Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Teraz nie mam już takiego zapału :oops:

 

jaaasne ;-) wczoraj wrócił z New Sącza, przywitał się i wio do łazienki ;-) nawet o jedzeniu nie wspomniał.

 

Dawno mnie nie było, oj...jakoś tak się nie składało...

 

Anika - zmieniasz pracę, czy tylko lokum?

 

Baru, podziwiam, dla nas ta zima i tak jest bardziej lajtowa niż poprzednia, jak sobie przypomnę noszenie dzieci na rękach do gościńca w śniegu po pas....brrrr ;-) Ale idzie wiosna, idzie, może w tym roku będzie cieplejsza, i moze wreszcie uda mi się zalożyć chociaż jakąś protezę ogródka...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

DaKar nawet mi nie mow ze nie wepcham tej wanny, bo ja innej nie chce uparłam sie juz na ta i musi byc ta

maciejon tez myslalam wniesc ja na stojaca musze zmierzyc ile ona ma szerokosci, juz nawet mezowi mowilam zeby cos takiego zbil z plyt albo czegos i sprobowal w cisnac do lazienki, musze isc i dokladnie zmierzyc to wejscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie mam już takiego zapału :oops:

 

jaaasne ;-) wczoraj wrócił z New Sącza, przywitał się i wio do łazienki ;-) nawet o jedzeniu nie wspomniał.

No proszę! Jednak weterani grupy (do których siebie, mimo dość długiego stażu nie zaliczam) czuwają nad nami :) Co prawda dla Stokrotki musiał pojawić się temat "zapału" ;), ale każdy pretekst by się tu pojawic jest dobry :)

Moze te posty spowodują, że pojawią sie Inni Wielcy? :)

 

"Weterani", serdecznie Was pozdrawiam!

(Jak zacznę slończe budowanie i zamieszkam, a to już tylko 2-3 miesiace, też zostanę weteranem :-? :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubolotek zbij z desek trójkat taki jak ta wanna i spróbujcie z nim sie zmiesciś do łazienki - jak wejdziecie z nim wejdziecie z wanna. Jezlei ci sie nie zmieśc ta trókątna to moze zastanów się nad asymetryczną ???

Wczoraj niechcacy przewrócila mi się jedna ze ścian działowych :o ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - będą szersze schody :lol:

Jutro spawam konstrukcje :lol:

Kochani idzie ocieplenie :)

Brzoza jak tam zdrowie Twe ????

DaKAr nic się nie martw - marzenia trzeba miec - my tak mamy z żona jak chodzimy po sklepach za czymś konkretnym np za parapetami i jestesmy przy drzwiach :p Sprzedawca sie pyta w czym pomóc - a my odpowiadamy że marzymy - najczęściej następuje śmiech i puenta że marzyc mozna za darmo :lol: :p

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

podłączam się do prośby wojciechb w sprawie dobrej ekipy do tynków.

 

Mam zamiar w większości pomieszczeń położyć tynki gipsowe maszynowo a w łazienkach, garażu i kotłowni tynki tradycyjne. Mam już namiary na ekipę gdzieś z okolic Przemyśla, robiła na naszym terenie w ubiegłym roku, ale chciałbym poznać też innych wykonawców a co za tym idzie także ich ceny.

 

maciejon jeśli możesz podeślij mi te namiary na priv`a.

 

pozdrawiam

 

Czy moglbys mi rowniez przeslac namiary na tych: "maszynowych tynkarzy" ?

 

Wielkie dzieki

Monte Christo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz świętą rację MonteChristo w tym zdaniu

Wiosna jest pilnie wyczekiwana...

Szczegolnie kiedy nie ma w domu okien i drzwi...

I nic nie mozna zrobic w srodku jak jest zimno

 

Szczególnie tęskni się za nią w sobotę o 7 rano jeśli jest mróz i nie ma nic do roboty na budowie.

 

pozdrawiam z mroźnego Leska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ta wiosna się zdecyduje i szybko przychodzi, bo jak to rozmarzanie jeszcze trochę potrwa to się znowu zakopię na swojej drodze, ale tym razem w mokrej brei brrrrr...

Poproszę o słoneczko i wiaterek :lol: :p w dużych ilościach.

Brzoza!!

Wydobrzałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

ja również czekam na wiosnę,

takie straszne błoto mam przed domem i na drodze

 

MonteChristo centralnego odkurzania nie mam,

Kubolotek gratuluję zakupów, niech się sprawują dobrze.

Sebo co ty robisz, jak to możliwe że "Wczoraj niechcący przewróciła mi się jedna ze ścian działowych ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - będą szersze schody" :o :o

Cześć Stokrotka miło widzieć Twój post.

 

Może jutro i ja będę mogła się czymś pochwalić, ale na razie cicho sza, co by nie zapeszyć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko

http://www.bastki.friko.pl/domek/slides/12.html

Widzisz te drzwi na wprost - przez nie widac stare betonowe schody które ida w góre. W głebi sa drzwi wyjsciowe na werande (ganek)

Te najbliższe drzwi prowadziły do piwnicy a na przyległej do nich po prawej stronie ścienia w głebi znjadowały sie drzwi na poddasze - piętro.

te własnie drzwi kolidowały z drzwiami wejściowymi do domu. demontując Drzwi na poddasze i do piwnicy (wczesniej zawalilismy schody idace na poddasze) zostały zdemontowane. Ściana gr 6 cm de facto doklejona między stropami byle jak zaczęła tracic jakakolwiek stabilnośc - została rozebrana i naszym "okom" ukazał się jakże oczywisty obraz.

Zrobić schody otwarte na poddasze a drzwi do piwnicy zamontowac własnie w piwnicy a nie na parterze.

To posunięcie pozwoliło nam optycznie powiększyć cały przedpokój a "reprezentatywnośc" schodów niewatpliwoe podniesie prestiż - mój prestiż przed żoną :p

A niechcący sie przewróciła ta sciana - bo trzymały - usztywniały ją tylko ościeznice drzwi.

Dzis spawam balustrady - postaram się Wam pokazać jak to wyszło. Wiem wiem obiecuje obiecuje te zdjęcia a jakoś nie mogę się zebrac za ich pokazanie. Ale mam nadzieję ze tym razem sie zmobilizuję.

 

Baru nie martw sie mnie tez zlewa góra błota :)

 

Kubolotek pochwal sie jakis zakupiła piec jakie grzejniki a jak możesz dać namiara na priv gdzie kupiłać, jakie ceny, kto bedzie Ci instalował i za ile - ten etap u mnie to kolejna rzecz po załatwieniu kredyta ????

 

Brzoza- gdzies sie podział - jak tam Twe zdrowie ???

 

Monte Christo - z odkurzaczem sorry ale Ci nie jestem w stanie nic doradzic - ale zjarzyj tu http://www.zentralstaubsaugerwelt.de/pol/php/content/ znajomy cośtam z nimi próbuje nawiązać współprace - ale to dopiero się rodzi - ponoc porządny sprzęt - ale tak jak pisze firma do sprawdzenia - bo to przedstawicielstwo to dopiero w pieluszkach

 

No to na dzis na tyle - Piekna pogoda co???

 

RS sorry przepraszam Cie bardzo ale jokos nie moge do Ciebie dotrzeć - ale obiecuje sie poprawić !!!

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubolotek przyłączam się do prośby sebo8877 w sprawie tego pieca i grzejników. Zaczynam się interesować tymi sprawami, taka piękna wiosna że czas zabierać się za dalsze prace nad wykończeniem domu.

 

Okna już zamówione - termin realizacji marzec - kwiecień, chociaż wolałbym kwiecień. Może uda się do tego czasu zrobić kanalizację i wylać chudziak.

 

A co do błotka na drodze na działkę - nie jest aż tak źle jak było w roku ubiegłym. Można zobaczyć na zdjęciach - album w stopce został wreszcie uzupełniony. Jaką piękną mieliśmy w 2005 roku pogodę, aż miło powspominać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnetaS dzieki oby sie sprawowalo dlugo...., a błoto tez sie u mnie robi bo jeszcze nie ma trawki, tam gdzie snieg stopnial to masakra

 

swbo8877 moj piecyk to sas 23 kw, na wszystko tzn wegiel, miał, drzewo, kupilismy go w hutrowni w rzeszowie(tak troche po znajomosci), hurtownia TADMAR, babka nam sprzedala na firme i wyszlo duzo taniej piec za 2850zł(ok tysiac tanie) i grzejniki-24 zł za zeberko, cena w rcmb np 29zł /zeberko, oto zdjecia:

http://img82.imageshack.us/img82/7120/grzejnikfaral0zv.jpg

http://img97.imageshack.us/img97/6380/piecsas2jx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...