Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

rrmi!!

Witam, witam!!

Jak tam jest tak daleko od nas?? Długo jeszcze??

A Kuba Aniki ma 15 lat... :roll:

 

Brzoza!!

Jak mi mój mąż podczytał o Nalepie, tak nabrał smaku i zaraz pognał i se zapuścił mjuzik w jego wykonaniu. Dobrze, że o pifku nie wyczytał!! :D :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak mówicie o tych ziemniaczkach

to powiem Wam że przypomina mi sie dzieciństwo

tak tak może to niewiarygodne ale kiedyś byłem dzieckiem (dla niektórych nadal jestem) :wink:

kiedy to z chłopakami z naszej bandy robiliśmy ognisko a ziemniaczki pozyskane były z pola :oops: kradzione

i te spalone chrupiace mundurki, takie gorace. parzyły w ręce, twarz osmolona, kolana brudne, krótkie porteczki przesiakniete dymem z ogniska, ale to były najsmaczniejsze ziemniaczki

a teraz kiedy zasaidamy w knajpie i przynoszą kartofle z folii lub inne pachnace kuleczki to smak tych ziemnaków ciagle jest gdzieś w pamieci i jak dym z przygasającego ogniska snują sie teraz wspomniena

a ileż to razy przy tym ognisku bawilismy sie w indian, łapaliśmy jakąś "skuo" jako bladą twarz i....

poźniej z tą "skuo" siedzieliśmy razem i marzylismy o gwiazdach o podróżach i tak rodziły się przyjażnie i ...

 

co ja bredzę trza się wziąśc do pracy

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - dziekuję za wspaniałe popołudnie i wieczór ...

nastrój i atmofera tego spotkania zostanie w mojej pamięci na zawsze ...

RS wspaniale śpiewa i gra na gitarze

popłyneły wiec blusy i ballady ... "Rzeka dzieciństwa" w Jego wykonaniu to majstersztyk !

pospiewaliśmy sobie razem w tę noc ...oj pospiewali ... :wink: :lol:

Halinko sprawiliscie nam frajdę i człowiek dla takich chwil jak wczorajszy wieczór - wie ze warto było wybudowac dom ... znaleść swoje miejsce na ziemi ... zacharowac sie po to aby rozkoszowac sie takim wieczorem

płonące ognisko ... pieczone ziemniaki ... piwo ..."rzeka dzieciństwa"

dziękujemy Wam

p.s.

prawdopodobnie spotkał mnie los AGI 444 ...

może się komus naraziłem ... :-? albo moje poglądy były niezgodne z "oficjalną linią ..." :-? - privy obiore juz z nowego nicka ...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS ale fajnie okazales rzeke i chodzoco-rosnace obiekty wokol domku brzozy, widze ze mieliscie przepiekna pogode i mila atmosfere,

sa tam rybki w tej rzece ?

brzoza szkoda ze zabrali Ci starego nicka, ale nowy jest bardzo ladny !

i dziekuje za cieple mysli i pozdrowienia dla calej rodzinki ode mnie i od Ali :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS .... widać musiałem narozrabiać skoro taka kara ...

problem tylko ze nie wiem kiedy ?:-?

a wczoraj po połnocy grzecznie spałem sobie w łózeczku po Waszym odjeździe :D

dziekuje za zdjęcia ! - masz nie tylko zawalisty aparat ale i dobre oko :p

 

Grześ ... rybki są choc ja juz dawno wędki nie trzymałem w rekach to moze wybiore sie kiedyś nocką na węgorze ... teraz mam blisko

a dzieki skanalizowaniu seri miejsowości w dorzeczu - zrobiła sie znow czysta woda ... moz wróca raki ...

a wiesz ze mi mój nowy nick tez bardzo podoba ...:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmniam mniam jak widzę te ziemniaczki to ślinka cieknie

a najbardziej na tę baterię "żubrów" zawsze wydawało mi się że są tuż za rogiem a tu patrz na ławce w ogrodzie :wink:

te kotki też były na ognisko? :wink:

gregor ta moja squo to nie z ognska raczej zapolowałem w górach na kozicę chi chi chi (mam nadzieję że się nie obrazi)

Wy tak sobie robicie przyjemnosci a człowiek cioro i cioro prawdą jest że nie na budowie więc na tym forum to się nie liczy :p :p :p

 

dobrze że jesteście czasami coś powiecie ciekawego, czasami coś można zobaczyć ciekawego np buraka

 

myślę że koniecznym jest spotkać się i to predzej niż drugi rok.

 

Trzymajcie się dzielnie ci co budują i już mieszkają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...