Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

brzoza

zapomniałam o gregorze 456 jego domek tez widziałam a reszte to tak z ciekawosci to gdzie ja moge znalezc??, jesli chodz o grzejniki to szkoda ze nie wiesz jaka to hurtownia, moze bym sie powolala na ciebie i bym miała taniej :D hihi zartuje, a tak apropo to mieszkam w miejscowosci ...(blisko rzeszowa) i nie mam tu ani rzezki ani lasu poza dwoma wielkimi debami po drugiej stronie drogi na nieszczescie one mi potrzebne jak sobie pomysle o jesieni... tyle lisci

Baru, AnetaS

a gdzie ja mam znalezc tego Wojtka?a moze powiecie mi gdzie mam tego szukac co on napisal na temat grzejnikow?

I jeszcze raz AnetaS moge ci pomodz załozyc album jesli chcesz,(oczywiscie na onecie bo tam mam swoj) to batrdzo proste, jesli ja sobie poradziłam to kazdy to zrobi, jestem zielona troche jesli chodzi o komp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kubolotku - nie jestem tego pewien ale wydaje mi sie ze George

- (przepraszam Grega - za oczywista pomyłka nicków ):)- usunał zdjęcia .... a to był piekny album ... piekna elewacja i piękne wnętrza

charakterystyczne była tabliczka "uwaga ...zły pies ...

a własciciel ... jeszcze gorszy ..." :D

obawiam sie ze, i inni mogli tez usunąc ...

 

grzejniki ... pytaj o hurtownie w której daja upust miedzy 26 - 30 % od cen katalogowych ... jesli znajdziesz - to prawdopodobnie bedzie ta "moja" ... :D

a wogóle to te grzejniki sa jakies zaczarowane chyba ... :-? stale chłodne albo co najwyżej letnie ... a w domu mam cieplutko ...

zadnego wiatrołapu czy ganku ... prosto z pola wchodzi sie do domu ...

 

kubolotku, to kojarze gdzie mieszkasz ... :D

za kawalerki mnie w tamte strony ciągło .... i nie powiem .... podobało mi sie ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w mroźny ranek! (w W-wie -24)

Witaj Kubolatku :)

Jak pisała AnetaS na Grupie jest miło chociaż czasami pustawo. Jak bedziesz i Ty - to drugie się zmieni :)

Oglądałem zdjęcia Twego domu, garażu no i karmnika. Podaba mi się i budowa (bardzo duza starannośc wykonania) no i oczywiście karmnik ;)

W tajemniczy sposób piszesz o swojej lokalizacji. To też ma swój urok ;)

 

Odnosnie zdjec mego domu - link do mojej strony jest w stopce. Jak pisał Brzoza część zdjęc jest również na stronie biura projektowego, ale na mojej stronie sa większe no i uporządkowane. Są one też podobno w katalogu projektów

mego biura. Katalog obiecano mi ale jeszcze nie przesłano. Na stronie biura ma się pojawić nowy dział - wywiady z realizującymi ich projekty. Jak nasz sie pojawi napisze na grupie.

 

Jestem również zainteresowany kontaktem z Wojtkiem na temat nie tylko grzejników ale i całej kotłowni. Chce kupić i uruchomić ją w marcu (ma być Vaillant i grzejniki Purmo)

 

Sebo8877: Kilka dni temu napisałeś zdanie które ciągle do mnie wraca. To było przy sprawdzaniu temperatury o 1.00. Napisałeś,że to typowa Twoja pora powrotów z budowy. PODZIWIAM CIĘ!!!

 

Baru: Myślę ,że nasze plany wekendowego wyjazdu na budowę zostaną zrealizowane i zdjęcia będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo8877: Kilka dni temu napisałeś zdanie które ciągle do mnie wraca. To było przy sprawdzaniu temperatury o 1.00. Napisałeś,że to typowa Twoja pora powrotów z budowy. PODZIWIAM CIĘ!!!

 

Dzieki maciejon za podziw - należę do ludzi którzy stawiaja sobie raczej niemałe cele do osiągnięcia - w duchu postanowiłem sobie że na swoje urodziny w sierpniu - dla błyskotliwych mój nick wyjasnia dokładną datę :) chciałbym byc u siebie chmm -czy mi sie uda nie wiem.

Obecne mrozy - troche mnie dobijaja ale daje rade (koza czerwienieje jak mnie widzi :wink: ) a twój "hous" jak juz pisąłem kilkakrotnie jest śliczny.

Baru wiem że serwis to normalnie katastrofa tez mam Reanulta - pytałem kiedys o wymiane paska rozrządu - ale tylko pytałem stad tez ta :cry: mina przy serwisie. Wydaje mi sie ze powinnas dopasowac cos od czegos innego.

kubolotek piekny domek

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzoza

no szkoda ze niektorzy pousuwali zdjecia swoich domkow, szukam inspiracji dlatego wszystko ogladam , wszystkie wnetrza jakie napotkam, a wogole to gdzie ty mieszkasz ze az cie tu przyciagło kiedys...?

maciejon

oczywiscie zapomniałam o tobie twoj domek tez juz widziałam w galerii zdjec forumowiczow, ale nie wiedziałam ze jestes stad, a tak apropo to gdzie mieszkasz naprzeciwko masz szkole? cos mi to mowi ale niewiem co..., jakbys znalazł szybko wojtka to daj znac chce je kupic jak najszybciej zeby czasem nie podrozały na wiosne

sebo8877

fajnie ze ci sie podoba moj domek :) chociaz niewiele jeszcze widac, a czego nie pokazesz swojego domu, zycze ci przeprowadzki na urodziny tak jak sobie zaplanowałes, ja planuje tez w tym roku jak dobrze pojdzie na wigilie :)

pozdrawiam wszystkich

i jeszcze raz poszukuje dobrych tanich grzejnikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebo8877

fajnie ze ci sie podoba moj domek :) chociaz niewiele jeszcze widac, a czego nie pokazesz swojego domu, zycze ci przeprowadzki na urodziny tak jak sobie zaplanowałes, ja planuje tez w tym roku jak dobrze pojdzie na wigilie :)

 

Kubolotku w mojej stopce jest strona www- na niej widac mój dom - w którym walcze prawie codziennie. Co do wigilii tego roku to jestem prawie pewien że zdąrzę :p

 

Pozdrawiam gorąco pomimo nadchodzacego srogiego mrozu

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzoza

no szkoda ze niektorzy pousuwali zdjecia swoich domkow, szukam inspiracji dlatego wszystko ogladam , wszystkie wnetrza jakie napotkam, a wogole to gdzie ty mieszkasz ze az cie tu przyciagło kiedys...?

...

pousuwali z róznych powodów ... jednym okradziono dom /moze majac ułatwione zadanie znajac plan i rodzaj materiału - np. jesli dom z ytonga ... /innym robiono fotomontaz ... u innych nie uszanowano prawa autorskiego "cytując" zdjecie i nie podajac autora, a jeszcze innych dom pokazywano jako przykład kiczu ...

ja sie nie dziwie ze ludzie po takich doswiadczeniach maja obiekcje ... i wycofuja zdjecia

a gdzie mieszkam ...

daleko i blisko ...:)

wyjeżdzasz z rzeszowa ... pędzisz na bieszczady ... mijasz domy AnetyS, dom Babisa /tego od "domu z bali " - pozdro Babis :D/,dom Aniki .... i dalej pytasz DaKar ... czy do przodu dalej jechac ... czy spowrotem ... wrócic do mnie ..

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie I

 

I wreszcie mam chwilkę czasu na wpis w Nowy / Starym Roku.

 

Zmusiła mnie siłą prawie do pokazania się na forum Aneta S, bo powiedziała że listami gończymi mnie ktoś poszukuje.

 

KUBOLOTEK I MACIEJOM - jestem i pomogę wam doradzić i wszystko inne co jest tylko w mojej mocy coby wam w przyszłośći ciepło było.

Mozecie do mnie dzwonić do biura 86-11-412 w dni pracujące albo na komórkę (603) 67-40-50 jak przesiaduję w domu.

 

BRZOZA - no jak widzisz skład się kpl. ale wydawanie 1,2 za Holtę, który tak naprawdę to żadnego tytułu jeszcze i medalu nie zdobył a lata już ma uważam za przesadę i jego odejście z Częstochowy było niesmaczne a tu go do piersi Pani Marta przytuliła hmm - zobaczymy.

 

BARU - no ładny szpitalik masz w domu ale nic się nie martw mój właśnie załapał zapalenie płuc i z ferii na świeżym powietrzu totalne nici.

 

Poza tym pozdrawiam Was WSZYSTKICH Gorąco i pamiętajcie że na wielkie rosyjskie mrozy trzeba tak jak moskiewskie cyrkowe słonie

wiaderko wódki rano i wieczorem i nic nie grozi haha.

 

Jeszcze raz pozdrawiam i obiecuję że postaram się częściej dać znak życia jak tylko dam radę wszystkim potrzebującym i kochanym klientom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki maciejon za podziw - należę do ludzi którzy stawiaja sobie raczej niemałe cele do osiągnięcia - w duchu postanowiłem sobie że na swoje urodziny w sierpniu - dla błyskotliwych mój nick wyjasnia dokładną datę :) chciałbym byc u siebie chmm -czy mi sie uda nie wiem.

 

No tak myślałam, że my z jednego roku i miesiąca :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kubolotek

Ja też tu jestem nowa i całkiem na początku. Mam nadzieję, ż e specjalisci bedą tu jeszcze jak będziemy na kolejnych etapach budowy.

Nie obejrzałam wszystkich zdjęć, ale i tak domek mi się podoba.

pozdrawiam.

Acha, nawiązując do tego, co powedział Brzoza to nie wiem, gdzie mam Cię skierować :oops: Chyba "jechać dalej" :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos juz zobaczył gdzie dokładnie mieszkam to prosze nikomu nie mowic - juz to usunełam, czy ktos tu z was mieszka w korczynie? albo mi sie zwidziało byłam tam w tamtym roku na weselu u kolezanki, rodzina to panstwo Wojnar moze znacie? a czy nowy borek jest kolo chmielnika? tez tam mam rodzine :) jaki swiat mały,

panie Wojtku dziekuje za odzew bede dzwonic jak cos,

macjejon - zapomniałam zapytac kto ci projektował ogród bo widze taka mapke, duzo to kosztowało?

DaKar dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

BRZOZA - no jak widzisz skład się kpl. ale wydawanie 1,2 za Holtę, który tak naprawdę to żadnego tytułu jeszcze i medalu nie zdobył a lata już ma uważam za przesadę i jego odejście z Częstochowy było niesmaczne a tu go do piersi Pani Marta przytuliła hmm - zobaczymy.

 

... Wojtku ... ja tylko mam nadzieje .., ze Holta zachowa sie jak w ubiegłym roku Darek Śledź ...

pokaze na co go naprawde stac ...

a stac go na wiele

kiedys powiedziałes mi jaka ambicje ma Janusz Stachyra

a On wtedy jeździł w Lublinie ...

Janusz pokazał klase ... wyszkolił Syna

dzis kazdy rzeszowiak nie powie złego słowa na Stachyre ...

David jest chluba rzeszowa

DaKAr ... Jestes z sierpnia ... ?

 

:D

 

:D

 

ale masz fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....czy ktos tu z was mieszka w korczynie? albo mi sie zwidziało byłam tam w tamtym roku na weselu u kolezanki, rodzina to panstwo Wojnar moze znacie ...

Kubolotku ... spróbuj wywołac z naszej grupy - załozyciela grupy Wojtka M. ....

o podkarpaciu i korczynie mozna z Nim pogadac ... skolko godno ... tak mysle ...

ale moze Wojtek nas czyta ...

pozdro Wojtku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi się zatęskniło za Wami :D i mam nadzieję, że tym razem nie posypią się na mnie gromy :p

Pokusiłam się dzisiaj, aby (w ramach przerwy higienicznej) poczytać, co się działo na Grupie od kiedy mnie nie bywało.

Ale stwierdziłam, że nic się nie zmienia :) Brzoza - jak zwykle niezawodny, z ciepełkiem i nutką melancholii, Maciejon - robi, co może aby duch "w narodzie" nie zamierał, a Baru - nieustający dobry humor i optymizm (mówiłam Ci, że ospa potrwa Ci parę tygodni??? :p ). Anetko, cieszę się, że mieszkasz - to się nazywa szybka decyzja. A diabła tak szybko nie wygonisz. Mnie właśnie minął roczek od przeprowadzki, a nieustająco diabła wyganiam.

RS 8) niezawodny organizator, wkraczający zawsze wtedy, kiedy najbardziej potrzeba, a Grześ - sami wiecie :D Wszak już dawno został maskotką ...

Renia, mam nadzieję, że będziesz mogła realizować swoje marzenia już w tym sezonie. Chociaż ktoś mi kiedyś powiedział, abym na nie uważała, bo marzenia się spełaniają :wink:

 

A ja jestem na etapie zmian w kuchni i jadalni (parę wizyt na giełdzie staroci zrobiło swoje :wink: ) i planów ogrodowych. Już podjęłam decyzję o przeróbce staczka na wiosnę i chyba sama dygać będę łopatą - plan mi się zalęgł w głowie i nie chce wyleźć. Ale służę wiosną narybkiem, gdyby ktoś chciał zasiedlić jakieś swoje zbiorniki.

A poza tym - styczeń, więc nieustająco przekraczam normy higieniczne. Ale dzięki temu, że mam te moje psice (Basia - ON-ki są najmądrzejsze na całym świecie :p ), przynajmniej wieczorami wychodzę pooglądać botanikę.

 

No i witajcie wszyscy "Nowi". Uściski i mnóstwo wytrwałości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi się zatęskniło za Wami :D i mam nadzieję, że tym razem nie posypią się na mnie gromy :p
No wreszcie! Wreszcie jesteś i Ty i Twoje serduszka :). Bardzo Cię tu brakuje, a raczej brakowało ;)

 

Wojtek: Odezwę się do Ciebie po niedzieli. (I przedstawię się jako"maciejon" a nie "maciejom" ;) )

 

kubolatek: Nasz ogród projektowała dwójka bardzo młodch projektantów z Warszawy. Była to akcja wiązana, oparta na przyjecielskich relacjach z ich rodziną. Cena była symboliczna. Nie do powtórzenia. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znów bardzo miło - ze Jesteś ... Aniko :D

u Ciebie meblowanie - u mnie płytkowanie ...

musiałem niestety zlikwidowac oczko wodne ... z prozaicznej przyczyny ... 15 m3 drzewa zajmuje troche miejsca na ułozenie dowiezienie i poprcjowanie ...:(

oczko stało na jego drodze ...

 

a dzis ... stało sie

po wczorajszym zerze na termometrze o 20 stej ... jest - 18

kocioł /mimo "duszenia"/ musi juz miec temp. minimum 60 - 70 *C aby dom sie zbytnio nie wychłodził ...

rano wierny pies zbudził pana /= mnie - przyp. autora/

bo inny pan /operator/ pod dom przyjechał ...

pługiem

a pies nie lubi cos takiego ... wie ze nie wolno nic ruszac ...

snieg jest własnoscia gospodarza ... i zadnemu panu nie wolno bez wiedzy gospodarza usuwac sniegu ...

odgonił ten pług ...

ale juz było za późno ... pan operator zdązył odgarnac ...

 

dobry pies ... dostanie teraz kosc ...

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny poranek :D

słoneczko budzi mnie swym promykiem zaglądającym do okna

spojżałem na termometr za oknem -24

w kominku ledwo sie tli trzeba dołozyć, znów :-?

trzeba się ubrać i iść po opał (chrzanić ronantyzm)

myslę sobie, zobaczymy co słychać u braci muratorowej czy też nadal jadą samym kominkiem tak jak ja?

patrzę, a tu tyle ciepła na forum, tyle serc...

 

jesteście cudowni.

 

ps: nie jestem egzorcystą ale wiecie jak to z diabłami jest

o tak diały robią różne rzeczy, przychodzą i odchodzą.

marzy mi się kulig nawet za samochodem (tym co robi łi łi łi) co Wy na to??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzoza

no szkoda ze niektorzy pousuwali zdjecia swoich domkow, szukam inspiracji dlatego wszystko ogladam , wszystkie wnetrza jakie napotkam, a wogole to gdzie ty mieszkasz ze az cie tu przyciagło kiedys...?

...

pousuwali z róznych powodów ... jednym okradziono dom /moze majac ułatwione zadanie znajac plan i rodzaj materiału - np. jesli dom z ytonga ... /innym robiono fotomontaz ... u innych nie uszanowano prawa autorskiego "cytując" zdjecie i nie podajac autora, a jeszcze innych dom pokazywano jako przykład kiczu ...

ja sie nie dziwie ze ludzie po takich doswiadczeniach maja obiekcje ... i wycofuja zdjecia

a gdzie mieszkam ...

daleko i blisko ...:)

wyjeżdzasz z rzeszowa ... pędzisz na bieszczady ... mijasz domy AnetyS, dom Babisa /tego od "domu z bali " - pozdro Babis :D/,dom Aniki .... i dalej pytasz DaKar ... czy do przodu dalej jechac ... czy spowrotem ... wrócic do mnie ..

 

:D

 

no to chyba nie będę umieszczać zdjęć w internecie, choć miałam takie zapędy.

 

A nasz samochód dziś nawet łi łi łi nie zrobił :cry:

Ile było stopni nie mam pojęcia, ale zimno było, właśnie odtajam po całym dniu. Czuję się jak po krioterapii.

 

Anika miło, że zatęskniłaś za nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejon domek prezentuje się przepięknie, i ten mrozik wcale mu nie przeszkadza, jak i pewnie osobie robiącej zdjęcia :wink:

 

W domu zakładam karnisze drewniane podwójne, i się zastanawiam co z wykuszem?

No i moje pytanie do osób mająch wykusz, jakie macie rozwiązania.

na forum szukałam i jakoś za wiele nie znalazłam, a chcę oszczędzić sobie hasła "poszukaj zanim zadasz pytanie" :oops:

Więc pytam Was. Wy zawsze jesteście wyrozumiali. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...