Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Anetko - owszem warunki dopuszczaja ... ja pisze o wygodzie ...

wyobrażasz sobie dźwiganie wersalki po tych schodach lub dwu pralek automatycznych do tych dwu łazienek na poddaszu ? :wink:

wnosiłem niedawno meble po schodach ... wiec wiem co mówie :D

 

ubranko mi przywrócili ... ale ... miła osóbka osoba piszaca również w Naszej grupie pyta w "uwagach o forum "

Dlaczego nie moge sie zalogowac na Forum?

czyzby dosiegnał Ją syndrom ? AGI444 i mój ... :-?

 

Anetko ... Słoneczko ładnie dzis świeci ... bedzie lepiej ... uśmiechnij się :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anika u Ciebie robli ogrzewanie, chyba ci co u mnie przyłącz kanalizacyjny . Komórkę do ich szefa mam przy sobe mogę podać.

 

Anika a co do decyzji ciągle mam mieszane uczucia i szczerze mówiąc nie wiem co robić. Część osób mówi że się trochę pośpieszyłam. Może mają rację, a może nie. Ale zawsze jakiś rozdział w życiu kończy się a inny zaczyna.

 

Brzoza z wygodą przyznaję Ci rację, ale nie można negować bo jest to zgdone z prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko ... zgodne jest ... ale kiedy projektuje się 3 łazienki w jednym domu, a brakuje miejsca na spocznik ... :-?

a Wojtek pewno świetuje ... to, ze Rzeszów jest mistrzem Polski na żużłu ... Darek Śledź i Maciek Kuciapa dali popis jazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, komórkę do szefa też umiem (na pamięć), ale myślałam raczej o chłopakach, którzy tam robią. Myślę, że warto sprawdzić i jedno i drugie, bo koszty to ważna rzecz :)

A co do decyzji. Trudna jest, bo zyciowa. Ale myślę, że zawsze lepiej jest pracowac "na swoim". Im wcześniej to się zrobi, tym korzystniej. Są teraz dobre ulgi i dofinansowania dla osób zakładających działalność gospodarczą. Będzie dobrze, zobaczysz :)

 

Też zerkam na "Taniec z gwiazdami" :wink: Tylko dobija mnie jedna sprawa:czy musimy wykupywać licencje innych stacji i produkować to samo u nas? Oglądam równolegle na BBC brytyjski "Taniec z gwiazdami". Ta sama formuła, te same zasady, taka sama scenografia, nawet te same słowa padają. I jakoś tak mi ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajja: Niektórzy ludzie montują w łazience np. dwie umywalki, bo lubią myć zęby wspólnie :-?

Ja tak mam w górnej łazience - wiecie, bo widzieliście. I wcale mi to nie przeszkadza, że obok mnie szoruje kłyki mój małż, albo któraś z córek :p.

Ale ja mam tylko dwie łazienki i sześć sztuk na pokładzie. W razie "w" można se zlecieć na dół i tam dokonać ablucji w samotności.

PS. Dobrze, że moja psica się nie pcha do łazienki rano 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubranko mi przywrócili ... ale ... miła osóbka osoba piszaca również w Naszej grupie pyta w "uwagach o forum "

Dlaczego nie moge sie zalogowac na Forum?

czyzby dosiegnał Ją syndrom ? AGI444 i mój ... :-?

 

no ja to sie mimi narazilam :lol: :lol: :lol:

Ale w sumie to fajnie bylo , najgorsza trauma byla z tym , ze myslalam , ze komp mie siadl , ale i nowy nick mi doszedl :lol:

Tak przy okazji Baru -zdjecia prosze , tzn, wiecej zdjec

pozdrawiam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj witaj

Ty też

przepraszam że nie odniosłem się do Twojego projektu, ale wszyscy mądrzy już poradzili a ja ? już niewiele mogę dodać

oprócz jednego czas pokaże.

wszystko zaczyna się tak niewinnie, póżniej zaczyna się rozwjać, gnać cieszyć oko i radować serce aż wreszcie wymyka się spod kontroli i.....

kończy się różnie, czasami jest tak jak chciałaś (czego Tobie życzę) ale są inne sytuacje a bo majster krzywo, a bo franiu nie przyjdzie bo zapił, a bo wresczie finanse będą tak zszarpane, że nie wsponmę o psychce, tylko usiąść i się załamać, wtedy też zobaczysz ilu masz przyjaciół, ilu odwróci się od Ciebie plecami.

Weźmy dla przykładu Anikę, albo nie, dajmy jej jeszcze szansę i zlitujmy się jeszcze raz nad... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...