Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przepraszam Was za tego mojego posta. Byłam bardzo strasznie zdenerwowana. Emocje wzięły górę. Dzisiaj inaczej odebrałabym wypowiedź Januszka.

 

Pewno już wiecie, ale nic nie słychać na forum: Tampiko wróciła zza wody. Odchudzona lepiej niż przy budowie :wink:

 

Kajja: dobry wybór :)

 

Baru: a Nadia boi się dalej szczekania? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze same dobre wieści.

O i nawet tampiko wróciła.

Tampiko zaglądnij tu do nas i opowiadaj co słychać w "Wielkim Świecie"

no i oczywiście jak tam domek

 

Baru oglądłam tą czarną plamkę na zdjęciach wygląda super i taka kochana.

Ja też chcę pieska, tylko na razie nie mam gdzie go trzymać.

 

Januszek może nie tą stronę otworzyłeś :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem widzałem :roll:

już wiele więcej widzę, łacznie z republiką, monarchią i innymi takimi :wink:

najbardziej mi jednak się podoba ten wschód słońca, takie cudowne wschody mam na co dzień, takie słoneczko zagląda mi do okienka na poddaszu tam gdzie śpimy razem z Kingą, to ona nas budzi swoim eee, eeee :) wówczas promienie jeszcze czerwonitkie głaszczą mnie po nosie i ....

Zawsze uważałem że nowy dzień, przyniesie nowe wieści i to całkiem całkiem dobre.

Przepraszam Anikę za zdenerwowanie, proszę Ją o zrozumienie

i spenienie mojej prośby :( (bardzo, bardzo proszę)

muszę się wam pochwalić co prawda nie w domu (ooo!! co to, to nie) (narazie nie :wink: ) ale mam pieska na ogrodzie i .....

zajączka

znalazłem go jak był taki (tutaj wskazuję palcami jakieś 14cm)

schowałem go w gąszczu zarośli przed napastliwym ptactwem i patrzę a on żyje sobie w nalepsze do dziś, czasmi podrzucę mu liść kapusty (jak bystre oko nie widzi :wink: )

 

wiecie co mam wspaniałych sąsiadów (to wielki skarb tak dobrze trafić)

a Wy jak Wam się udało????

grześ nie daj nam dłużej czekać bo inaczej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha !

a nie mowilem Wam ze wszystko sie skonczy jak w bajce,

 

ok.tym razem blefowalem ze mam dla Was rewelacyjna wiadomosc :oops: chcialem Was przekupic cukierkiem :oops:

dla mnie jest ona rewelacyjna tzn. udalo mi sie dostac URLOP i i za tydzien przyjezdzam na pare dni do domu :p :p :p

bede wreszcie mogl zobaczyc nasz domek w nowej szacie (elewacja, podbitka i cokol) i wszystkie plytki w domu, czy nie jest to rewelacyjna wiadomosc (dla mnie )

a u zony w gorach pojdziemy na grzyby !

 

ale za rok dam Wam najlepsza wiadomosc na swiecie, obiecuje :wink: :wink: :wink:

 

pozdrawim radosnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cukierki nie cukierki ważny jest efekt !!!!

 

chmmmm :-?

o ile mnie pamięć nie zawodzi, a muszę Ci się przyznać że w tych :oops: sprawach mam najświeższe doświadczenia

to tę najlepszą wiadomość będziemy mogli usłyszeć już po 9 miesiącach od tego "pójdziemy na grzyby"

 

:p :p :p

mam nadzieję że się nie obrażasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...