Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a ja myślałem że to ja jestem fajny, a nie emblemat :cry: :cry: :cry:

:p :P :p

 

Januszek, Ty jesteś człowiek wyjątkowy, a emblemat to tylko emblemat

:p

A z zimą damy sobie radę. Wczoraj powiedzieli że końcem miesiące będzie już 10 na plusie. :wink: tylko ciekawe gdzie.

 

Dziękuję wszystkim za miłą atmosferę na imprezie, Wielkie Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Zachwycacie się zdjęciami z imprezki a ja nie wiem jak je oglądnąć :( RS możesz podesłać link również dla mnie?

Dziękuję wszystkim za spotkanie. Jak zwykle było bardzo sympatycznie i wesoło :lol: :lol: Januszek a co tu pisać o zamarzniętych zamkach itp. Po prostu codzienność. Śnieg pada i pada. Codziennie jest ten dreszczyk emocji dojadę dziś do domu czy nie :-? Owszem czekam wiosny ale obawiam się, że wraz z jej nadejściem nasz dom znowu będzie wyspą na oceanie błota. A tak wszystko pięknie pokryte białym puchem...

P.S. Januszek a gdzie Ci przybyło te 3 cm? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg Ty to przynajmniej byłeś na imprezie i widziałeś (chociaż może właśnie nie widziałes) a ja nawet nie byłem, miałem obiecane zdjęcia, ale lufa w krzokach.

tyle śniegu nasypało że jak to się stopi to matko i córko :o :o :o

 

jesli chodzi o te 3 centymetry to nie to co myslisz

mnie rośnie tak że 30, ale przez skromność nie będę sie chwalić :wink:

:p :p :p

 

buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Kiedy to białe g... przestanie walić z góry?? Pług wg zapowiedzi przedwczoraj przejechał, co nie zmienia faktu, że zanim Wojtkowe chłopaki wjechały do mnie na działkę to się naszuflowały zdrowo. Najpierw oni, potem ja.

I tak mi się jakoś najpierw cieplutko zrobiło, a potem poczułam, że mam mokry golf. Dziwne, przecież nie padał deszcz...hmmm... no sama nie wiem.

Miejscami u mnie na działce to tego białego :evil: leży z 80cm spokojnie.

Właśnie przypomniałam sobie, że kiedyś tam, w grudniu obiecywałam, że wyrażę swą opinię o panu, który mi robił schody. Wtedy byłam z niego bardzo zadowolona, a teraz... nooo...nie wiem co powiedzieć... Gość jest debeściak i już!! Zrobił mi jeszcze bramkę przeciwbliźniaczą, opaski na drzwi i opaskę na właz na strych i pomalował belkę dębową przy kominku. :p

Część grzejnków wisi, a reszta zawiśnie dzisiaj. We wtorek - mam nadzieję - zaczynamy górną łazienkę. Potem sobie pomaluję pokoje na górze i za panele się zbiorę. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru - a co to bramka "przeciwbliźniacza" ? :p

No wiesz! Nie wiesz co to jest bramka przeciwbliźniacza?? Brameczka przy schodach, żeby moje bliźniaczki się nie pozabijały. Mam jedną sztukę tylko, jest zamontowana na górze. Zdjęcia nie posiadam, ale obiecuję że zrobię i wkleję.

Choróbsko mnie jakoweś bierze...

Słyszałam, że Szaman został wypędzony, to do kogo w takim razie trza modły wznosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyszło... miastowy człowiek nie przyzwyczajony do szuflowania jednak jest. W sobotę 39 z hakiem miałam, gardło mnie nawala, że aż strach i lekarza musze dziś zaliczyć. Ehhh... a muszę być na budowie, bo mi tą nieszczęsną łazienkę mają zacząć. Dobrze, że poprzedniej roboty jeszcze nie skończyli, więc się termin przesunie.

Szamanie! Gdzie jesteś?! Zdrowia ześlij!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru

nic dodać nic ująć, miastowe tak mają, moje panie i dziatki ciągle chorują, ale jedno jest pewne wiosna i tak kiedyś musi przyjść, a szamana nie wywołuj bo jeszcze Ci ześle powódź albo inne dziadostwo

o zdrowie to trzeba się teraz samemu zatroszczyć

herbatka z sokiem malinowym, ciepła kołderka, a nie kafelki i łazienka.

:p :P :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy z tą wiosną to dajcie jeszcze spokój, co? W piątek jedziemy na narty ;-) A potem to już może ta wiosna przyjść, chociaż pewnie utoniemy w błocku...

 

Ja też mam prośbę - czy ktoś mógłby mi na PW przesłać adres stronki RS-a? Tylko na PW, bo maila na onecie nie mogę w pracy odebrać....

 

Z góry dziękuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stokrotka - trzymam kciuki za udany wyjazd - PAL ŚWIATŁO i uważaj na siebie bo zima ma być tylko do końca lutego. :wink: :p :wink:

 

Baru - no nie, co u Was w domciu taki okres chorobowy? Januszek dobrze Ci radzi herbatka i soczek malinowy, a także mleczko z miodem i masłem - super sprawa. :p i % zewnętrznie i wewnętrznie :wink:

 

A ja nadal nie mam złożonego wniosku o pozwolenie na budowę, wszystko jest przeciwko nam. Teraz okazało się, że warunki wydane przez ZE dotyczą rozbudowy sieci, a na to potrzebne są nowe warunki zabudowy i zagospodarowania przestrzennego. I kogo ja mam skopać po tyłku? :evil: :x :evil:

 

Rada architekta - złożyć wniosek teraz, a prąd po pozwoleniu na budowę. :(

 

Cóż pewnie trzeba będzie tak zrobić. :-?

 

Pozdrawiam

:p 8) :p

 

P.S.

A tak wogóle czy ktoś ma jakieś namiary na ekipy, które wykonują studnie wiercone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ !

 

Jak ten czas leci i zanim się obejrzałem trochę czasu po spotkaniu

mi uciekło aczkolwiek nie jest to spowodowane powrotem do formy.

Ta wróciła dość szybko bo musiała haha.

Ja również na łamach tutejszych chciałem wszystkim podziękować

za bjutyfulną ( z angielskiego ) atmosferkę aż prawie do poranka.

Nawet fakt, że w międzyczasie rodzinka pozostała w " domku " zdołała

zalać łazienkę nie zepsuł mi wspaniałego humorka po spotkaniu.

Praca w roli małego kratkowego szambonurka łazienkowego w niedzielkę jest oki haha.

 

STOKROTKA - nie zazdrość mi takiej ciekawej pracy haha - bo nie zawsze jest miło ale staram się haha już z 12 lat.

 

BRZOZA - żal tyłek ściskał mój, że cię nie mogłó być ale mam nadzieję

że jeszcze będziemy mieć czasu dużo i o solarach co opowiem.

Co do gospodarczych sposobów na solary to wiem że miednica wymalowana na czarno też zagrzeje bo musi haha.

 

JANUSZEK - z tym tyłkiem to samo co napisałem do Brzozy, natomiast na boku mnie sposób na parę cm-ów też by się przydało - a poza tym

jakbyś był to jakiegoś rosolisa by się rozpakowało haha.

 

ANIKA - moje ubolewanie w związku z tym odłączeniem internetu haha

ja chwilowo też miałem kłopoty z GG - to było smutne ale na razie przeszło.

 

Wszystkim wam życzę szybkiej wiosny.

 

BARU - rozmowa telefoniczna z tobą mnie zdołowała - przesadziłaś

z tym odśnieżaniem na czas - tak nie można teraz tylko z 3 góralskie

herbaty bo inaczej to antybiotyki ci zostaną.

Wracaj do zdrowia bo wiosna idzie haha.

 

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku i ruszam do moich ukochanych klientów coby im robić dobrze i zaspakajać ich pierwotne potrzeby. Papa.

 

P.S.

ŻEby nie było podtekstów to chodziło mi o potrzebę ciepła rodzinnego

i odczuwalnego a nie o jakieś tam pierwotne potrzeby w oparciu

o film np. " Walka o ogień "

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle czy ktoś ma jakieś namiary na ekipy, które wykonują studnie wiercone?

 

Ano ja mam. Ino zdziercy z nich przeokrutni i ciężko się doprosić o skończenie roboty. Zdarli ze mnie 200zł/mb wiercenia :o , a z tego co czytałam na forum to jest chyba najwyższa cena w Polsce!! Cóż... ale sami tej wody szukają i wiercą. Jak się nie dowiercą, wiercą w innym miejscu, a ty płacisz za jeden odwiert czyli za gotową studnię.

Własnie usiłuję się ich doprosić, żeby mi zrobili kosztorys uzdatnienia tej mojej wody i szlag mnie powoli trafia, bo gość mi to robi od trzech tygodni i jakoś nie może zrobić. A jest tego do policzenia raptem ze 4 grubsze pozycje i trochę pierdułek. :evil:

 

A co do mojego zdrowia to niestety antybiotyk mam :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...