Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie!!! :lol:

 

Wprawdzie zaczyna minie choroba rozbierać, ale chciałam pogratulować Baru nowej kostki. Chętnie zobaczę efekt końcowy.

 

sebo8877 - ja jestem jak najbardziej za kuligiem, ale fakt należy najpierw ustalić datę.

Powiem szczerze, że wolałabym, aby to było w przyszłym roku :wink: 8)

 

Wojtku, mam taką nadzieję, że nie tylko Bieszczady będą miejscem naszych spotkań... :lol: :wink:.

 

Zjaba - Witam Cię serdecznie. I tak jak Baru proszę o szczegóły budowy!!!

 

Aga - co do wanny mam i akryl i zeliwna

akrylowa ma zalete taka ze miesci mało wody (niższa i wyprofilowana ergonomiczniej do kształtu ciała - ale woda stygnie w niej szybko

zeliwna - mało oszczedna jesli chodzi o wode ... ale jesli ktoś lubi dłuuugie nasiadówki w wodzie ...- niezastapiona

 

DLATEGO JA WOLĘ ŻELIWNĄ!!!! :cry:

 

Jeżeli byście trafili na stronki z wannami żeliwnymi, a dodatkowo asymetrycznymi (nie wiem czy takie są)

Będę ogromnie WDZIĘCZNA!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGA44 to fakt w tym roku mam nadzieje że sniegu nie będzie ąz tyle :-?

No to mamy pierwszą propozyszyn W 2006 roku (ale to brzmi nie:)

Mysle że połowa stycznia może pasowac wiekszości - ale co do miejsca to ja w tej kwesti nie mam za duzo do zaoferowania bo jestem świerzy.

propozycje mam jednak taka iz u mnie na zkończenie na budowie- no przed budową dokładnie mozna zrobic jakies ognisko z pieczeniem kiełbasy - ale kiełbase kazdy przynosi ze sobą :)

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ale zaległości narobiło się.

Maciejon kupiłam deskę berlinecką - Barlinek Akacja spodobał mi się kolor a resztę zaakceptował wykonawca. Listw przyściennych jeszcze nie mam wybranych i szczerze mówiąc nie jestem na dzień dzisiejszy powiedzieć jakie będą. Być może będzie to co ma Baru.

Do łazienki kupiłam ceramikę z Koła a wanna zamówiona, aż wstyd się przyznać nie wiem jakiej firmy ale z bąbelkami :oops:

Na swoją obronę mam tylko to, że pan który sprzedawał jest bardzo przystojny. :oops: :oops: :oops: :oops:

Baru co do kostki nie będę doradzać bo tego etapu jeszcze nie przerabiałam.

Co do kuligu to oczywiście się piszę, będę starała się ułożyć wszystko tak aby mieć wolny czas. Mi również odpowiadałby styczeń, bo teraz to ja mam bardzo gorący czas i taki zamęt w głowie, że lepiej nie mówić.

Witaj Zjaba napisz coś więcej o sobie, może ktoś z nas to Twój sąsiad. :wink:

Wojtek to jak się kończy ta opowieść o kreciku Wasza Księgowa nie chciała mi powiedzieć zakończenia. Czekam na efekty śledztwa. Czy są jakieś poszlaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłam deskę berlinecką
Czy mozesz napisać jaki rabat dostałaś przy zakupie no i gdzie to było. (Będę kupował wczesną wiosną.)

 

Do łazienki kupiłam ceramikę z Koła a wanna zamówiona, aż wstyd się przyznać nie wiem jakiej firmy ale z bąbelkami :oops:

Na swoją obronę mam tylko to, że pan który sprzedawał jest bardzo przystojny. :oops: :oops: :oops: :oops:

Rewelacyjne :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za mile przyjecie w klubie !!!!

a wiec, buduje dom glx 31, zwany tez Domem Wiktora (kto takei glupie nazwy wymysla????)

budowa na jednej z uliczek odchodzacych od ul. staroniwskiej - to kto z was jest moim sasiadem ????

zaczelismy w czerwcu 2005, wszystko udokumentowane cyfrowka, kazdy ruch niemal :-) zebyscie widzieli te miny robotnikow i ich glupawe docinki - ktore szybko zostaly ugaszone :-)

papierologia byla ciezka - wie kto kazdy kto slyszal haslo "staroniwa". pozwolenie: czekalismy ponad poltora roku ! - ale to tylko sprzyjalo zwikeszeniu funduszy - hihi, jakos to trzeba sobie tlumaczyc :-)

obecnie: wstawili nam okna i tymczasowe drzwi, zabilismy otwor garazowy.

z modyfikacji: powiekszylismy o polowe garaz, a tym samym automatycznie powiekszylo sie nam zaplecze lazienki nad garazem (kiedys bedzie tam sauna - taaaak, marzenia....). zabudowalismy ganek, robiac w nim wiatrolap - tym samym nie bedzie sie wlazic z blotem do domu.

pozdraiwam !!!!

 

MAJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów z Podkarpacia :D .

Coprawda działam na forum już dłuzszy czas ale dotychczas tylko jako wykonawca. (Nie)Stety niedługo zacznę budowe swojego domu, a jako że pochodzę z Podkarpacia chciałbym dołączyc do grupy. Oczywiście służe radą każdemu w kwestii wylewek i tynków. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie EIMUND w grupie

Pochwal się co masz zamiar budować i wyjasnij dlaczegos przygnebiony z tego powodu że musisz budowac.

Jak przyjdzie u mnie czas na wylewki napewno zapytam - albo zapytam już teraz

Jastrych samopoziomujący pod panele i płytki jest bardzo fajny i prostyw wykonywaniu. mieszasz wylewasz zaciągasz poziomuje się samo??!!

Co zrobic by poziomowało sie samo a cena była niższa - chodzi o równa powierzchnie pod panele i płytki ceramiczne.

Dzięki i pozdrawiam

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie EIMUND w grupie

Pochwal się co masz zamiar budować i wyjasnij dlaczegos przygnebiony z tego powodu że musisz budowac.

Jak przyjdzie u mnie czas na wylewki napewno zapytam - albo zapytam już teraz

Jastrych samopoziomujący pod panele i płytki jest bardzo fajny i prostyw wykonywaniu. mieszasz wylewasz zaciągasz poziomuje się samo??!!

Co zrobic by poziomowało sie samo a cena była niższa - chodzi o równa powierzchnie pod panele i płytki ceramiczne.

Dzięki i pozdrawiam

sebo8877

 

Mamy w planach budowę bliżniaka w Lubaczowie ale dopiero na wiosnę.

Jastrych samopoziomujący jest niezbędny tylko w przypadku wykładzin zgrzewanych na gorąco. Natomiast jeśli chodzi o panele i płytki to kwestia jest tylko wykonania dobrze jastrychu betonem. Dobrze zrobiona szlichta z mixokreta trzyma poziom i jest gładka i co najważniejsze tańsza od samopoziomu. Ja wykonuje posadzki na terenie Wawy i okolic ale są tu na forum zdjęcia moich wylewek. Zobacz jak wyglądaja i sam ocen czy potrzebny jest samopoziom.

 

pozdr

 

Eimund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobrze zrobiona szlichta z mixokreta trzyma poziom i jest gładka i co najważniejsze tańsza od samopoziomu. Ja wykonuje posadzki na terenie Wawy i okolic ale są tu na forum zdjęcia moich wylewek. Zobacz jak wyglądaja i sam ocen czy potrzebny jest samopoziom.

 

 

Eimund ale chodzi o to że nie chce wynajmować mixokreta chciałbym zrobic to sobie sam (na nadmiar kasy nie cierpie) co polecasz w tym wypadku - normalną ludzka dokładność jak domniemam co???

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobrze zrobiona szlichta z mixokreta trzyma poziom i jest gładka i co najważniejsze tańsza od samopoziomu. Ja wykonuje posadzki na terenie Wawy i okolic ale są tu na forum zdjęcia moich wylewek. Zobacz jak wyglądaja i sam ocen czy potrzebny jest samopoziom.

 

 

Eimund ale chodzi o to że nie chce wynajmować mixokreta chciałbym zrobic to sobie sam (na nadmiar kasy nie cierpie) co polecasz w tym wypadku - normalną ludzka dokładność jak domniemam co???

 

sebo8877

No ale czy sądzisz że wylewka samopoziomująca wyjdzie taniej? Mam pewne wątpliwości. To wszystko zalez również od grubości posadzki ale tak czy owak sądzę że wyniesie cie to sporawo.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zrobioną odbojówkę i i chodniczek łączący wejście do domu z podjazdem, którego jeszcze nie ma. Tzn. podbudowa jest - gruzik wyśmienity bo były to "odpady" z Jadru, już zagęszczony, piach również. W poniedziałek pewnie zaczną obrzeża ustawiać.

A ja zaniemogłam - w piątek wstałam z bólem gardziołka, ale dziwnym, bo jednostronnym, koło południa zaczęło się łupanie w kostkach a rano w sobotę z gardziołka wydobył się gulgot :-?. Pojechałam na pogotowie, pani doktor zajrzała do gardła ino "pro forma" bo jak się jeno odezwałam to zaraz stwierdziła: ooo, angina!. Mam zakaz wychodzenia z domu (dobre sobie) i łykam antybiotyk.

Pozdrówka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Witaj EIMUND :)

hejka EIMUND :D wrescie się zdemaskowałeś ! :) Ty juz dwa lata Jesteś na forum, a ja nie załapałem ześ krajan :p
A ja załapałem, bo rozmawiałem z Eimundem ponad rok temu na temat posadzek z miksokreta. Była mowa i o Lubaczowie, i o Jarosławiu, i o Warszawie, i o Horyńcu, i o ... :)

Eimund! Z robionych przez Ciebie wywlek u mnie nic nie wyszło ale za to zapamiętałem bardzo życzliwą i sympatyczną rozmowę. Tak jak napisła Baru nasze budowy beda oddalone o 10 km, tylko Ty na wiosnę zaczynasz a ja konczę :)

Życzę Ci tego, byś zadomowił się w podkarpackiej grupie :)

 

Baru: Angina :roll: Mioże zbyt długo nadzorowałaś budowe podjazdu i opasek ;) Życzę zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...