Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Grześ ...

sprawiasz, ze dzień zaczynam w super humorze !:D

jak Ty to robisz ... nie wiem

ale wyjatkowo potrafisz połaskotac moja próżność ...

:lol::lol:

zycze Ci serdecznie, aby tu ... w Polsce ułozyło sie Wam ...

zeby Ala polubiła i nasze podkarpacie ... (choc u Niej góry pikne, ze hej !)

zeby plany zawodowe wypaliły co najmniej w 100%

a piekna Manuela dawała to, co masz w podpisie

"to nie sztuka wybudowac nowy dom, ale sztuka jest mu nadac dusze " -czyli zeby to był dom który ma dusze ...

dom masz juz prawie gotów ...

drzewo pewno juz posadziłeś ...

to teraz pracuj na syna !

:D :wink:

 

 

 

EIMUND - to ja skorzystam ... jak mozna ...

janzar podaje, "zelazny" przepis na warstwy

na beton dac pape

na pape folie

na folie styropian

i na to kolejna folia

i dopiero jastrych

czy ta druga folia jest konieczna ? jaka ma spełniac role ?

 

Baru - moja przygoda z Jaworzyna tez kojarzy sie z gondola

był martwy sezon ... turystów mało ... a młodziez nie majac 18 zł na bilet wdrapywała sie na własnych nogach .....w gondolach pustki ...

zjeżdzałem w pustym wagoniku i sasiednie gondole były puste

nagle sie to zatrzymało wszystko .... a wiało dość niezle ...

powiem Ci w sekrecie - nie przepadam za huśtaniem sie nad przepascia ... :-?

 

Gosiu - gapa ze mnie ... no pewnie, ze jest pomieszczenie gospodarcze

wiec lolek podoba mi sie lepiej niz iskierka ...

ale musze coś sktrytykowac ... :-?

a ja jak sie nie mam czego uczepic - czepiam sie schodów ... :-?

wiec az 16 bez spocznika tam jest ...

ale jest miejsce zeby ich wydłuzyc i dodac spocznik ... na szczescie ...:wink:

 

Obie z Baru macie racje ... - ksiądz jest z Wielopola :D

Kantor z teatrem CRICOT 2 i sztuka "Wielopole, Wielopole" rozsławił Wielopole na cały świat

http://www.tvp.pl/_teatry/recenzje/Wielopole.htm

a i Daniec jest znany kazdemu chyba Polakowi http://www.szkolnelata.pl/famous/index.php?ID=104

wiec i wies Wielopole jest sławna

mam pytanie ... czy laureat nagrody literackiej im. Władysława Reymonta Zbigniew Domino pochodzi z Kielnarowej ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

DaKar Lolek jest wporzo lae musże przeanalizować dogłebnie z browarkiem w ręcach to Ci powiem co jest nie tak :) - zawsze coś się znajdzie

 

Tylko nie zaszalej, bo jak znajdziesz za dużo "NIE TAKÓW" to w życiu się nie zdecyduję na żaden projekt :)

 

 

DaKar nad czym ja się zastanawiam kilka pomysłowa (ale to tylko moje "przemysliwania' tak więc wcale nie musisz brac tego pod rozwagę.

 

1. Ten wykusz w łazience bym zlikwidował na rzecz okna dachowego oraz kosztem garderoby powiększyłbym łazienke (garderoba - chmm może i ma sens ale przecierz wiekszośc rzeczy przechowuje sie w szafach a niebardzo usmiechałoby mi sie zasuwanie z kurtkami gości za 1 pietro)

 

2. kominek na połączeniu kuchni i jadalni - trochę się będzie wszystko 'nisiło po parterze

 

3. to rozwiazanie kotlowni jest raczej przewidziane pod ogrzewanie gazowe lub olejowe - wiadomością jest iż najtańszym ogrzewaniem jak dotad jes ogrzewanie 'wszystkopalowe" :) a ten 'wszystkoopał' trzeba gdziesik skaldowac i miec w miare sensowny dostep do niego - jakos trzeba to tu przemyslec - chyba że z góry zakladasz olej gaz lub prąd :)

 

4. osobiscie zrezygnowałbym z drzwi do kuchni

 

A tak pozatym sensownie pomyslany projekcik fajnie poukładany - ale tak czy inaczej można zawsze cos zmienic pod siebie :)

 

Pozdrawiam goraco

sebo8877

 

P.S. zrobilem juz pierwszy sufit (kuchnia z jadalnią)- ponoć jest zbajerzony :) - wymaga małych jeszcze udoskonaleń jak bedzie na git pokaże fotki :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EIMUND - to ja skorzystam ... jak mozna ...

janzar podaje, "zelazny" przepis na warstwy

na beton dac pape

na pape folie

na folie styropian

i na to kolejna folia

i dopiero jastrych

czy ta druga folia jest konieczna ? jaka ma spełniac role ?

Witay BRZOZA

Podobno poprawia "pływanie" wylewki ale chyba tak naprawdę nikt nie wie co daje bo styropian wody nie chłonie. praktyka jest taka że niektórzy dają 2x folie, inni nie dają a efekt końcowy pozostaje taki sam. no chyba że zamiast styropianu jest wełna

 

pozdr

 

Eimund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wyjasnienie Eidmund ... ja równiez nie jestem przekonany do celowości tej drugiej folii - zaszkodzic nie powinna ale ... czy pomoze w czymkolwiek ... watpie ...:-?

wybrałes juz projekt ?

napisz cos o planach na ten rok ... planujesz budowa rozłozona w czasie ? czy szybki temat ?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abo my to jacy tacy ...

pewno ze pomozemy ! jak trzeba ... :wink:

:p:P:P

 

dobrze ze jestescie dziewczyny - bo jak Was nie ma ... to tu takie smutno ... ze az sie płakac chce !

 

a jak wpadniecie ... od razu i wesoło .. i przyjemnie !:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam juz tez u kilku znajomych gom wyganiał tak więc Aneta nie ma sprawy POMOŻEMY :)

Napisz cosik więcej o tym wiejskim internecie. Jak działa???

Fajnie mieć zawsze puste miejsce parkingowe co???

Brzoza jak Twoje płytkowanie walczysz??

Widzieliście ostanio gdzieśik RS-a

Baru jak tam Twoja dojazdówa droga?? Narazie na struganie nie ma szans tak więccięzko o materaił o którym rozmawialismy -nie myśl sobie że o Tobie nie pamietam :wink:

 

Pozdrawiam

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze jestescie dziewczyny - bo jak Was nie ma ... to tu takie smutno ... ze az sie płakac chce !

a jak wpadniecie ... od razu i wesoło .. i przyjemnie !:D

-Bo tylu fajnych chłopaków dookoła, a mnie się dziewczyny podobają... :wink:
Dobrze powiedziane i dobra puenta :)

 

Witajcie!

A propos Anetowego diabła: widzę, że wiele osób umie to robić i aż się palą do tego. Coś przyjemnego musi w tym być. Najbardziej lubi to chyba Januszek. Tyle udanych akcji ;)

Januszek! Należy Ci się tytuł Grupowego Egzorcysty ;)

 

Aneta: Udziela mi się Twój zachwyt mieszkaniowy. I to bliskie miejsce parkingowe ;) Natłok wykończeniowy minie, nadejdzie wiosna. Tylko kwitnąć i radować się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo ... - walcze ... z soba ... mam za dobre serce ...

cos mnie podkusiło dac zaliczke ....

mam nadzieje ze została juz skonsumowana ... i pełni skruchy wrócimy do zajec ...

januszek,RS - dawno ze smiechu łzy mi nie ciekły ...

dzis az sie spłakałem ze smiechu ... :lol:

Maćku... wyganianie diabła należy do skomplikowanych czynności pobudowlanych ... trzeba sie do tego umiec zabrac w pełni profesjonalnie ... Januszek nie ma tu sobie równych ... jestem tak samo jak TY za przyznaniem Januszkowi tytułu GRUPOWEGO EGZORCYSTY !

:p :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ostanio gdzieśik RS-a

 

Witam, witam, Wszystkich po Nowym Yorku

Sebo, jadąc na Błażową mieszkasz po prawej czy po lewej stronie drogi ?

 

Przychodzi syn do ojca:

-Tato... ja to chyba jestem jakimś lesbijem.

-Ale dlaczego tak myślisz , synku?

-Bo tylu fajnych chłopaków dookoła, a mnie się dziewczyny podobają...

 

:wink:

 

Cześć RS

No juz myślałem ze Cie zasypało albo jak, kurde u nas droge tak zalodziło że wczoraj była łąka - dzięki bogu ze wolno sie slizgałem - jak się zamelduję to wezne za dupe tę Gmine oj wezmę :evil:

Juz Ci odpowiadam na Błażową to po lewj stronie drogi ale 1500 m w górę. Za szkołą (w New Borku) 400m w lewo w gruntowa i do samego końca. A patamuszto pytajetje Tawarisztu ??? :wink:

 

Brzoza dałś zaliczke komu i za co kto cie wyrolował - jak sie zbierzemy kupom :lol: to moze wywalczymy co Twoje :wink: Z tymi zaliczkami to tak jest jam sie polakomił na okna zapłaciłem całość - i potem przez 5 tygodni się denerwowałem i gryzłem paznokcie - ale firma GODNA zaufania i rewelacja - ale cóz zrobic bez obaw sie nie da :) Trza sie od czasu do czasu troszku powkurw.....

 

Januszka nie znam ale jak ma wprawe to tez jestem za Królem Egzorcystów :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diabła trzeba wygonić, to jest pewne. Tyko pytanie: kiedy?

W chwili obecnej mam mieszane uczucia względem jakichkolwiek imprez.

Wczoraj dowiedziałam się, że zmarł mój kierownik budowy, którego znałam od 5 lat i razem współpracowaliśmy zawodowo przy różnych tematach. Miał 47 lat.

Żałoby nie mam, ale i tak czuję się przybita.

Z wyganianiem diabła trochę oddczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komu zalicze ? w gruncie rzeczy bo bardzo, ale to bardzo porządny płytkarz i dusza człowiek ... o artystycznym podejsciu do tematu ...

ale aby nabrac weny twórczej musi od czasu do czasu doładowac akumulator .... i własnie ładuje ...

jak doładuje ... wróci

 

 

Anetko ...tak mi przykro ....

:( :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta z jednej stony żal i moje kondolencje z drugiej pomyśl że jemu juz jest dobrze ....

 

Brzoza nie martw się nastały mrozy niech ładuje :) , te albo lepiej podepnij mu kable rozruchowe bezpośrednio na miescu - podawac dożylnie nic nie zaszkodzi :wink:

Oczywiście to żarty ale szkoda że rzeczywistośc tak musi być

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta!

:cry:

Baru jak tam Twoja dojazdówa droga?? Narazie na struganie nie ma szans tak więccięzko o materaił o którym rozmawialismy -nie myśl sobie że o Tobie nie pamietam :wink:

Dzięi, dzięki, całkiem na razie dobrze. Bo śnieg nie sypie, a na lodzik jest piaseczek. Co prawda z letka zmrożony, więc trzeba go tylko "siłom" bo "godnościom osobistom" nie ruszy.

Brzoza!Oby szybko sie ładował

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...