i paru innych drobnych rzeczy. Ale mam też nadzieję, że krok do przodu wykonam - instalacje chciałabym zrobić - może prąd, może wodę, może kanał. Obmyślę sobie przez zimę co w którym miejscu ma stać i może chociaż punkty pozaznaczam.

Moja druga połowa bywała ostatnio na budowie, piasek przesypywała i nawet z panami rozmawiała - ot, to największy sukces. Może wreszcie złapie bakcyla, kto wie ?

:-? Daj Boże, żeby było jak najlepiej !

 

Na razie mam też inne plany - w kwietniu trzeba by zdać maturę i wybrać dalszą drogę życia - i tu jest problem....och jak by to można było za własne dzieci "robić", to pewnie problem byłby z głowy, bo ja zawsze wiedziałam czego chcę w życiu.

 

No to na razie, pa, pa.

Przyjemnej pracy tym, którzy pomimo zimy pracują zawzięcie we wnętrzach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu

zadajesz bardzo trudne zagadki co też chcesz nam powiedzieć chmmm cóż to moze być czyzby fachowcy eeee nie oni są tacy solidni :wink:

ale zobaczysz za to jaki efekt bedzie jak już będą

Autko sie rozkraczyło ten autobusik patrz a wygladał na taki solidny :-? to przykre

Reniu

nóżka boli to nic pamietaj że prawo serii obowiązuje też w szczęściu i zobaczysz początkiem tego bedzie bakcyl zlapany przez połówkę. Czego sczerze Ci życzymy

 

Pozdrawiam

:p :P :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszek!!

Ty mnie nie irytuj!! :x Bo będę nieprzyjemna bardzo!! A fachowcy - stawiam za pewnik - że po andrzejkach nie doszli do siebie :evil: :evil:.

A przeguby to i w Twoim SAMOCHODZIE się psują, zobaczysz! Czego Ci oczywiście nie życzę, bo jak przyjedziesz do pracy? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dosc dlogiej przerwie spowodowanej.....pobytem w szpitalu :cry: Złamana noga, do tego w zimie, to masakra. Człowiek staje sie więźniem we własnym domu :wink:

AnetaS: dzięki za link, sprawdzilem.... i nadal mysle jaki kocioł wybrać :wink:

Baru: dzięki za odp :)

januszek: możliwe że w Żołyni spędzamy wolny czas w tych samych miejscach :wink: to moje rodzinne strony

Wojtek T. : dzięki za propozycje, z chęcią skorzystam, moje GG:6308486, pozostaje czekac na "dostępny".

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toz to jakas epidemia z nogami ...

 

Wojtku - kibicujemy tej samej druzynie

to i Rosolisa "rozpracowac" przy takim temacie jest całkiem "politycznie"

tylko kiedy ... :-?

ja jakos nie moge zapaść w sen zimowy ... tylko budowa i budowa

Reniu, Coonts - zycze zdrowia

a we wnetrzach - mimo zimy ... pracowac mozna

a bywa, ze do poźnej nocy nawet ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak epidemia z nogami przechodzi w epodemię i z autkami.

Basiu wykrakałaś :evil: :evil: :evil:

moje autko też przechodzi wymianę przegubów (i nie tylko) che che che

ale muszę się Wam pochwalić

YES YES YES YES :p :P :p :P :p :P :p :P

 

5 to jest mój numer domu na ulicy św Floriana

teraz oczekuję na masę listów zwłaszcze że mam śliczną skrzyneczkę na listy

jeszcze tylko meldunek i jestem głogowianinem

 

Pozdrawiam cieplutko

 

jak tam błotko co u niektórych moze kajaczek wodno błotny chi chi chi :wink:

a moze rosolis mniam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coonts :oops: witaj w grupie. Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tylko tyle, że smarnęłam ostatniego posta, nie czytając poprzednich i dlatego nie zauważyłam, żeś dołączył :-?

Ja zamontowałam piec De Dietrich. Faktycznie, jak piszesz Grzesiu, ciężki wybór z tymi piecami. W zasadzie są dwie grupy: tańsze i droższe. A czym one się tak naprawdę różnią, nie mam zielonego pojęcia. Mój wybór jest taki, a nie inny ze względu na kilometry podłogówki, które mam w domu, a ten model De Dietrich'a ma już wbudowane ustrojstwa do niej i nie musiałam dodatkowo nic dokupywać. Na razie zaprzyjaźniamy się, zobaczę jak to będzie hulało. No i miał najprzystojnieszego instalatora (to kryterium, nie ukrywam, przeważyło :wink: ).

Zaczynają mi dzisiaj cyklinować podłogi, barierka do schodów robi się pełną parą... widać koniec roboty.

Wczoraj rozbawiło mnie moje starsze dziecię, które zaczęło się już pakować :roll: Pakowanie wygląda w ten sposób, że na środku pokoju dziecinnego leży ogromna sterta przeznaczona do wyrzucenia, bo do nowego domu nie będzie zabierał żadnych staroci. Bo on zaczyna nowe, wreszcie normalne życie. A normalne życie polega na posiadaniu swojego pokoju, w którym nie śpi również jego siostra :p

 

Miłego dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaa Januszek, nawet mnie nie denerwuj. Dopiero teraz to mam błocko!!! Obawiam się, że jak szybko czegoś nie wymyślę, nie wytrzymam nerwowo i sama osobiście się w nim utopię :x :evil: :evil: Z ostatnich moich rewelacyjnych pomysłów największe wzięcie ma most zwodzony.

Gratuluję numerku!!!

 

Brzoza - chylę czoła przed Elitą. Tu Ci rosolisa nie podarujemy za żadne skarby!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu wykrakałaś :evil: :evil: :evil:

moje autko też przechodzi wymianę przegóbów (i nie tylko)

Widzisz?? Widzisz? Pokarało Cię Januszek!!

Dostałeś nauczkę chyba, hę? Nie będziesz się już naśmiewał z koleżanki...mam nadzieję...

A drzwi już mam! Dziś panowie pracowicie robili szpaletki.

A błocko u mnie takie, że profilaktycznie nie wjeżdżam dalej, niż sięgają płytki z demobilu ułożone na wjeździe.

 

A ja jeszcze w sprawie modłów... 8) Kiedy i gdzie się odbywają? Bo chętnie bym sie przyłączyła. Może byłyby skuteczniejsze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Brzoza - chylę czoła przed Elitą. Tu Ci rosolisa nie podarujemy za żadne skarby!!!

 

 

no i cemu ja sobie wtedy nieopacnie pacnałem w klawiatukre ...

- psy tysięcnym poście ... :x :x :x

 

elita .... :evil: :evil: :evil:

 

Anika

a cysta wyborowa ... moze byc ...? :-?

 

:wink:

 

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...