Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

tigermoth, piekny domek wystawiles, pasuje do bieszczad, taki maly elegancki dworek, musze powiedziec ze piekny, macie gust,

kiedys Was odwiedzimy jak bedziemy jechac do biedzczad przez Sanok, zawsze chcialem zabrac zone ta droga do Bieszczad

 

aha, hyba trzeba bedzie zamknac forum, bo nikt tu pisac nie chce,

ale nie mnie o tym sadzic, sedzia by sie przydal, lawa przysieglych itd.

 

albo damy jakis fajny temat i bedziemy o nim pisac, co Wy na to

 

pa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo Baru, ja bym kupil drewno ale musi mi ktos przywiesc do domu, nie do Wiednia :lol: lecz do Jaroslawia

daj namiar, lub od razu wyslij mi pare kubikow, zaplace jak przyjade (na wiosne), :lol: oczywiscie zartuje zaplace od razu :wink:

 

Brzoza, masz racje z ta oszczednoscia slow na jesien, ale mam zamiar rozrusszac nasza grupe juz wkrotce, co wy na to ?

pomozecie !!!

 

witaj jaceg 11, ja tez nie znam nikogo takiego, napisz skad mieszkaz i cos o sobie

 

pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam Was i czytam i już chcę napisać i już wyskakuje okienko ""Napisz odpowiedż"" i... :-?

sam nie wiem co pisać, Wy o betonie, o fundamentach, o domach, a ja co mogę powiedzieć że przykleiłem płytkę na silikonie tę która była na dylatacji i pękła, brzmi to wobec Waszych spraw tak jakoś niepoważnie, czy mam chwalić się tym że właśnie rozpaliłem w kominku, saczę zółty napój i napawam się ciepełkiem w domku, to stało się normalnością, nie ma już tej gonitwy za majstrami , materiałami tego napięcia, już nie ma. Powiem Wam szczerze że powoli zapominam tą wiedzę, już nie potrafię oszacować ile cegłówek na dom, jaki materiał lepszy, etc

trochę tego żal, ale mieszkaie na swoim rekompensuje wszelkie żale.

Baru szkoda że wcześniej nie wiedziałem kupiłem już brykiety, ale namiary możesz podać przecież jest jeszcze kolejna zima prawda?

witam Jackag11 (trochę to brzmi jak agent 007) toż my są prawie sąsiedzi chi chi chi ja jestem z Głogowa chmmmm ??? no prawie sąsiedzi :wink: Ggregor myślę że po tym okresie wyczekiwania a to na ciekawą informację, a to na fajny temat, czy wreszcie na rozruszanie, przyszedł taki czas aby obudzić się ze snu budowlanego i w tango.... :oops: :roll: :p :lol:

cokolwiek by to nie znaczyło. :wink:

 

pozdrawiam

:D :D :D

 

ps

maciejonie czy musiałeś aż tak ostro palić że Ci ściana pękła (ta na kominku) :p :p :p

super pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak miło tu zaglądnąć, choć ostatnimi czasami niedużo do czytania.

Januszek jak mi się marzy to o czym piszesz.

"mam chwalić się tym że właśnie rozpaliłem w kominku, saczę zółty napój i napawam się ciepełkiem w domku, to stało się normalnością, nie ma już tej gonitwy za majstrami , materiałami tego napięcia, już nie ma."

Przecież to jest cudowne,

A u mnie co? totalny zawrót głowy. Całkowity brak czasu. Praca, praca i praca. Wychodzę z domu do pracy o 7 wracam ok 19, coś niecoś trzeba przygotować, to rzuty, to wyliczenia, albo coś jeszcze patrzę na zegarek a to już dobrze po północy i pasuje iść spać, bo po 6 trzeba wstać i zacząć nowy dzień.

Dziś został mi jeszcze kosztorys do zrobienia. :wink:

 

Witaj Jacekg11 ja mam inny domek,

Choć muszę przyznać że patrząc na byrłę budynku jest roszkę podobny do mojego, albo ja już jestem taka śpiąca i nie wiem co piszę. W środku jest całkiem inny. Życzę powodzenia w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak!!!

jednym się marzy inni zazdroszczą a tu naprawdę nie ma czego

no chyba że myślicie o tym złocistym napoju, ale to żaden problem

tylko hasło do boju i znajdzie sie jakowyś prezyde... jak nie lech to może jakieś tuskie :wink:

nie myślcie sobie że mam wszystko wykończone na ostatni guzik no nie

teraz zaczynam hołdować powiedzonku

"Bóg nie po to stworzył czas abyśmy wszystko musieli robić od razu"

i z tą myślą i z napojem w ręku siedzę przed kominkiem

robiąc analizy, cyfry, wykresy etc....

Anetko praca to nasze całe życie nie uciekniesz ne przerobisz..

Baru my cięgle tylko kominkiem i to jest aż nadto, pamiętacie te moje okna (telewizory, określenie Tatanki) przez te okna jak ostatnio było słoneczko to tak dawało że temp w domu oscylowała między 23- 26 stopni jak na zewnątrz były już mrozy :evil: pieknie nie ma co!!!

ale ja lubię ciepło (każde jedno) :D

 

No to dość na dziś przyjemności jeszcze tylko cenniczek i budżecik i idę nynu

 

Buziaczki dla wszystkich :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się zaczęło :o

Panowie wzięli się za wykończenie i od razu mają tyle pytań.

Gdzie będzie sufit podwieszony?

jakie oświetlenie?

co na podłogi?

gdzie jaka zabudowa?

jakie płytki?

itd.

tak trudnych pytań i tylu to mi już dawno nikt nie zadawał.

a ja nawet nie mam czasu popatrzeć po hutrowniach

horror :o

Muszę wam powiedzieć, że to najtrudniejszy etap budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Rodacy (myślę że moge tak Was nazwać)

Pozwólcie że sie przedstawie. jak po nicku widac mam na imie Sebastian. Razem z żoneczką Gośka - zaczynamy właśnie urządzac domek

Kupilismy 1,5 ha ziemi z juz istniejącym domem z 1965 roku.

Stan surowy zamkniety z oknami do wymiany (w grudniu będa juz nowe) w środku nowa instalacja pradowa - woda z własnej studni kanalizacja - własna OŚ. Woda i kanalizacja jeszcze do zrobienia.

Oczywioście ogrzewanie C.O tez nas czeka.

Ogolnie rzecz biorąc sporo robory ale witamy serdecznie całą grupe podkarpacką :)

Sebastian i Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...