Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czikitko kochana nie mialem zamiaru cie urazic broń Boże

 

Oczywiście moja wypowiedź odnosi sie do Wyższej Administracji zarabiającej grube tysiące.

Jak slysze że pani w Zusie lepiąca znaczki ma na łapke 2000 to ile musi miec naczelnik???

 

Nie mozna by tak wszystkim w kraju dac po 2500 i byłoby fajnie.

 

Nie wiem dlaczego ale jakoś nie mogę się opędzic od coraz częsciej powtarzających się slów "Komuno Wróc" czy cos w tym jest ???

 

Nie martwcie się moj św. p. dziadek powtarzał "Pan Bóg nie jest mstliwy (msciwy) ale za to sparwiedliwy" Tam wszyscy będziemy równi :)

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anonimie!

To myśmy ziomale są - dosłownie, bo my tyż Lańcut.

Co do ogrodu to Ci nie pomogę, bo my dopiero w tym roku cosik planujemy ruszyć, ale nie sądzę, żebyśmy się porywali na projektanta.

Mojej kumpeli jedna taka pani zaśpiewała 2400PLN-ów, za sam projekt. Osobno oczywiście robiocizna, bo materiał to zrozumiałe. Tak więc na razie spokojnie ruszymy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebo 8877

 

 

Ja sie przecież nie obrażam.

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

To super.

 

Z nowości na mojej małej wojnie z budowa

1 - zamówiłem piec C.O.

2 - zakupilem membranę dachową , styropian pod wylewki, styropian pod ogrzewanie podłogowe, właz dachowy.

3 - ciężarówka z materiałami czai się za rogiem (piasek cement pod wylewki) - stoi w blokach ale nie dojedzie bo błoto :)

4 - dzis przemurowywuje komin ponad kalenica :o dam radę - znaleźć murarza na taka robotke graniczy z cudem wyobraźcie sobie :o :o :o

5 - jutro reszta poglebiania piwnic pod ocieplenie :p

6 - a w przyszłym tygodniu to dopiero będzie się dzialo !!!!

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ludeckowie mili!

Szukam mi jakiegoś szpeca :D od okien. Chcę w końcu wyczyścić okucia po budowie. Niektóre okna już mi ciężko chodzą, a nie chcę sobie zepsuć okuć.

Jakbyście mieli kogoś sensownego, kto zajmuje się montażem okien to bardzo poperoszę o namiary :p. Bo ten mój thermoplast w Rzeszowie to już padł był, najbliższy jest w Jaśle, ale ja nie chcę tego robić oficjalnie-serwisowo bo to koszmarną kasę kosztuje. Muszę się z komś dogadać "na priva". Ratujcie!! :lol:

Anonimie!

A gdzież Twoja budowa (dom) jest? Bo nasz dom przy trakcie na Krzemienicę jest :p.

Pozdrówka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tasma poszła w góre

mecz inauguracyjny jedziemy z Częstochową

w IV biegu Rune Holta i Paweł Miesiąc jedziemy na 5:1

w V Tomek Chrzanowski i Darek Śledź nie dali rady Hanckokowi i z 5:1 w biegu zrobiło sie 3:3 ...

w X Tomek Chrzanowski i Darek Śledź 5:1 i prowadzimy w meczu dziesięcioma punktami 35:25 ...

w XI Nicki Pedersen wygrywa i utrzymujemy przewage

w XII Hanckok ... nasi nie maja na Niego recepty ... ale znów remis

i status quo ...

 

w nominowanych niestety ...

pierwszy do tyłu ... znów Hanckok bryluje jest 42:36 dla nas

drugi nominowany ... podobnie Lee Richardson i Ułamek 1:5 i topnieje nasza przewaga ...juz tylko 43 :41 ...

emocje rosna zenitu ...

 

w ostatnim reprezentuja nas Niki Pedersen i Rune Holta ...

Czestochowianie maja Hanckoka i Rayana Sullivana ...

iiii

wyniki

1.N. Pedersen

2.G. Hanckok

3.R. Holta

4.R. Sullivan

 

wygrywamy 47:43 :D

Rzeszów górą !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałam dziś pana z budownictwa i pytam sie co z tym WZ, okazało się, że dziś rano wysłali, to na jutro bedzie :lol: :lol: No, zobaczymy co też tam upisali ;)

Mój mąż dziś sadzi na działce świereczki, kupił gdzieś koło Jasła 100 :o świerków, po 1 zł za sztukę, bo facet wyprzedawał szkółkę..

A posadzi 1/4 z tego :lol:

Poza tym wiosna, wiosenka a ja w pracy tu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaKar

mój mąż ma posadzić 3 tyś drzewek zaczęli w sobotę :wink: ale oni przerobili jakiś pług i na sadzarkę i idzie im dość szybko

 

Hi hi hi, ale nie na 9-arowej działce na której ma jeszcze stanąć dom :lol: :lol: :lol:

 

A tak w ogóle, to tutejsza bezczelność nie zna granic. Nasza działka graniczy z drogą gminną i dziś panowie, którzy użytkują ta drogę przyjechaliz traktorkiem, równać brzeg.

Oczywiście brzeg tak zaczęli równać, żeby poszerzyć drogę kosztem naszej i tak małej działki.

Ale była awantura :lol: :evil: :lol: :evil:

Tak, ze chyba tamten brzeg też czymś zasadzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nasi" chyba tak mogę powiedzieć ??? spisali się na medal Rzeszów Górą !!!

 

Sebo8877

na medal Sebo :D

i pewno że "nasi" :wink:

choć prawdopodobnie własny tor ma duzo zalet ...

na obcych moze sie jeździc juz słabiej ... ale wazne ze zaczeli od zwyciestwa

_Beti_ - podziwiam pomysłowość przy sadzeniu drzewek !

DaKar - WZ znaczy masz ...

 

a ja znów pale w centralnym ...

:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...