Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

brzoza a i fonntanna nie uchroni cie przed komarami - ale jest jedna rada na nie naturalny wróg - nietoperz lub jaskółki :) :p tylko skąd je wziąc tak na zawołanie.

 

ja te kąszące krwopijcze bestie kojarzyłem ze stojaca woda ...

bo wczesniej mieszkałem nad stawem ...

fajne uczucie jak zasypiasz ...a tu ci koło ucha ...bzzzz bzzzzz

ale tam były i nietoperze ! :o

na strychu wisiały ... jeden koło drugiego ... głowa w dół ... jak mumie ...

raz tez mi taki wleciał do mieszkania ...

spisz ... a ten zza szafy ... jak wampir .. i krązy..

 

rezygnuje i z fonntany :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Baru: ja! ja dam więcej. O 3.00 - 29,8, o 5.00. - 30,2, o 7.00 - 30. I obie psice w domu. Obie próbujące wleźć do mnie, do łózka i Klarę, stałego jego mieszkańca, próbującą je powstrzymać. Minio z godnością wyniósł się do Bryśki na kanapę :p

Oooo braawooo!! Piękny wynik!! Ale że K&K chciały do domu?!?! Straszne rzeczy się u was działy... :o Nasze sierściuchy z domu prawie nie wychodzą - wymkną się ze dwa razy dziennie do WC w śniegu (kuweta stoi ze żwirkiem, ale korzystają z niej sporadycznie) i zaraz pchają się z powrotem... Za to Nadiuch w siódmym niebie jest!! Bardzo się jej śnieg podoba.

Centralne grzeje - kominek wypoczywa, w końcu napracował się te kilka miechów...

RS!

Moje dzieciaki zdrowieją, powoli, bo powoli, ale idzie ku lepszemu. A co do terminu to 17-19 mi nie pasi :-?

Maciejon!!

Jak zwykle... nudne to już... :D :p ile razy można powtarzać to samo??żartuję oczywiście :lol: Suuuper!!

Do Gregora z resztą to samo się odnosi... :p Fajne macie te domki...

A dzieciaki wyzdrowieją i jedna dziecięca wirusówka mniej do odchorowania. Lepsze chorowanie teraz niż na wakacjach w upały.

Aneta!

Dopiero się wprowadziłaś i już firanki?? Ehhh... u mnie jakoś te firanki czekają na lepsze czasy.

Aby do wiosnyyy!!!

PS. Mój autobus odpalił bez problemu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru na górze mam firanki które przyjechały razem z nami, i do salonu jak już będą karnisze to firanki też będą z tego samego źródła, a więc nie nowe ino karnisze nowe.

Dzisiaj byłam u sąsiadów aby zaprosić ich na niedzielę. Będą mojego taty 60 urodziny i usłyszałam takie hasło "myśmy wybierali się już do was ale cały czas u was imprezy no i nie szliśmy". :oops:

Trzeba firanki i zasłony założyć w salonie, jadalni i kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza zrobie tak jak proponujesz dam 8m. na 5,5 m.

juz wymiary poszly do Pana Jurka ktory robi mi projekt i w dodatku jest wspanialym czlowiekiem, jak dobrze jest znac takich ludzi,

 

Kubolotek dzieki, mniej wiecej tak to bedzie wygladac

 

Ania, na Twoja opinie oczywiscie czekam i skoncz go ( to ) --- sprawozdanie :wink: aha nie duzo zaplacilas za gaz, to mnie cieszy :wink:

 

Maciejon mnie tez zastanawiaja te drzwi, jeszcze przemysle, ja tez bede sie ograniczal z pokazywaniem wnetrz - niestety :cry:

 

dziekuje Wam wszystkim za podziw, uznanie, mile slowa, krytyke i pomoc

 

pozdrawiam goraco :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc kolejny dzień mrozu - auto dzieki Bogu zapaliło :)

 

Aneta co do sąsiadów - z jednej strony taki sasiad to przekleństwo wie wszystko widzi wszystko - z drugiej strony to dar bo jezeli będzie działo sie coś złego zawsze zareaguje :) Dar i przekleństwo w jednym - ale może nie będzie tak źle poi założeniu firanek albo żaluzji :) Acha jeszcze jedno - najlepiej ze wszystkimi sąsiadami żyć w zgodzie :)

 

Brzoza nie rezygnuj z wody zawsze to milej i popodziwiać troche przyrodę.

Kupusz sie rajd co zabija owady na śmieć i przeżyjesz tych krwiopijców- przy takich mroząch może im troche przemrozi dupska???

 

Anika cieszę się żes lwica ale nie bój sie dawaj te dwa brakujące XX.

 

Maciejon - próżność rzecz ludzka podkarmienie jej co jakiś czas prowadzi do lepszego samopoczucia -tak więc Maciej naprawdę zajefajny ten Twój dom

 

Gregor 456 8x5,5 to dobry wybór - pomyśl tez nad dobrymi zdalnie sterowanymi drzwiami garazówymi - w zimie odejda ci nerwy z zamrazającym zamkiem

 

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało iść ku cieplejszemu a tu dzisiaj dwa stopnie niżej niż wczoraj :-?

 

co do sąsiadów - z jednej strony taki sasiad to przekleństwo wie wszystko widzi wszystko - z drugiej strony to dar bo jezeli będzie działo sie coś złego zawsze zareaguje :)
To prawda. Powinien być jednak spełniony jeszcze jeden warunek: dyskrecja. Z tym jednak bywa różnie. Mozna się czuć bezpiecznym, bo sąsiad czuwa ale i "cała wieś" jest na bieżąco. :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi są całkiem spoko, mili ludzie.

Poza tym znamy ich od wielu lat.

Pamiętam ich jeszcze jak jako mały pyrtek zbierałam na tej działce maliny. A to było lata temu.

A faktem jest, że jak nie ma się firanek a wieczorem świeci się światło to cała wieś może obserwować co się dzieje. :oops:

 

Poza tym w czasie budowy zawsze zwracali uwagę na nasz domek,

Kiedyś ponoć przyszła grupka takich młodych ludzi, nie miałam jeszcze stolarki i zaczęli chodzić po moim domku. Sąsiadka ich ope.... zaczęli do niej coś tam nie ładnie mówić a ona że po policje będzie dzwonić i sobie poszli.

 

I od dnia rozpoczęcia prac budowlanych do dnia dzisiejszego nic mi nie zginęło nawet jeśli coś przez uwagę zostało nie schowane na noc.

 

Dlatego mówię FAJNIE MIEĆ SĄSIADÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWWIIITTTAAAMMM WAAASSSS GOORRĄĄĄCCO!!!!

 

Łapska mi się trzęsą, zamarzam powoli. :x Ciężko się pisze.....

te cho...rne mrozy mogły by się już skończyć.

Trafiło tak, że akurat teraz córka zaległa w domku, tatuś do opieki, a ja marznę na przystankach by dojechać do pracy. :(

 

Jak zwykle długo nie pisałam, ale zaglądałam do Was bardzo często - to, tak z lekka na usprawiedliwienie :oops: :wink:

 

Fajnie, że Grupa się nam rozrasta ..... :p Witam serdecznie.

 

A co do pokazywania zdjęć na forum to przykre, że w ten sposób ktoś to wykorzystuje. Teraz muszę się zastanowić czy nie póść za innymi i wykasować co się da. A nóż i mnie namierzą .....

 

Gregor 456 - mam nadzieję, że pokażesz mi jeszcze Wasz domek 8)

 

Baru z jednej strony współczuję, żę córuchny zaległy, ale z drugiej strony lepiej hurtowo przechorować i mieć spokój. Moja na razie przeziębiona, ale kto wie ...... może i ją ospa dopadnie.

 

Anetko - gratuluję wspaniałych sąsiadów i życzę takich wszystkim

 

brzoza - jak znajdziesz złoty środek na stawik bez komarów - to napisz.

 

Anika - narybek chętnie zamówię jeżeli za 2-3 latka będziesz jeszcze chętnie rozdawać. Na razie oczko jest w marzeniach.

 

RS - Co z kuligiem??? Podaj szczegóły i termin, bo chętnie bym się zapisała :lol: Z tego co pamiętam to zostaje Zabajka.

 

To Pa :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWWIIITTTAAAMMM WAAASSSS GOORRĄĄĄCCO!!!!

 

brzoza - jak znajdziesz złoty środek na stawik bez komarów - to napisz.

witaj Aga... w mroźny wieczór ...:)

oczko wodne miałem posadowione "na kanalizacji" - dzieki temu mogłem czesto zmieniac wode ... ale jednocześnie blisko okna ...

i to zdecydowało o likwidacji ... :-?

ale jak zlikwiduje pobudowlana pakamera - byc moze tam znajdzie sie jakas oaza i dla komarów ...:wink:

na komary mam jeden złoty srodek - to witamina B - której te cholery chronicznie nie znosza ...

RS - Co z kuligiem??? Podaj szczegóły i termin, bo chętnie bym się zapisała :lol: Z tego co pamiętam to zostaje Zabajka.

 

To Pa :p

to dla przypomnienia ... jak efemistycznie było 2 lata temu po naszym spotkaniu ...

http://forum.muratordom.pl/posting.php?mode=quote&p=256587&sid=9f4b5bc0c5b1e6c7284b2b08dbb19ce8

 

Aga - Jesteś na forum od 2004 r ... Ciebie zbanowano jak dobrze pamietam - za wzięcie udziału w konkursie ...

niewinnie ... bez ostrzeżenia ... ostatecznie ... nie dajc Ci szansy nawet na wytłumaczenie sytuacji ... a notorycznie łamiacy wszelkie zasady funkcjonują sobie na forum całkiem nieźle ...ciekawy ten regulamin ... jak z gumy ... :-?

Brzoza zrobie tak jak proponujesz dam 8m. na 5,5 m.

juz wymiary poszly do Pana Jurka ktory robi mi projekt i w dodatku jest wspanialym czlowiekiem, jak dobrze jest znac takich ludzi,

Grześ ... mysle że podjąleś dobra decyzja ...

a mając tak dobrego projektanta ... może Ci podpowiedziec ... ze budynek mozesz miec mniejszy ... a dach na nim duzy ... wysuniety za brame garazową ...

bo do planu liczy sie tylko obrys muru ....

 

pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima troszeczkę odpuściła dziś na moim termometrze pojawiło sie -19C

A jak u Was.

Posłusznie melduje że przez ostatnie dwa dni i dzisiaj też ze wzgledu na temperatury na 'odjąć' zaprzestałem prac remontowych na budowie swej :)

Ale jak tylko zelżeje wracam do remontu

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS - :p dzięki za info. Termin jak najbardziej za.

Zabajka również.

A z żarłem dopasujemy się do reszty.

 

Muszę Ci jeszcze co powiedzieć.

Myślałam, że pęknę dzisiaj ze śmiechu......... :lol: :p :D

 

Przeglądałam sobie strony, które mam w ulubionych.

Weszłam więc na IV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE NASZEJ GRUPY, żeby powspominać jak to było rok temu i zobaczyć zdjęcia z imprezki.

 

A tu odsłania mi się bardzo powoli tytuł " GALERIA ZDJĘĆ ŚLIMAKÓW ". (myślę sobie - czy byliśmy tak drętwi?:wink: )

 

BOMBA!!!! Cudne portretówki. :lol: :lol: :lol: :lol: tylko nie znam łacińskiego, nie wiem więc który to ja?

 

P.S. Jeżeli to twoje autorstwo - to jestem pod ogromnym wrażeniem. BRAVO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby się nie nudziło coś dla rozweselenia. Parę określeń z nowopowstającej Encyklopedii PWN :wink:

 

młotek

kinetyczno-pneumatyczny autopotęgator mocy z naprowadzaniem

trzonkowym

 

niepewność

dwóch facetów wchodzi do ubikacji, jeden rozpina rozporek, a

drugi zaczyna malować usta

 

nic

pół litra na dwóch

 

nudziarz

człowiek, który mówi, gdy ja właśnie chcę mówić

 

Optymista

niedoinformowany pesymista

 

praca grupowa

rodzaj pracy, który ułatwia zwalanie winy na inne osoby

 

pesymista

optymista z bagażem doświadczeń

 

prawda

przekonywująco powiedziane kłamstwo

 

piękno

ulotne zjawisko mijające zwykle po wytrzeźwieniu

 

ręka

kostno-mięśniowy wysięgnik żurawiowy, chwytny i mobilny we

wszystkich płaszczyznach. Zastosowanie różnorodne. U samców w liczbie

pojedynczej zastosowanie szersze.

 

rozwód

słowo wywodzące się z łaciny. Oznacza wyrwanie genitali przez

portfel.

 

samochód

urządzenie mechaniczne służące do przemieszczania się w

przestrzeni, a także jako wspomagacz samczy podczas okresu godowego. W rękach samic śmiertelna broń.

 

sedes

siedzenie dla mających gówno do roboty

 

sumienie

to ten cichy głosik, który szepce, że ktoś patrzy

 

wsad dewizowy

zagraniczny klient polskiej prostytutki

 

zamieszanie

dzień ojca w haremie

 

zaraz

robal powszechnie znany i powszechnie niewidoczny, jednoczenie

określenie czynności, która nie znajdzie swego finału

 

Pozdrawiam sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciejon proponuję nastepująco

 

Forumowicz

rodzaj ssaka należący do rodziny człowiekowatych, rzędu naczelnych. Obecnie najbardziej dominująca istota na planecie Ziemia dodatkowo w okresie wznoszenia stałych i tymczasowych konstrukcji połączonych trwale z gruntem dozgonnie uzalezniony od sieci komputerowej o światowym zasięgu łączącej sieci lokalne, sieci rozległe i wszystkie komputery do nich podłączone strikte domeny muratordom.pl :lol:

 

Tak wg mnie brzmi prawidłowa interpretacja hasła Forumowicz :p

 

Autor

Sebo8877

All Rights Rreserved :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo - brawo za definicje "forumowiacza" :D :D :lol:

DaKar - gratulacje !:D

krok milowy za Tobą ... to teraz juz z górki ... :wink:

w Rzeszowie mamy kolejnego zawodnika ...

Marme zasili Tomek Chrzanowski ...

nie miescił sie w składach innych druzyn ... ale moze zamieszac jak onegdaj mieszał Pioterk Świst ...

tylko czy zamiesza ...

:-?

 

wzrok mnie myli czy pisaliśmy wraz Maćku ... ?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...