Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jestem pod wrażeniem aktywności i inwencji po spotkaniu:

Baru - czy "sypnięcie" serii zdjęc Waszego domu w watku z Galerii zdjęc forumowiczów to efekt spotkaniowego dopingu ? :wink:

 

Nieee, niestety nie... Musiałam wstać do dzieci, albowiem małż nieobecny i coby nie zasnąć (a ryzyko powyższego olbrzymie - spałam całe 4,5 godziny!) na stojąco/siedząco czy w jakiekolwiek innej pozycji - znalazłam sobie zajęcie. Przyjemne z pożytecznym połączyłam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam do Was żal :(

mieliście porozmawiać z szamanem i ustalić co i jak

a tu co???? bawiliscie się i zapomnieliście

zasypało mnie w zaspie :evil: w przełęczy Dukielskiej

nic tylko koniki pomogły, jak trudno teraz znaleźć koniki we wsi, ale jaki to ma swój urok konie są cudne

chociaż dziękuję Wam za to że wypiliście za nasze zdrowie wodą niegazowaną było mnie bardzo bardzo ciepło dziękuję.

Ale nie łamcie się wiosna kiedyś muuuusi przyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy budowniczowie z Podkarpacia!

Dzwoniła do mnie Anika, która już przed dwoma tygodniami została perfidnie pozbawiona dostępu do netu przez swoją firmę. Rraaanyyy, jak to można wytrzymać?! Przecież to nałóg, a jak żyć bez nałogu?? I to już trzeci tydzień biegnie :cry: , biedna...

Ponieważ nie mogła być na naszym spotkaniu - przeze mnie pozdrawia wszystkich i zapytuje o formę po-spotkaniową :wink: .

Nie wie jak długo jeszcze będzie odcięta od świata i w związku z tym zostaje niniejszym usprawiedliwiona jej nieobecność i nieodzywanie się na forum :p

 

 

Januszek!!

Nie martw się, nie tylko Ciebie w tej zaspie uwięziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie!! A ja naiwnie myślałam, że pierwsza się wpiszę po spotkaniu!!

Baru - przepraszam, że Cię ubiegłam, ale nie mogłam się powstrzymać. :-? Ale chciałabym pogratulować Ci chęci i zdolności organizatorskich. Było super. :p

 

RS - dech mi zaparło z wrażenia - Ty to potrafisz wykonać stronkę 8)

 

maciejon - dziękuję za uznanie. Należę do nocnych marków, a internet to już chyba nałóg. :wink:

 

A wszystkim, których mogłam osobiście poznać bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie. :) :p :)

 

Również z okazji Walentynek życzę Wszystkim MIŁOŚCI

 

http://www.gify.org.pl/gify/rozne/walentynki/100.gif

 

Pozdrowienia dla wszystkich

:p 8) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani,

 

łapię trochę oddechu w pracy (nie na długo, oj nie na długo...) - więc chciałam podziękować wszystkim za spotkanie - było super i uwierzcie mi, że się uśmiałam tak, jak dawno się nie uśmiałam (Wojtek T. - Ty to masz ciekawą pracę :-)

 

Pozdrowienia post - Walentynkowe dla wszystkich :-) i do zobaczenia (mam nadzieję niedługo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hurra

miałem sie okazje zapoznac z fantastyczna relacją ... (poddała sie Operze ... )

i brawo dla RS'a za stronke wykonana w tempie expresowym

(mi takie cos, ruski miesiac zajmowało ... :-? )

na zdjęciach ... sielankaaa

 

Zaraz, zaraz! Gdzie ta stronka? Na stronie RS'a, którą znam i podziwiam, niczego spotkaniowego nie znalazłem.

A może ja czegoś nie rozumię? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze gdzie ta stronka jest i jesli na republice to prosze o mailową wersję

RS nie daj się prosić długo

Brzoza z tym szamanem to juz dawno zerwałem kontakty taki jakis niewydarzony,ciągle swoje i swoj

teraz czekam wiosny.

a mógłbyś nieco blizej powiedziec mi o tych solarach za flaszkę bo cos mi się wydaje że musi to byc nie tyle flaszka co flacha i to całkiem spora, ale może są dobrzy ludkowie i zmajstrują za nieco mniej niz w sklepach??????

proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak

pobawili się, z szamanem powalczyli

i????

i cisza

a nikt nic nie powie jak tam Wasze poranne obowiazki

drew nanieśc, w piecu napalić, zagotowac strawę,

odsnieżyc podjazd do domu

odkopac zasnieżone autko, wyczyścić szybki i

powalczyć z zamarznietym zamkiem, posiłowac sie z uszczelkmi tak aby dostac sie do wnetrza.

z duszą na ramieniu i strachem w oczach przekręcić

kluczyk i usłyszeć łi łi łi i......

 

no właśnie jak to u Was jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drwa nosiłam w piątek :lol: , na kilka dni nanosiłam, teść pali - to niech se nosi, hehe (ale świnia ze mnie) .

Samochód dziś rano obdrapałam, wszystkie szyby były zamarznięte, wrrrrr...., uszczelki nie były zamarznięte, więc nie musiałam z nimi walczyć, silnik też zaskoczył bez problemu... W końcu co autobus - to autobus, pali w każda pogodę (dzisiaj było -2 raptem).

Jutro Wojtkowe chłopaki mają mi kaloryferki przywieźć, chyba, że nie dojadą, bo zasypało wczoraj.

Dzwoniłam do wiejskiego :wink: MPGK-u, obiecali, że pług dziś przejedzie. Zobaczymy!!

Niech żyje wieś!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...