Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witaj z powrotem Kubolotku :) - domyslam sie ze pobyt w szpitalu to badania, a nie choroba ?

_Beti znasz moze ceny sadzonek ?

w tym sezonie juz sie nie zmobilizuje ale pasuje mi po wycince cos dosadzic ... najchetniej szybkorosnace ...

Sebo - no to ja teraz Rekinom z Rybnika równiez będę kibicował :wink:

nie pisze teraz u nas []Maciejon[/b] ... nie wiecie czemu ? przeprowadził sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniowej nieobecnosci wszystkich witam - dla wszystkich zainteresowanych i wtajemniczonych, byłam w szpitalu, sami domyslcie sie co mogło sie stac:(;(

Mam nadzieję, że jest wszystko w porządku i nic złego się nie stało!!!

 

Jutro zaczynam "wykopki" i tyczenie - tylko ta pogoda mi się nie udała :x . Operatorowi spychacza pewnie to wisi, ale geodeta z parasolem to będzie trochę śmieszne :lol: .

 

Relację zdam jutro. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniowej nieobecnosci wszystkich witam - dla wszystkich zainteresowanych i wtajemniczonych, byłam w szpitalu, sami domyslcie sie co mogło sie stac:(;( a jesli chodzi budowe to napisze pozniej pozdrawiam

 

Ja tym bardziej ściskam Cie mocno i mam nadzieję ze wszystko jest ok ???

Oby zle mysli które plączą mi sie po głowie nie były prawdziwe ...

Kubolotku napisz że wszystko dobrze Z Wami obojgiem .... ????

 

Brzoza kibicuj kibicuj - dizeki - Rekiny maja jednego kibica więcej - z Podkarpacia ... :)

 

RS był ostatnio na wycieczce w Błazowej - dzwonil - ma sie dobrze.

RS - jak mnie słyszysz napisz cos na grupie. Bo Cie tu brakuje !!!

 

 

Aga nie przejmuj się budowlańcami pogoda nie przeszkadza - harataja do bólu :)

 

Beti - załatwiłaś Beton ???

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza

mąż załatwia te sadzonki z Weryni i Czarnej ale cen nie pamiętam aczkolwiek coś mi świta że szukał sadzonek po 10 maksimum 15 gr

sebo

co do betonu to pewnie będziemy zamawiać w Sędziszowie Młp. po 165zł ale to dopiero po świętach, choć jeszcze pewnie przed zakupem będę jeszcze dzwonić po okolicznych betoniarniach, bo tam kasy zostawię mnóstwo bo robie aż 3 stropy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dakar

 

 

Tak ja sie odwoływałam. Poszło naprawde sprawnie. Nie mieli żadnych wiekszych problemów z dostosowaniem decyzji do potrzeb mojego projektu. No oprócz tego że straciłam dodatkowo ok.miesiąca na to wszytsko.

 

U mnie przyczyną odwołania był

1. za mały wskaźnik intensywności zieleni czy coś takiego. Tak po chłopsku to dali mi takie warunki ze musiałabym miec domek 100 metrów zeby reszte według wskaźnika wykorzystać na zieleń.

2,. Zgoda na przysuniecie sie do sąsiada na 1,5 m do granicy z domem

 

 

Chyba tyle.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czikita pocieszyłś mnie. Nam z kolei ustawili dom kalenicą połnoc-południe, co wychodzi pbokem do drogi (a dom z garazem, więc poza znaczeniem estetycznym jest też i praktyczne.

Dodam,że trzy domu na sąsiednich działkach są ustawione wschód-zachód i tylko jeden odwrotnie.

Nie wiem więc skad ta decyzja.

 

Mąż dziś był w gminie, pan powiedział, że widocznie pani która to pisała "źle popatrzyła" :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubolotku ...

 

:(

 

Sebo ...mi równiez brakuje RS'a ...

ale i januszka ......Aniki ...tatanki ...tampiko... i wielu wielu innych tu piszących ...

:-?

 

_Beti_ ... super cena na sadzonki ...

nie byłem w szkółce ... na rynku ceny zaczynają sie od złotówki ...

stropy mam tez 3 i wiem ze istnieje tu mozliwość manewru ...

 

DaKar - odwoływałem sie ... mi z kolei tłumaczyli ze moje działki sa w strefie studni artezyjskich ...

ja znów musiałem im wytłumaczyć ze tylko część moich działek jest w tej strefie ...

az w końcu zrozumieli te drobna subtelnosc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich!!!

Właśnie rozpoczynam swoją przygodę z budowlanką.

Mieszkam w Rzeszowie ale bardzo ciągnie mnie na wioskę... :wink:

Szukam działki a nawet chyba znalazłem (Racławówka) i tylko dogadać się z właścicielami. :)

Potem "kilka" papierków załatwię i zacznę budowę. ;)

A tak na serio to mam nadzieję jeszcze w tym roku doprowadzić do stanu surowgo zamkniętego, myślę że się uda.

Domek to: http://www.projekty.murator.pl/projekt?IdProjektu=337&IdKolekcji=&action=showProject&ver=mirror

 

Pozdrawiam sportowców z tej grupy. Ja co prawda jestem z drugiej strony Wisłoka i interesuje mnie inna "zdrowa" dyscyplina (siatkówka) ale cieszę się że w Rzeszowie powstała bardzo dobra, obiecująca drużyna.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to mam nadzieję jeszcze w tym roku doprowadzić do stanu surowgo zamkniętego, myślę że się uda.

Oooo witamy w grupie optymistę!! Oby tego optymizmu starczyło na jak najdłużej - przyda się i to bardzo.

PS. Ja też byłam "z drugiej strony Wisłoka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za słowa otuchy i wsparcie,naprawde dzieki,

 

jesli chodz o budowe mamy juz wytynkowane i wybialkowane, jutro od rana maja montowac okna, a i jez jus skrzynka na prad dzis kopali ale podłaczonego jeszcze nie mamy

http://img206.imageshack.us/img206/4431/10179od.jpg

http://img382.imageshack.us/img382/3725/10191bn.jpg

http://img382.imageshack.us/img382/3901/19ir.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...