Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

AGA

ja to najchętniej chciałabym mieć wszystkie potrzebne mi materiały już ale nie wiem na ile mi kasy wystarczy więc mój mąż zaproponował abyśmy każdy materiał kupowali na bieżonco choć np pustaki i drut już mam, myślę że wszystko wyjdzie w planie, zobaczymy co nam targi zresztą zaproponują może będą jakieś ciekawe promocje 8)

kubolotek

Ja także słyszałam od fachowców że różnica pomiędzy komorami 5 a 3 jest minimalna ale jednoznacznej decyzji nie podjeliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kubolotku - niestety nie znam tych firm okniaraskich ... :(

 

A tak w ogóle to na targi ktoś się wybiera ?? Bo ja nigdy nie byłam na takich :oops:

czy na naszym etapie to warto, czy się zdołujemy ??

czy będę na tych ... jeszcze nie wiem

byłem juz na kilku ... rewelacji jakis sie nie spodziewaj ... o ile będziesz -dostaniesz mase prospektów ... kilka gadżetów czy cukiereczka :D

bedziesz miała okazje uczestniczyc w losowaniu telewizora, solarów lub kosiarki np.

uwazam ze to reklama towarów z wyższej połki które aby sprzedac trzeba wypromowac ...

towary sprawdzone - sprzedaja sie same ... bez reklam i targów

 

 

Brzoza, Sebo8877 - no ładnie się zapowiada :lol: - nie potrzebujecie pomocy do treningu .......

myślę, że forumowiczów chętnych do trenowania tego i owego będzie więcej.

Aga -

montujemy mocny ... bardzo mocny skład ... startuja zawodnicy głownie sierpniowi ... (Ty przypadkiem nie z sierpnia ... albo gdzies z pobliza sierpnia ? ):D

bo podobno tacy najwiecej uniosa ...

(Brzoza po chorobie tak trenuję, że widzi pieski zamiast kicajców) :lol: :wink:

 

to był zajączek ? ... no prosze ...

a taki ładny ... jak piesek ...

chyba jestem przemeczony ... powinienem wziasc urlop ...

albo wzmocnic treningi ...:wink:

 

_Beti_ ja myslałem ze po 22 giej wszystkie grzeczne podkarpacianki juz spia ... a tu prosze ... _Beti_ nie spi ... siedzi na forum ...

a jutro podkrążone oczka będą ...

prosze do łózka ...zaraz :wink:

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem kłaść płytki. Zaczynam parkiet. Mam zamiar w tym roku wybić fundament pod ogrodzenie (żeby się cement nie zmarnował), podłączyć kanalizację (właśnie kopią po 5 latach), położyć panele, zrobić meble kuchenne, pomalować ściany, zamontować piec do c.o. Reszta w zimie i na wiosnę. Mam zamiar wprowadzić się jak się ociepli tzn. w maju.

 

 

sam bedziesz robil ogrodzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubolotek - swoja opinię o Pamoplascie wyrazilem jest - cała reszta nie jest mi znana - Jareko najlepiej na forum zna sie na oknach i w przyklejonym topiku przeczytasz więcej. Co do pięciu - komór coponiektórzy uważają ze to przerost treści nad forma - ja osobiście mam znajmych którzy pracuja w oknach - sa w temacie - twierdza ze 5-cio komorowy profil w tak "cienkich" dzis systemach ram i skrzydeł sprawia że ten profil jest bardziej sztywny i mniej podatny na wichrowanie niż 3 komory - powtarzam tylko zdnie ponoc fachowców - stąd tez w mojej chcjendzie zamontowałem na parterze )i na pietrze też bedo) 5-cio komorowe - piwnica juz 3 komory.

 

Sierpniowi sierpniowi sie bedzie działo - ale myślę że Brzoza zgodzi się na dokoptowanie jeszcze lipcowych i wrzesniowych - oni sa dobrzy ale nie tak jak my Sierpniowi :wink:

 

DaKar ja się wybieram na targi w sobotę z zamiarem znalezienia dobrej oferty na blachodachóke i dekarza - to jest priorytet i ide powalczyć o dobre ceny.

 

Kochani przyznam się Wam że ściągam POŚ ze Słowacji - na dzięń dzisiejszy wg wstepnych analiz wychodzi o 2500 taniej. Polska jakiż to chory kraj !!!!. Zachłannośc wszystkich "dealerów" przerasta moje wyobrażenie. wyobraźcie sobie że polski dealer ma na POS-iu dobite 2500 PLN + oczywiście rabat jaki dostaje od producenta!!!

Czy taki harpagan nie móglby zadowolic sie 20 % marzą - czy te hieny muszą drzeć z nas aż 50% !!!!

Wczoraj zabraklo mi słow na ten zacofany polski kapitalizm!!!

 

Pozdrawiam wszystkich nadre optymistycznie czekając na sierpniowe zmagania :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo - "przecierasz szlak" z ta oczyszczalnia ... prawdopodobie to zainteresuje niejednego ...

do tej pory hitem był miód, sliwowica - sciagane ze Słowcji za "pół ceny"

i drzewo równiez tansze ...

zaczeła sie ucieczka polskich firm ze sprzedażą - na Słowacje - bo tam VAT jest 19 %, a u nas 22%

przy duzych zakupach polski wyrób opłaca sie kupic na Słowacji ...

ekonomia księzycowa ... ale trzeba sie dostosowywac do reguł jakie nam narzucają ...:-?

ponieważ Polska chce sie nachapac za duzo ... zarobi Słowacja ...

Sierpniowi sierpniowi sie bedzie działo - ale myślę że Brzoza zgodzi się na dokoptowanie jeszcze lipcowych i wrzesniowych - oni sa dobrzy ale nie tak jak my Sierpniow

:wink:

oczywiscie, ze sie zgodzi :D

bo lipcowi i wrzesniowi tez są dobrzy "w te klocki" ... prawie jak sierpniowi ./.. :wink:

aaa ... i jeszcze jedno ... dodam, ze

wszystkie Ryśki to porzadne chłopy /z filmu "Mis"/

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam te Wasze posty i wydaje mi się że prawie wszyscy zamierzają odwiedzić targi budowlane. Każdy liczy na jakieś upusty, rabaty, dobry wybór towarów.

 

My udamy się tam w sobotę. Pewnie tylko po to aby podpatrzeć jakieś nowinki na które będzie nas stać przy wykańczaniu domu.

 

Tylko bardzo żałuję że my

nie sierpniowi ani lipcowi, ani nie wrzesniowi

 

My z tej pierwszej połowy roku, chyba nie gorszej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubolotku!

Wszystkiego naj, naj... zdrówka, wytrwałości i cierpliwości przy domku życzę.

A tak na marginesie to masz urodzinki między urodzinkami moich córek: bliźniaczki są z 2 marca z najstarsza z 7.

 

PS. Do "starszych" forumowiczów: pamiętacie jak niedawno się chwaliłam, że moje bliźniaczki rok kończą?? A teraz już 3 im stuknie... Ale ten czas leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubolotku!

Wszystkiego naj, naj... zdrówka, wytrwałości i cierpliwości przy domku życzę.

A tak na marginesie to masz urodzinki między urodzinkami moich córek: bliźniaczki są z 2 marca z najstarsza z 7.

 

PS. Do "starszych" forumowiczów: pamiętacie jak niedawno się chwaliłam, że moje bliźniaczki rok kończą?? A teraz już 3 im stuknie... Ale ten czas leci...

 

Tak szybko jak i Twój struś :wink: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyznam i to oficjalnie ze ZAZDROSZCZE wszystkim ktorzy moga cos porobic w srodku - bo u mnie niestety "surowy otwarty" - Cholerna zima :evil:

Ze tez sobie pozwole przeklac :oops:

http://www.desktopfreestuff.com//imagenes/emoticons/Moods/Mods%20animations/4.gif

http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_18.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc od 6-tego marca bedzie cieplej - i chwała Bogu :)

 

tigermoth sierpniowi i tak sa najmocniejsi w te klocki :wink:

 

Kubolotku przyjmij także odemnie te najserdeczniejsze życzenia wszystkiego najlepszego, wytrwalości w dążeniu do zaplanowanych zadań, zdrowia i dzwoniącej sakiewki - pełnej oczywiście.

Jak tam sprawa z oknami ???

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...