Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Luuudzieeee!!

W poniedziałek wieczorkiem muszę się udać do Zbycha i podać ostateczną liczbę uczestników. Czy kogoś mam jeszcze dopisać?? Janon? Renia? Tampiko? Darek?? Proszę się dopisywać !! :lol:

 

Maciejon!!

Zdjęcia są debeściarskie! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Baru

W sobote mam wyjazd do lasu :wink: tescia. Ma przyjechać trak. Deski ciąć będziemy z kloca. I nie jestem o kórej wrócę. Także z bardzo wielką, nieopisaną wręcz przykrością muszę Cię poinformować, że nie chciałbym rezerwować swojego przyjazdu i nie dotrzeć. A bardzo chciałbym poznać osobiście wszystkich uczestników tego przefajnego forum. Myślę że to nie ostatnie tego typu spotkanie i że w następnym terminie bee dysponował chwilą wolnego czasu.

 

januszek

Dziękuję za przywrócenie spokoju moich snów. Dałem sobie spokój z ta rosą.

 

Bawcie się dobrze futrzaki

oszczędzajcie żołądki i WĄTROBĘ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym ogłaszam, że na spotkanie stawi się nas 15 sztuk jedynie.

Początek imprezy proponuję ok. 18, chyba, że macie inne zdanie - proszę o informację.

Darek!

Jak wrócicie o ludzkiej godzinie i będziecie mieć siły jeszcze trochę - po prostu przyjedźcie!

 

Wiecie co?! Poszłam sobie wczoraj na psią wystawę... No i mnie pokręciło... Spodobały mi się czarne teriery rosyjskie. Niektórzy z was wiedzą, że miała być owczarka niemiecka jak się tylko przeniesiemy. Już nawet o dwójce na szybkości pomyślałam (czyli owczarka i terierka), ale mój małż zdecydowanie się popukał w czółko i stwierdził, że takiego owczarka jak Kimcia już nigdy nie będę miała i tylko wciąż bym to małe do niej porównywała. A tak - rasa inna, inny charakter... powaliło mnie chyba :oops: na stare lata :roll:

 

Informuję wszystkich, że sezon budowlany u mnie na wsi rozpoczął się w dniu dzisiejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przede wszystkim w imieniu syna dziękuję za pochwały zdjęć. Przekazałem Mu je i bardzo sie ucieszył.

 

Baru:

Mam całkowicie odmienne zdanie, niż Twój małżonek w kwestii porównywania następnego psa do poprzedniego. Kilkakrotnie przechodziłem przez to osobiście i obserwowałem taką sytuację u rodzeństwa. Nowy "towarzysz" bardzo szybko zapracuje sobie na takie względy, ze ani Wam w głowie będzie porównywanie. Takie jest życie. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie byłam na wystawie psów, może to i dobrze :p .

Byłam rok temu i zachorowałam totalnie na punkcie leonbergera.

Do dziś nie potrafię wybić go sobie z głowy. Choć ostatnio przychodzą myśli o owczarku niemieckiem.

 

Baru a co Ty teraz robisz, że oznajmiasz rozpoczęcie sezonu budowlanego?

Może i ja zacznę, na początek odśnieżę drogę aby dojechać. :wink:

 

Maciejon Twój syn może być dumny z takich zdjęć. Są bardo ładne, jakby robił je zawodowy fotograf. A może on nim jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój syn może być dumny z takich zdjęć. Są bardo ładne, jakby robił je zawodowy fotograf. A może on nim jest?

 

Dziękuję w Jego imieniu :D

Syn nie jest zawodowcem.

Udało mi się wszczepić mu duuużego bakcyla fotograficznego (ja tez nie jestem zawodowcem :) ). W konsekwencji zabrał sie za ambitne fotografowanie. Aktualnie ćwiczy na kilkumiesięcznym kursie. Te zdjecia to z jednego z plenerów.

Zaszczepienie mu bakcyla odbija się na mnie. Syn krytykuje moje zdjęcia: a to linia horyzontu ukośna, a to kompozycja nie taka, a to nieostre (a ja tego nie widze :D ).

Klasyczny przypadek sytuacji: przerósł UCZEŃ mistrza

:wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Anetko jak to mówisz

patrzysz na mnie :-?

 

ja tu żyły sobie otwieram abyś mogła wytynkować garaż a wierz mi nie tak prosto z tym szamanem się modlic a tu patrz taaaka wdzięczność :wink:

 

A tak na poważnie

to uwielbiam taki mróz, wziąsć głęboki oddech taaaaaaki aż wszystkie bakterie i wirusy te z samych koniuszków płuc wymrozi sama radość. jak mróz przenika twoje ciało od czubka nosa do końca palców u stóp

jak są tęgie mrozy to może grypa do nas nie dotrze. chociaż mam wrażenie że niektórych dopadła :-?

wczoraj byłem na spacerze w lesie z dziećmi na sankach to był cudny dzień na to aby pozachwycać się urokami zimy.

 

chu chu chu (dmuchając w ręce) pozdrawiam cieplutko

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie!

Słuchajcie! Numer stulecia dziś usłyszałam... pamiętacie, jak mówiłam, że mi się dwie kotki na budowę przybłąkały? I że będę musiała coś z tym fantem zrobić, żeby mi się drastycznie ilość kotów nie zwiększyła? No... przywiozłam dziś na działkę koleżankę - weterynarkę i zabiła mnie informacją, że moje dwie kotki są... hmmm, ten-tego są dwoma kocurkami!! :p :D Uśmiałam się po pachy, jaki to ze mnie znawca kotów!

 

Stan imprezy poprawił się o dwie osoby w postaci Janona z połówką.

 

A jeżeli chodzi o prace u mnie na budowie, to udało mi się przekonać p. Janusza, żeby jednak skończył robotę, za którą wziął kasiurkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru dzięki za ponowne zaproszenie. Jak będę w stanie i sytuacja rodzinna pozwoli to zaglądniemy.

 

Na razie rozglądam się za betoniarą, jak by komus zbywała chętnie przejmę, odpłatnie oczywiście.

 

Jak by komuś zbywała skrzynka elektryczna taka do celów budowlanych z gniazdami 3-f, i 1-f plus obezpiecznikowanie to też jestem zainteresowany. Mam taką starą nieco zdezelowaną skrzynkę i nie chce mi sie tego wszystkiego uzbrajać, robic połączenia wewn., bezpieczniki nowe itp. itd. poprostu chyba szkoda mojego czasu.

 

Sory że zrobiłem sobie tablicę ogłoszeń, ale w swoim gronie raźniej.

 

Z tego co widzę to mroźno jak chole... na razie 3majcie sie ciepło,

a 12-go poręczy :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to co dzisiaj zobaczyłam :o tego nie da się opisać.

Znowu mi rozsadziło, zawór kulowy pękł na pół, jakby go kto przeciął.

A było tak otulone. Kupiłam otulinę, obłożyłam styropianem i jeszcze wełną mineralną. I tak poszło. :cry:

Już nie mam siły.

Proszę powiedzie mi jak macie lub mieliście (w czasie gdy jeszcze nie grzaliście w domu) zabezpieczoną wodę.

 

Januszku to że wspomniałam o Szamanie nie oznacza od razu aluzji do Ciebie. Ja po prostu wymiękam z w/w powodów.

A za ciepło jakie było podczas tynkowania garażu jestem bardzo wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też elektrykę chcę zrobić już docelowo, tzn podciągnąć jak najbliżej fundamentów. A jak stanie kawałek muru do od razu śmignąć to na ścianę. Taki sposób wykonania doradził mój kolega, który mi przyłącz projektował. Nie lubię odwalać kupę solidnej nikomu niepotrzebej roboty :wink:

 

Poszukiwania trwają dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Reniu

odezwij się dziwczyno, mam problem z kotem.

Koniecznie chciałbym z Tobą omówić ten temat na spotkaniu.

Koniecznie !

Sprawa bardzo pilna !! :wink:

 

 

RS,

prawdopodobnie nie przyjdę na spotkanie, napisałam odpowiedź do Baru na priva. W sprawie kota mogę więc udzielić konsultacji na forum lub na priva, teraz bywam tutaj dość rzadko, bo z reguły tylko w sobotę lub niedzielę mam chwilkę aby coś poczytać. W tygodniu nie ma szans abym mogła tutaj wejść, bo w pracy nie mogę a wieczorem w domu albo internet jest okupowany przez syna albo ja padam na twarz.

 

Życzę wszystkim przyjemnego wieczoru "U Zbycha", żałuję że nie bedę z Wami. Myślę, że może następnym razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...