Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cicho było, cicho

 

Ale zrobiło się deszczowo i wszyscy ruszyli do komputerów. Chociaż na chwilę a później znowu do budowania.

 

Mimo że strasznie padało udało się wylać fundamenty w ziemi, tak się strasznie cieszę. Ale błotko zostało konkretne - nie ma co. Zresztą zobaczycie sami jak będę miał chwilę i dołożę zdjęcia do albumu. Na razie musicie mi wierzyć na słowo.

 

Jadę złożyć wniosek o kredyt hipoteczny więc pewnie dzisiaj już nie zdążę nic zrobic.

 

Pozdrawiam budowlańców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich!

Przeglądałem od dłuższego czasy forum muratora i w końcu trafiłem tutaj! Nie jestem z natury wygadany więc krótko:

Wybrałem projekt C 04 "smukły" z kolekcji MURATORA. Budowa będzie w Dębicy! Na wakacjach ruszam z fundamentami (mam na działce wysoki poziom wód gruntowych więc muszę troszkę dłużej poczekać aż się obniży).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj lech-o witajcie wszyscy nowi i starzy :lol:

wlasnie tydzien temu bylem w domciu i zamowilem na lipiec ocieplenie

i plytkarza, robie halogeny w domu i szukam firmy ktora zaprojektuje i wykona u mnie ladna i modna kuchnie, przymierzam sie do wykonania ogrodzenia z bloczkow Jadaru i drewnianych sztachetek, mialem odwiedzic niektorych z Was i niektorzy z Was mieli mnie odwiedzic, ale na tych wakacjach nikomu nie odpuszcze :wink:

i juz zapraszam i sie wpraszam :lol:

 

http://www.magix-photos.com/mediapool/EE/F5/66/80/5F/2C/11/D9/A8/D3/1F/F9/D5/2F/35/73/10/D951D9D0B81E11D9A2EF7FD9D52F3573.jpg

 

http://www.magix-photos.com/mediapool/EE/F5/66/80/5F/2C/11/D9/A8/D3/1F/F9/D5/2F/35/73/10/DD10DDA0B81E11D9825E566FD52F3573.jpg

 

to juz jedno z ostatnich zdjec naszego domku w w tym stanie, na wakacjach przybierze on nowe szaty, dostanie on jasna radosna elewacje

 

pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć lech-o. Powodzenia w budowie.

 

Gregor 456 - kurczę, Ty to masz super, piekny domek już stoi, teraz tylko go ubrać i można mieszkać. Ale Ci zazdroszczę? :p

Powiedz mi gdzie montowałeś okna dachowe na poddaszu bo widzę, że nad wejściem masz dwa, czyli pralnia i pokój, a co z resztą. Ile w łazience i poszczególnych pokojach?

Juz nie mogę się doczekać wakacji :wink:

 

Witajcie

cicho cicho e tam od razu cicho

po prostu oszczędzamy siły na test posadzki do tańczenia

a teraz doszła jeszcze woda taka własna pełen odlot

 

Dobrze czasami się połudzić. Myślisz, że Baru będzie chciała nas wpuścić do wyszorowanego na błysk nowego domku :wink:

Marzenia ściętej głowy.

Włożyła całe serce w umycie okien, a po imprezkach różnie bywa?

I co Baru - zaryzykujesz? :lol:

 

Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko a na temat - Cześć wszystkim

 

Trochę mnie nie było na forum bo kwiecień mam imprezowy miesiąć a tu nadciąga Komunia mojego mładzieżowca i jest ciasno z czasem bo ciągle jeszcze coś trzeba załatwić - tzn. kupić lub uiścić opłatę u siostry

prowadzącej a teraz od tygodnia ćwiczymy ustawienia w kościele i takie tam.

 

Do tego kociokwik mam w pracy bo wszyscy ze snu się wyrwali i zaczęła się nieco wcześniej jazda która tak potrwa do listopada .

 

Powiedziałem sobie że jak to minie to kurczę wezmę sobie z 3 dni wolnego i spędze je gwizdkiem do góry.

 

Przeglądając wasze wpisy stwierdziłem że rośnie feministyczne

nastawienie na naszym forum.

Najpierw ( tu bez opisów osób ) ktoś zarzuca niewinnym 2 sztukom kotków, że wychodzi z nich coś męskiego - a ja się pytam niby co

bo kotom na wiosnę to jedno a tu jakieś podteksty dotyczące charakteru,

a potem czytam kawał o odwrotnych pozycjacj hahaha.

 

Witam wszystkich nowo przybyłych na nasze forum i mam nadzieję, że w takim gronie czekają ich tylko różowe dni spędzone na wiciu swoich

wymarzonych domków.

 

Teraz coś smutnego dotyczącego mnie - 1 Maja miałem jechać na żużel

do Krosna - wypadło bierzmowanie w rodzinie i jakby tego mało

8 Maja żużel u nas a tu bach mam komunię - eto SZOK .

 

Pozostała mi tylko nadzieja w niebiosach i deszcz haha.

 

Pozdrawiam was wszystkich - życie ciągnie do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry grupo Podkarpacka!

Fajnie tu u was. Mile klimaty. I widze, ze jestescie bardzo aktywni

Mam prosbe: czy moze znacie dobra ekipe do wykonczeniowki

(tynki zewnetrzne, wewnetrzne, glazura i wszystko co potrzeba do zamieszkania), ktora chetnie zmienilaby klimat i posiedziala przez kilka miesiecy pod Warszawa?.... Chodzi mi o taka ekipe, ktora by zamieszkala u mnie na budowie i byla rowniez postrachem dla okolicznych zlodziejaszkow.

Z gory dziekuje za wszelkie namairy i piszcie na priva.

A przede wszystkim - pozdrowienia od grupy otwockiej!

_________________

VIVALDI W PODRÓŻY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze czasami się połudzić. Myślisz, że Baru będzie chciała nas wpuścić do wyszorowanego na błysk nowego domku :wink:

Marzenia ściętej głowy.

Włożyła całe serce w umycie okien, a po imprezkach różnie bywa?

I co Baru - zaryzykujesz? :lol:

Aga!

Czy Ty naprawdę myślisz, że ja je umyłam? One są powierzchownie przygotowane do mysia zasadniczego!! Są odrapane z tynków, gipsów i farby, ale to wszystko trza jeszcze umyć dokładnie!

A co "zaryzykowania" to ja wiem? :wink: Jak będziecie grzeczni i obiecacie, że nie będziecie grandzić, to kto wie, kto wie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak duzo napisaliście ze ...

spróbuje od końca

Vivaldi bardzo miło nas dowartościowałeś ... dziekuję w imieniu Galicjan

ale niestety ekipy Ci nie podpowiem ...:(

Wojtku ... ja w tej chwili również zostałem "odstawiony" od żużla ...:(

Grześ ... - dziękuje za zaproszenie :D- miło oglądać Twój domeczek ...

kto wie ilu z nas przeprowadzi sie w tym roku ... ale chyba sporo ... :wink:

witaj lech - o pozdrówka dla Dębicy ... w grupie raźniej

tigermoth własnie było cicho ... cos mało piszesz ...

Januszku mój status zmienił sie w inny sposób ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zostali tylko młodzi i wytrwali.

wyszło na to że ja namawiam do kolejnej imprezy i jeszcze sie wpraszam (przepraszam Baru)

Ago z tymi oknami to jest tak:

najpierw jest wkurwia.... :evil: itd

przedwstępne drapanie

nastepnie drapanie właściwe

mycie wstepne

zasadnicze

impreza :roll:

i dopiero tzw klar

jeśli się którykolwiek z etapów opóści to okna się rozzychają nawet jak są z tworzywa, i nic na to się nie poradzi :wink:

 

Baru obiecujemy, obiecujemy, byle by przed sierpniem, bo póżniej nic tylko :cry: i nieprzespane noce.

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru obiecujemy, obiecujemy, byle by przed sierpniem, bo póżniej nic tylko :cry: i nieprzespane noce.

Taaa... teraz to obiecujemy!! A ciekawe, kto się potem będzie tłumaczył?! :wink: :roll: I sprzątał?!

A tak w ogóle, Januszek, dlaczego przed sierpniem? :wink: :D Czyżby Ci biegało o miesiąc trzeźwości, hę?! Błahahaha...

Powiem Wam, ze ten deszcz wczorajszo-dzisiejszy spowodował kolejne bagienko na naszym podjeździe :evil: :x Obłęd normalnie... Ale tak z tydzień słoneczka i wiaterku powinno załatwić sprawę.

Aaa i jeszcze wydałam wojnę mleczom na ww podjeździe... Znaczy wycinam w miarę głęboko bez litości. Już od zeszłej środy tak wojuję. Kiedyś mi się naiwnie wydawało, że już nie ma ani jednego kwitnącego egzemplarza. Zajeżdżam na następny dzień, a tam... tu żółto, tam żółto... to ja bach: nożyk, wiaderko po tynku i ciach, ciach, powycinałam wszystkie cholery. Zajeżdżam na następny dzień i co widzę? Zgadnijcie sami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam (znowu) po przerwie!

Witam hlasko i lech-o oraz gości zaglądających do nas :)

 

Przyznam, że mam zaległości nie tylko w pisaniu ale i w czytaniu grupy. Może nadrobie ;)

 

Ruszyło u wielu. U jednych "papierkowo" u innych fizycznie. To cieszy.

U mnie też ruszyło. Zacząłem zamieszczać zdjecia.

 

Gregor 456: Pamiętam o naszych wstępnych umawianiach się na oglądanie. Mysle, że będzie niedługo okazja. Odezwę sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Baru

Sierpień to 9 miesiąc, jakby nie liczył tak mi wychodzi :lol: :lol: :p

a później czas mleczkowo- pieluszkowy już wiesz????

no tak Ty niedoświadczona w tych tematach to skąd masz wiedzieć :wink: :p :p

Ja też wydałem walkę swoim mleczom chwyciłem przyrząd tnący łukowy sterowany ręcznie (tzw kosę) i trach po tych chwaściorach, a tu ryk w domu, Krzysiu płacze "nie zabijaj jego kiatuszków"

i wiesz jak teraz ładnie jest, sąsiedzi patrzą na mnie trochę tak jakby chcieli mi tę kosę w plecy wbić bo toto znowu będzie się rozzsiewać, ale przecież nie będę zabijaj kiatuszków prawda? :wink:

A na błotko na podjeździe kajaczek wodno błotny

 

Pozdrówka dla wszystkich i coby Wasze chałupki rosły tak samo szybko jak te kiatuszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru

Sierpień to 9 miesiąc, jakby nie liczył tak mi wychodzi :lol: :lol: :p

a później czas mleczkowo- pieluszkowy już wiesz????

no tak Ty niedoświadczona w tych tematach to skąd masz wiedzieć :wink: :p :p

Nooo taaak... w końcu skąd mam to wiedzieć?? Hmmm... ja w końcu młódka, więc i niedoświadczona...

Jak myślisz, o czym świadczyło to: błahahaha?? :roll:

:evil: :evil: Wrrr... po dniu wczorajszym okazało się, że mam coś nie-tego z hydroforem, bo mi nie trzyma poduszki, jeno dobija wodę na fula.

Dzwoniłam, jutro przyjeżdżają na poprawki.

Umyłam kolejne dwa okna, niestety, ze względu na nieprzychylną pogodę - jeno od wewnątrz, taka byłam wygodna... :oops:

OOOOOOOOOOO :o :o To jest mój 400 post!!!!! :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..po dniu wczorajszym okazało się, że mam coś nie-tego z hydroforem, bo mi nie trzyma poduszki, jeno dobija wodę na fula.

Dzwoniłam, jutro przyjeżdżają na poprawki.

...

Baru ... gratuluje okrągłej liczby postów :wink:

co do hydrofora ...

to moze być błachostka /wystarczy dopompowac powietrza/

ale przy takiej wodzie /mam tez ciekawa jak Ty/ moze to byc wina wody a nie hydroforu ...

 

miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Baru piękna liczba byle tak dalej 400 no no

mam też na myśli okna 2 i to aż z jednej strony

koniecznie musimy Cię jakoś zdopingować, a wiesz co dopinguje najlepiej ???? już widzę uśmiech na Twojej twarzy wiesz, wiesz tylko czy chcesz :-?

Ja myslę że jak poprawią Ci ten hydrofor to okna juz same się umyją badź dobrej mysli

Gregor ja też jestem tego samego zdania tylko natura jest piekna wiec po co ją poprawiać??? :wink:

 

Pozdrowienia dla wytrwałych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Baru gratuluję

 

Januszek, Ty kwiatuszki zabijasz?? oj nie ładnie.

Dobrze, że masz takiego Krzysia co Cię powstrzymał. :wink:

 

A teraz troszkę tego co u mnie się dzieje zaczęli tynkować parter. :p

a ja wybieram się na urlop - 2 tygodnie :D ale już mi zapowiedzieli że w przyszłym tygodniu będę musiała zrobić przerwę i przyjść na kilka godzin. :o :cry:

A może by tak wybyć gdzieś gdzie nikt mnie nie znajdzie, nie ma telefonów itd. ?

Trzeba nad tym pomyśleć.

 

Życzę wszystkim pomyślnego załatwiania spraw papierkowych i przyjemnego budowania.

Do zobaczenia końcem maja.

 

A jakbyście robili jakąś imprezkę to dajcie znać, a może lepiej nie bo by mnie serce bolało, że nie mogę być z wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale przy takiej wodzie /mam tez ciekawa jak Ty/ moze to byc wina wody a nie hydroforu ...

Na szczęście była to wina nawet nie hydroforu, ale redukcji na wierzchu ww zbiornika. Panowie przyjechali, dokręcali i dokręcali, a tu ciągle powietrze spierdzielało...

Ale mój Teść stanął na wysokości zadania! Kazał wykręcić ową redukcję i zaczął oglądać prawie przez lupę. I znalazł! Wżer (wrzer????? :oops: ) czy jak go tam zwał - w owej redukcji, panowie wymienili i czekamy na rezultat.

Za to - cholera jasna leje mi się z geberitu na górze!! I zaś czekam na wykonawcę, coby mi coś z tym zrobił. :roll:

Już się powoli zaczynam przyzwyczajać, że wszystko muszę mieć dwa razy robione na tej budowie bo napewno coś ktoś schrzani :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...