Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Baru

super wiesci od Ciebie !

gratulki z postepów na budowie! :D

zdjecie "bramki przeciwbliźniaczej" - to sie moze byc hicior dla wielu którzy maja maluszki ... i nie tylko maluszki !

czekam z niecierpliwością ...

 

cudowne powietrze na zewnatrz dzisiejszej nocy ... mroźne i rześkie ...

A teraz ... nura w pióra ... i luuu ... :D

 

 

paa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Po pierwsze

to nie tak że nie rozmawiam z Basią bo się obraziłem i odwrotnie, nie chciałem ponownie abysmy pozarażali sie na wzajem to chyba oczywiste zwłaszcza że basia odezwała się już z wyjaśnieniem że to szybko mija i faktycznie tak było.

Ago x4 nie zwalaj wszystkiego na mnie

owszem z tym szamanem to trochę się wygłupiłem i stąd te mrozy ale to już przeszłość myślę że mi wybaczycie. proszę. :(

Paty najlepsza na zimno jest kawusia (z prądem)

oczywiście zaraz po kozie :wink:

 

Basiu czy barierka przeciwbliźniacza spełnia również swoje zadanie dla pojedyńczego maluszka??

 

pozdrowionka dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu czy barierka przeciwbliźniacza spełnia również swoje zadanie dla pojedyńczego maluszka??

Myslę, że nie ma przeciwwskazań do użytkowania ww przez pojedynczy egzemplarz :p

 

Wiecie, jak ten czas strasznie leci?? Niektórzy pamiętają, jak jakiś czas temu pisałam, że moje małe kończą roczek...

A dziś napiszę, że moje bliźniaczki - łobuziaczki kończą dwa latka :lol: I kiedy to minęło? Pojęcia nie mam, przyznam szczerze...

Imprezka będzie łączona z Ewciową, która z kolei w poniedziałek 7-go skończy 8 latek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No proszę :o ile tu się dzieje:

u Baru prace w pełni. Czas zajęty do maximum,

Januszek wyzdrowiał, i już myśli jak tu zrobić barierkę przeciwbliźniaczą dla pojedynczego maluszka,

Aga wyzywa do raportu, (pewnie dlatego postarałam się znaleść odrobinę czasu, by napisać)

Maciejon poszukuje klinkieru z Przyborska (niestety nie wiem gdzie można kupić)

Tigermoth otrzymał pozwolenie na budowę - gratuluję !! :p

Brzoza o fankach wypisuje,

u Paty zimno...

 

a u mnie na budowie spokój, czekam aż się ociepli :wink:

w pracy urwanie głowy, już nawet nie wiem jak się nazywam, :evil:

wieczorami dużo czytam (ustawy, rozporządzenia, normy) ostatnio zasypiam z prawem budowlanym w ręku. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu tę barierkę to masz na dole tak aby blizniaczki nie weszły na schody czy na górze tak aby nie....

 

zresztą mam nadzieję że dotrze do mnie zdjecie (i nie przez repubkikę)

 

tak moje zdrowie nie jest jeszcze do końca takie jakbym chciał (zresztą teraz to już bądzie coraz gorzej) ale coś działam i nie myślcie sobie że ja tylko mieszkam, to ciągłe budowanie i remonty, wezmy np: instalację wody ze studni to że woda zamarzła to wiecie ale że pekła rura i miszę wejść do studni z wodą aby ją wymienić, to mi sie nie uśmiecha brrrr już mi zimno na samą myśl

 

dlatego poczekam do wiosny ona musi przyjść.

 

pozdrawiam z dalekiego głogowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. u każdego coś się dzieje na budowie więc i mnie coś ruszyło.

 

Dzisiaj dojechało drewno na tartak, pewnie gdzieś za tydzień będzie cała więźba dachowa. Tylko gdzie ją poskładać - tyle śniegu na działce. może przyjdzie jakaś odwilż. A może już przyjdzie wiosna. Oby....

 

 

Trzymajcie się cieplutko i nie dajcie się grypie

 

 

Nasze początki na budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Nie no "urwał nać" to już przesada, My już Pani dziekujemy widzieliśmy co Pani potrafi, i mówimy PA PA Pani Zimo, prosimy następna !!!!

No gdzie ta wiosna ?????

 

Baru czy byłabys tak wspaniałomyślna i mnie tę bramkę no tak aby nie przez republikę, co? proszę.

 

Tigermoth i jak było gdzie złożyć to drewno?

bo coś mi się widzi że teraz dostaniemy po du... przez tę zimę

 

Witamy Kazimierza i od razu szczere życzenia imieninowe, no nie wiem czy pomożemy, tu panuje taki zwyczaj że nowy i jeszcze solenizant to musi się wkupić no czymś mocnym :wink: :p :P :p (o ile tylko bedziemy mogli to pytaj)

 

Ago wcale ta barierka nie zabezpiecza w pełni przed bliżniakami nawet przed pojedyńczym plodem nie zabezpiecza, zresztą nie ma zabezpieczeń pełnych. :p :P :p

 

Czyżby resztę zasypało????

 

Paty Ty to juz całkiem jesteś zdołowana tym dojazdem prawda?

 

A RS? znalazłes swoje autko?

opowiedzcie jak tam Wasze doświadczenia sniegowo zimowe.

 

pozdrowienia z dalekiego zasypanego Głogowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy tej zimy odczułem na własnej skórze skutki aktywności podkarpackiego szamana. Teraz lepiej czuję boje Baru, brzozy, januszka, RS'a i innych niewymienionych z odsnieżaniem, odkopywaniem, odmarzaniem.

Moja budowa w śniegu. Ponad 300 kilometrowy powrót do domu w fatalnych warunkach drogowych, ale szczęsliwe.

 

O zdjeciach Baru pisałem w Jej wątku. Tutaj mogę tylko powtórzyć słowa uznania :)

 

Witaj KazimierzW! Zaczynasz w marcu. Fajny kawał przygody budowlanej przed Tobą. Powodzenia i owocnego zakorzenienia się w podkarpaciej grupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzień świętego Kazimierza zima do morza

zmierza ... ?

witaj Kazimierz - jak to jest ? :-?

 

:wink:

 

 

no to dosypało :evil:

a śnieg potrafi ...

nie tylko zawiewa drogi ... ale zawala dachy ...

 

Baru

Twój "spryciul - sierściuch" (śliczności zresztą :p) - lubi sie relaksować w szafce ...

mój preferuje popielnik ... albo tak ...

http://nagietek.herbapol.pl/~darek/humor/wesole/smieszne0136.jpg

w plecki sobie bardziej wygrzewa ... na rurze zasilającej ...

brzuszek zimniejszy woli (jak Januszek ... :wink:) na powrocie ...

takiemu to dobrze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza pogonić tego Szamana i tą cho... zimę!!

Dzisiaj mi wieś tak zawiało, że teść nie dojechał, musiał se boczkiem przejść na butach. Ciekawe, czy chłopakom od płytek manewr dotarcia pod sam dom się udał? Oni mają toyotkę z napędem 4X4. Na razie jeszcze nie dzwonili z pretensjami, że na takiej głębokiej wsi mam zamiar mieszkać...

A ja jutro tam mam jechać :roll: ...

A dzisiaj moje najstarsze dziecię kończy 8 latek!!

 

Witam nowego towarzysza niedoli :lol: :p czyli KazimierzaW.

 

Brzoza!

Temu kotu to nie za dobrze? Ale cosik nie wierzę, że to Twój osobisty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza

po pierwsze ja wole jak mi grzeje własnie brzuszek

a nie plecki dlatego rurę zalilającą wolę od przodu :p :P :p

 

Baru

 

coś mi sie wydaje że sezon budowlany się nieco przesunie z wiadomych względów i wydaje mi się że impreza na której było przeganianie szamana nie była całkiem udana, może dlatego że nie było wielu co wiedzą jak walczyć z szamanem :wink:

moze by tak ponowić???

 

A swoja drogą ja dzisiaj wstałem o 5 i za łopatę dotarłem do pracy przed 8 a miało byc tak ładnie sielanka wiejska cholera jasna.

 

ale powiem Wam jeszcze jedną rzecz w sobote przywieźli mi drewno do kominka takie prawdziwe drewno nie jakieś tam brykiety i........nic dodać

:roll: :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj się chyba zastrzelę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Po co pada ten śnieg? Gdzie ta wiosna? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Wiecie co mam już dość. Nawet nie tego cholernego dojazdu co tej wrednej zimy. Zaspy u mnie na podwórku po pas. Przeraźliwie wieje, zimno i do d...

Dzisiaj z bramą mocowałam się dobre 10 min. Jest cholernie ciężka a nie ma jeszcze silnika. Całe szczęście że wczoraj wieczorem jeździł u nas płóg to trochę wyrównał. Koszmar.

Pies nie chce wychodzić z domu ,jak idę do pracy muszę go ze sobą zabierać bo nie zostawie biedka na 10 godz. w taką zawieruchę , a w domu mógłby nie wytrzymać . Poprostu ręce opadaja. A wcale nie zanosi się na poprawę , podobno do końca tygodnia ma tak byc paskudnie.

 

O Matko.............

 

Pozdrawiam Paty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paty wiedziałem że masz ciężko ale żeby z tego powodu się zastrzelać ????

poczekaj z tym przynajmniej do jutra jak jutro mnie zasypie tak jak dzisiaj to bedzie zbiorowe samobójstwo

 

ale wiedz że sa "lepsi" oni nie pisza bo nie dotarli dzisiaj :p :P :p

 

Ach Paty co to jest " wieje, zimno i do d" :-? nie rozumiem tego " do d " :wink:

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...