Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

RS moje propozyszyn poszły na priv :)

Maciejon!

Cytat:

Nie ma to jak budzi Kobieta

 

Ta rzecz jest jednak jedną z piekniejszych - być budzonym ale warunek w weekend przez kobietę (w tyg nie mam czasu na długie wstawanie :wink:)

 

DaKar nie martw sie te zeby kiedyś wyjdą - poźniej wypadną - poźniej znów będa nowe - poźniej sie zepsują - a potem już będa takie których juz nic nie ruszy - to tak na pocieszenie :wink:

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaKar nie martw sie te zeby kiedyś wyjdą - poźniej wypadną - poźniej znów będa nowe - poźniej sie zepsują - a potem już będa takie których juz nic nie ruszy - to tak na pocieszenie :wink:

 

sebo8877

 

No i mi nie uwierzycie, kolega mi tu wypisuje taaakie rzeczy a ja 15 minut temu wróciłam od dentystki :) :)

 

Ja się zębami Karola nie martwię, tylko sobą. Bo troszkę jestem niedospana i przez to nie za bardzo kwitnąca i efektywna w pracy (jak widać - to forum , to dentystka - zwolnią mnie chyba !!! :o )

A zęby małego - ok, mają wyjść, tylko niechby się wzięły i wyszły wszystkie a tu wyjdzie jeden i miesiąc przerwy i tak od pół roku :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawać pobudka, dzień się zaczyna.

:D

i dla mnie sie zaczyna ... :)

 

LOLEK :D

czyli staneło na męża i "moim "?

:D :wink:

Brzoza co ty tak o swicie wstajesz raniutko - spac nie mogiesz ?

 

Tak ogolnie napiszcie co u Was sie dzieje nowego ???

 

Sebo

 

u mnie zniwa ...

własnie sie chyba zaczna niedługo ...

lesne ...

 

a spanie ...:D

spie normalnie ... tak jak kazdy lunatyk ...

:D :wink:

 

Gosiu ... moze spóźniona moja rada ... :(

niemniej - zycze aby pomogła ...

przyłóż Karolkowi maść ichtiolowa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w złą godzinę napisałam o braku śniegu :lol:. Spadła niezła ilość tego białego cholerstwa.

RS!! Sebastian!!

Nie poddajecie się mam nadzieję - żywiołowi??

 

PS. U nas ospa w całej okazałości - wczoraj pokazały się pierwsze krostki również u Justynki. Czyli cały ten tydzień mam areszt domowy :-?

PS 2. Czy ktoś z was ma może znajomego handlującego używanymi częściami do samochodów? Potrzebuję zbiornik na płyn do spryskiwacza do mojego "autobusu" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru jaki to Autobus??? Napisz więcej szczególów dam Ci znac co i jak i za ile mogę załatwić.Nie martw sie ospa minie jak obraz w kinie.

Nie poddaję sie wczoraj dzieki wiekszej warstwie sniegu wyjechełm pod góre :) Nie poddaję sie !!! RS tez nalezy do tych nieułomków tak więc podejrzewam że radzi sobie z żywiolem :)

Brzoza - jak zawsze życze Ci jak najlepiej - tak więc owocnych żniw - by Ci niezdecydowani wreszcie sie zdecydowali :)

DaKar - nic sie nie martw takie sa warunki dzieciństwa. Nic mu nie bedzie a na zęby najlepszy bobodent - 3-4 razy dziennie regularnie oraz wodny mocno schłodzony gryzak :) Mój chrzesniak tez jest na tym etapie :) - walczy dzielnie ze wszystkim do da sie rade włozyc do geby - a ślini sie jak bernardyn - ale go kocham bo jest najśliczniejszym dzidziusiem na Ziemi :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOLEK :D

czyli staneło na męża i "moim "?

:D :wink

 

 

No tak, ja się podporządkuję.. Zresztą Loluś też mi się podobał, tylko widziałabym go w innych kolorach.

 

Karol dostał maść z jodyną do smarowania i zalecenia moczenia paluszka w wodzie z szarym mydłem i antybiotyk.

A tą maść ichtiolową kupię na wszelki wypadek, bo wiele osób ją poleca, więc musi byc ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnetaS dzieki tobie trafiłam tu, nie wiedziałam nawet ze jest grupa podkarpacka:) (jestem tu zaledwie pare miesiecy), ciesze sie ze ktos rowniez stad buduje, chociaz mało tu osób ale zawsze cos..., mieszkam niedaleko rzeszowa i rowniez tu buduje...(miejscowosc dla wajemniczonych), moze znacie kogos kto rowniez wybudowal dom wg projektu BUCZYNA? bardzo chcialabym z ta osoba wymienic zdania na temat domku, pozdrawiam wszystkich :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kubolotek

 

Witaj serdecznie w gronie budowlańców podkarpacia :)

Niekoniecznie nt Buczyny - tak czy inaczej mozesz pytać, pisac , tu na grupie tak luźno sobie gadamy o tym i o tamtym - także o budowaniu.

Zawsze jednak sa to sprawy wazne i górnolotne :)

 

Pozdrawiam

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaKAr ciesze sie ze, ze "Lolek" i ze "wilk syty i owca cała ....":D

zycze szybkiego gojenia paluszka Karolka

Sebo dzieki za wsparcie duchowe ...:D

Kubolotku ...wreszcie ... !:D

Twojego projektu nie znam z autopsji ale ... my tu nie z takimi jak buczyna dawalismy sobie rade ...

moze i na buczyne coś wykombinujemy ...:wink:

p.s. wiem ze miejsce gdzie budujesz znaja tylko wtajemniczeni ... :D

ale moze choc ogólnie ... w ładnym miejscu budujesz ?:)

Baru - zdrowia dla dziewczynek - a Tobie siły i cierpliwości ...

snieg ciągle pada ... nadrabia zaległosci .... za to ze wczesniej mu sie nie chciało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru moje źródła dostawy częsci do pojazdów mechanicznych informuja że dwa warianty

 

1. dopasuj ten zbiornik z innego pojazdu ....

2. serwis :((( .... tu portfel musisz miec gruby.

3. giełda samochodowa w Rzeszowie - niedziela godz. 8:00

4. Internet

 

Pozdrawiam

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za miłe powitanie :) a mam pytanie do was czego nie pokazecie zdjec swoich domkow , widziałam tylko zdjecia Baru w galerii, ma nadzieje ze pomozecie mi w wielu sprawach, po pierwsze to gdzie kupowaliscie grzejniki w rzeszowie?, gdzie najtaniej znajde? moj fachowiec powiedzial mi zebym kupila aluminiowo-krzemowe albo panelowe... niewiem sama musze sie z nimi zapoznac i zobaczyc jak wygladaja , brzoza - czy w ładnym miejscu to niewiem chyba nie tzn normalna wioska niedaleko rzeszowa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za miłe powitanie :) a mam pytanie do was czego nie pokazecie zdjec swoich domkow , widziałam tylko zdjecia Baru w galerii,

kubolotku z tego co pamietam - oprócz Baru przesliczne domy na forum pokazywali

Greg - zdjecia były równiez na łamach Muratora ...

gregor456

maciejon - dom JEgo ma byc opisany i pokazany ... ale o tym opowie Ci lepiej sam Maciek ...

pokazywali tez domy RS,januszek i ja ... wykadrowane fragmenty ...:)

o ile kogos pominałem - kto pokazywał - przepraszam ...

 

 

ma nadzieje ze pomozecie mi w wielu sprawach, po pierwsze to gdzie kupowaliscie grzejniki w rzeszowie?, gdzie najtaniej znajde? moj fachowiec powiedzial mi zebym kupila aluminiowo-krzemowe albo panelowe... niewiem sama musze sie z nimi zapoznac i zobaczyc jak wygladaja,

z grzejnikami nie kombinowałem ... zdałem sie na instalatora ...

on skierował mnie do swojej zony ...

a poniewaz jego zona ma sklep z grzejnikami ... wiec sprzedała mi o wiele taniej niz wynosi cena katalogowa ... nie widząc ich nawet na oczy .... sobie doliczyła tylko marże ... a mi spory upust ...

w ten sposób oboje cos na tym ogryzlismy ...

grzejniki przyjechały do mnie z jakiejs rzeszowskiej hurtowni ... a mi sie nawet nie chciało pytac z jakiej ...

brzoza - czy w ładnym miejscu to niewiem chyba nie tzn normalna wioska niedaleko rzeszowa :)

a jaks rzeka płynie ?... las jakis rosnie ?

tak ...z ciekawości pytam ...

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubolotku!!

Wojtka Tymowicza wołaj! On tu jest spec od centralnego i okoliczności towarzyszących. U mnie robili i jest ok - przynajmniej na razie hehehe :lol:. Bo nawet nie używamy centralnego. Jacek wczoraj włączył na pół godziny dosłownie, tak na próbę - grzejniki parzyły, więc czym prędziej skęciłam a małż po kilkunastu minutach wyłączył.

Tylko sterta drewna zmniejszyła się okrutnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...