Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witaj, greg

Byłam w Bystrem. To jest tuż obok Baligrodu. Ale z rozmów wykonywanych z miejscowymi wynika, że w Bieszczadach w ogóle jest zatrzęsienie grzybów. Jeżeli wybierasz się do Bystrego, polecam miejsca przy stoku narciarskim. Pomarańczowe polanki rydzów (mroczne i wilgotne miejsca) i dodatkowa atrakacja - wspinaczka bez mała na kolanach na szczyt. Natomiast na takich nasłonecznionych polankach, między brzózkami są prawdziwki i kozaki. Powodzenia, pozdr A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witajcie,

wprawdzie coś już tu kiedyś skrobnąłem, ale nie w Grupie Podkarpackiej

a więc - miło mi bardzo was powitać.

 

Jak już gdzieś tu widziałem - ja też jestem totalnym lejkiem w srawach budownictwa :D .

Załatwiam papiery w UG Tyczyn, jestem na etapie planu zagospodarowania - a wiec praktycznie na samym początku...

Mam już jednak projekt (Twoje Domy, N02) i mam oczywiście pytanie:

w projekcie mam ścianę 3-warstwową, ta jednak koncepcja nie bardzo do mnie przemawia. Zastanawiam się raczej nad BK-400 z Prefabetu Kolbuszowa. Czy zmianę techologii ściany mam gdzieś zgłaszać, uzgadniać, dostać na to pozwolenie?

Interesuje mnie to juz teraz, bo może uda mi się kupić materiał na ściany jeszcze w tym roku.

 

Pozdrawiam

 

P.S. Dlaczego od jakiegoś czasu jest tu taka CISZA !!!! ?? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

--------------------------------------------------------------------------------

... skorpionka

 

 

zapraszamy zaglądaj cześciej ...

a wogóle to moze do nas sie przeprowadź ... - są u nas Zajaczki i Sarenki ...

---... "---------------------------------------------------------------------

 

--Mam nadzieje ze nie jest to zaproszenie na polowanie :lol: ?

Niemniej -dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie firma Pana Jana K. z Tywoni zakonczyla zywotnosc a szkoda bo dopiero teraz nauczylismy go troche roboty budowlanej ktorej nie umial od 20 lat. Ucierpieli tylko na tym 4 inwestorzy ktorzy buduja w Koniaczowie ich dachy pokrywac bedzie tylko folia przez zime. Juz nigdy chyba nie beda wykonywac robot budowlanych bez odpowiedniego nadzoru. A wplacone zaliczki na poczet robot budowlanych trzeba bedzie odebrac sadownie i przy pomocy dobrego windykatora. A szkoda bo tak fajnie sie zapowiadaly te budynki pieknie polozone sliczne widoki i teraz beda straszyc ale tylko do wiosny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...