Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

RS najfajniejsze że ta łąka to mnie spotkala przy nibagatelnej predkosci 5km/h na tej mojej gruntówce jest lodzik - koleinki jade sobie dalikatnie po prostym i szur tyłeczek wyskoczył z koleinek - przodzik nie protestował i boczkiem zsunołem sie na łączkę - taki to przypadeczek:) dzieki Bogu wszystko zmrozonae na kość - łąka tez i wyjechałem z niej bez problemu - W innym przypadku trudno byłoby znaleźć traktor o 1:00 w nocy :) Teraz pod moją góre to nie ma sił wydrapac sie nawet na łańcuchach lodowisko jak tra lala - tak więc zostawiam samochód u sąsiada na dole i po góreczke na nózkach. Własnie kończę sprawy formalne z nadaniem "świerzego" numeru i zamledowaniem - i troszeczke podreptam tej naszej gminie po odciskach za utrzymanie tej gminnej drogi.

Dobrze wiesz że na tego browara to zaproszenie masz juz od samego początku mojego istnienia na Grupie tak więc - ZAPRASZAM -. Musimy przy browarku przyjżeć sie tym moim starym drzewom :wink: O konia sie nie martw u mnie z głodu nie zginie łąki to u mnie dostatek :)

Kolejna rzecz która mnie cieszy to widzę ze masz te same hobby co ja - tez lubie popstrykac- o tych moich widoczkach to na jesieni była sytuacja gdzie Błazowa i całe niziny spowite sa poranna kołderka - a my "wysokopienni" możemy to podziwiac :). Mam te zdjęcia na 100% ale jakoś trudno znaleźć czas na ich załadowanie w siec. ( A propos hobby to zapraszam serdecznie na forum http://foto.recenzja.pl/Forum.html - ajna atmosfera, fajni ludzie i fajne fotki)Ja tez wierzę że przyszły styzeń juz będę w Borku na stałe.

Co do wypadkow to bodajrze w listopadzie na wysokości Szika- przed moimi oczami osobówka zgarnąła z drogi motocykliste - tez juz w życiu tego się naogladalem coz za kierownicą trzeba miec wyobraźni troche - ale tak jak w moim przypadku natura niejednokrotnie pragnie inaczej.

Co do ostrozności powiem tylko tyle ze jeszcze troche do zrobienia w życiu mam - tak wię cbedę uważał :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru ... Sebo ... - ładuje juz drugi dzień ....

te akumulatory ...znaczy .... :(

korciło mnie zeby oszronione po wczorajszej mgle drzewa utrwalic ...ale amba porwała mi aparat ... musze sie smakiem obejsc ... :(

Sebo dzieki za namiar na forum foto .... chetnie tam zagladnejak znajde chwile

RS ... zdjecia Twoje znów piekne ujecia ... po wczesniejszej jesiennej panoramie której nie mogłem sie napatrzec ...

próbowaliscie sie przymierzac do zwrotu VAT ...? jakie wrazenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta najwazniejsza sprawa to taka żeby słuchac wykonawcy ale niekoniecznie dac sobie wciskac banialuki.

Nie dać sobie wciskac wszystkiego co mówi - a z drugiej strony trzeba obdarzyć ich też troche zaufaniem - ale jak tego dokonac w dobie niektórych partyczy :-?

Sprawa indywidualna najwazniejsze wg mnie że jak przychodzi fachowiec trzeba troszeczke siedziec w temacie byśmy nie dali sie kompletnie wyrolowac

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u Was ... ale u mnie jest - 59*C

sorry wroc ... u mnie tylko - 13 *C - to na Syberii jest dzis blisko sześdziesiąt ... :p

mimo to ... dobrze miec przy domu sterte suchego drzewa i raniutko w pantofelkach ... myk myk po skrzypiacym sniegu ... za chwile w piecu az huczy ... i przyjemne ciepełko ... kawka ... za oknem pojedynczo pojawiaja sie światełka w innych oknach ... za chwile kolejne obłoczki dymu z kominów ...

budzi sie dzień ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest -11st. Śniegu jak na lekarstwo :cry:.

A ponieważ w dalszym ciągu nasz piec służy tylko do grzania wody, więc starta drewna zmniejszyła się drastycznie. Pewnie na koniec sezonu trzeba będzie go w końcu odpalić, albo dokupić drewna.

A my mamy jużtrzeci tydzień w domu ospę - Adze już strupki odpadają, a Marciszona wysypało wieczorem w sobotę. I znowu poczekam ze dwa tygodnie i Justyśkę obsypie. Obłęd!! Ale z kolei nie wyobrażam sobie, jakby było lato i 30st w cieniu! Załamka wtedy by była totalna :( .

Miłego tygodnia życzę wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo co wyscie wszyscy pozamarzali czy jakoś cos ???

Cisz nikt nic nie mówi - wszyscy się odladzają czy co??

Dakar i co z tym twoim projekcikiem zdecydowliscie sie

 

W New Bork (czytaj Nowy Borek) dzis o 1:00 rano :) bylo (odjac) -19C :)

 

Aneta jak tam zebz wyszly juz ?

 

Baru zwalczylas ospe u dziewczyn ?

 

Brzoza co ty tak o swicie wstajesz raniutko - spac nie mogiesz ?

 

Tak ogolnie napiszcie co u Was sie dzieje nowego ???

 

Sebo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawać pobudka, dzień się zaczyna.
Nie ma to jak budzi Kobieta ;) Już wstałem. A tak w ogóle to co raz dziwniejsze pory wpisów i aktywności ;) :

 

Brzoza (nie po raz pierwszy) bardzo, bardzo wczesnym rankiem.

 

DaKar nie spi po nocach przez zabkowanie. Współczuję ale te nowe ząbki będą super ;) (Sebo8877 pisząc do AnetyS "zebz" myslał chyba o ząbkach Twojej pociechy :) )

 

Sebo8877 sprawdza temperaturę o 1.00 :-?

 

No i budząca Aneta :)

 

A u mnie na budowie praca wre. Położono już wszelkie glazury i gresy. W sobotę jadę oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko przepraszam Cię za moja gafe popieniążkowalo mi się z dzidziusiem DaKar stąd padło takie pytanie.

Juz wstałem tak więc melduję ze u mnie pada snieżek.

Maciejon skrzętnie zuważył moje potkniecie tak więc chwała mu za trzeźwośc umysłu - jak widac z moją czasami coś nie tak jest :wink:

1:00 to godzina w której sprawdzam temp :p wracam z budowy mniej więcej w tych okolicach tak więc regularnie sprawdzam temp wracając samochodem do Rzeszowa.

Musze Wam powiedzieć że U Nas (m.in i u Rs-a też) jest zawsze 50% gratis zarówno śniegu jak i mrozu w porównaniu z Rzeszowem. Tak więc jakby na to nie patrzec jesteśmy szczęśliwcami fortuny całe życie 50% GRATIS :p

 

Pozdrawiam wszystkich cieplutko

Sebo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też nie już nie śpię.

 

Maciejon!

Nie ma to jak budzi Kobieta

Maciejon! Mnie w 99% budzą kobiety! Jak nie te na dwóch nóżkach to ta na czterech kudłatych łapach :lol: :p

Czyli w niedzielę lub w poniedziełek obejrzymy efekty działalności Maciejonowych speców od płytek. Się nie mogę doczekać :D

 

Połowę wczorajszego dnia spędziłam (w doskokach oczywiście) nad przywracaniem moich zdjęć. I nie wiedzieć czemu, część zdjęć jest, części niet... :evil: :x

 

Sebastian!

Ospa to takie coś wredne, czego się nie da zwalczyć: trzeba tylko ulżyć dzieciakowi, żeby nie swędziało, a to nie zawsze się udaje. Bo te krostki, które wyłażą stadami - to już tylko końcowa informacja o tym, że w delikwencie rozwinęło się choróbsko.

Tak więc smaruję pudrem Marciszona i kilka razy dziennie oglądam Justyśkę, czy u niej też zaczynają wyłazić krostki. Jak na razie BUULBAAA!! :(

 

Miłego dnia wszystkim!!

 

PS. Nie wiem czy pamiętacie, ale w zeszłym roku gdzieś o tej porze zaczynaliśmy się umawiać na "lutówkę" u Zbycha. Z tym kuligiem to już nic nie wiadomo - mróz jest - śniegu niet... Jakieś sugestie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...