Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jejku u mnie same komplikacje jak nie z łazienka to z drzwiami a teraz..,miały byc targi budowlane 3-5 marzec (miałam zamowic okna bo taniej zawsze) a tu sie dowiaduje ze targi przesuniete na maj, ludzie to kiedy by mi załozyli te okna, plytkarza mam juz zamowionego na czerwiec - koszmar, a znowu uslyszalam od siostry ze sa jakies 2 targi w rzeszowie, 1- w maju a 2- podobno w marcu ze jeden ogolnopolski, a drugi podkarpacki czy cos takiego .. .słyszeliscie cos na ten temat bo pilnie potzrebuje odpowiedzi inaczej bede musiala juz gdzies szukac tych okien i nie czekac do z... targow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubolotek

nie słyszałam że targi zostały przesunięte wręcz koło mojej miejscowości jest ogromny bilbord że targi są 2-3 marzec.

A tak na marginesie czy na takich targach faktycznie można uzyskać niższe ceny :o ja także muszę kupić w tym roku okna, blachę, klinkier, i wszystko do elektryki, więc powiedz czy o tych niższych cenach na targach wiesz z doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

 

Poszukuje budujących SOPRANA 4 ( MTM STYL ) , gdyż na wiosne planuje rozpocząć budowe własnie takiego domku i chciałabym z kimś skonsultować kilka spraw a jak to wiadomo najlepiej z kimś kto już ma to za sobą :D

 

Odezwijcie sie!

Jestem z okolic Rzeszowa

 

Pozdrawiam serdecznie - OLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mogę legalnie mieszkać w domku. :p :p

Przebrnęłam wszystkie papierkowe zawiłości.

Ja również gratuluje i mam pytania, bo tez czeka mnie odbiór.

O jakich zawiłościach piszesz?

Na co zrócić uwagę przygotowujac dokumenty?

Jak długo to trwało?

 

Wiem jakie dokumenty sa potrzebne i wiem, że w każdym powiecie można spotkać lokalną specyfike. Nie mniej Twoje doświadczenie z pewnością sprawi, że będę w tej materii mądrzejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnetaS napisała

Od wczoraj mogę legalnie mieszkać w domku.

Przebrnęłam wszystkie papierkowe zawiłości.

 

Ja również gratuluję.

Niektórzy muszą jeszcze trochę na to zaczekać....

 

Masz rację sebo8877 co do tej ceny za okna Pamoplastu. Właśnie w ubiegłym tygodniu kupiłem wszystkie + drzwi balkonowe, na drewno dają upust 26 % + 4% za wpłatę gotówką, za PCV 38% + 4% za gotówkę.

Ekipy montażowe mają doświadczone ale i tak trzeba ich trochę przypilnować.

Gwarancja taka jak wszędzie: 3 lata na powłokę malarską, 5 lat na okucia, szyby.

 

Nasi znajomi mają już 3 rok i są zadowoleni, żadnych poprawek.

 

Te upusty to w centrali w Ustrzykach, nie wiem co jest w punktach handlowych.

 

 

W chwili obecnej szukam drzwi wewnętrznych, może ktoś wie coś na temat promocji w okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Beti_ ja tez widzialam plakaty i sama juz niewiem chyba poczekam te pare dni to juz niedługo i sie przekonamy, a jesli chodzi o promocje na targach to ci powiem ze bylam na ostatnich we wrzesniu i tez mi wyceniali okna i daja tam paro juz nie pamietam ile dokladnie znizki jesli zamowisz juz na targach, i powiem ci ze zaluje ze ich wtedy nie zamowilam o bedac chyba w grudniu w tej samej firmie okna byly drozsze o jakies 2 tysiace,

AnetaS dzieki za stronke tam pisze ze zmian nie ma z data, zobaczymy

sebo8877 dzieki za stronke zapoznam sie , a tak apropo to wyslalam dzis faks do pieciu firm o wycene okien, czekam na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tigermoth w biurach handlowych pamoplastu upusty tej samej wielkości ja utarżyłem na okna PCV 5-cio komorowe w sumie 40%.

Montowała mi ekipa Pana Wójcika - dokładnośc i rzetelność w każdym calu. Na wiosne kolejny etap wraz z drzwiami wejściowymi.

Ile upustu dostałes na drzwi wejściowe ???? - mi proponuja 25% - jak u Ciebie???

Ja wydebiłem gwarancje 3lata na szyby i okucia i 6 na profile :p

Po pierwszej zimie rzadnych problemów okna zamontowalem w listopadzie 2005

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...