Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Kubolotek, mam nadzieję, że wszystko dobrze.

 

Aga Nic się nie przejmuj, u mnie geodeta tyczył w deszczu, parasol był umocowany nad sprzętem :wink: (tyczyli w Wielki Czwartek a fundamenty kopane były zaraz po świętach)

 

DaKar parę tygodni temu napisałam odwołanie od decyzji Starosty, efektu jeszcze nie znam bo poszło do Wojewody, ale ciekawa jestem co będzie dalej. :p

 

Witaj Pedzelito Jesteś Wielkim optymistą. :wink: Jeśli uda Ci się w tym roku przejść przez całą papierologię związaną z pozwoleniem na budowę i jeszcze wybudować dom do stanu surowego zamkniętego, będę Cię podziwiać i poroszę o jakieś przeszkolenie. Życzę powodzenia.

Ponoć cuda się zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A tak na serio to mam nadzieję jeszcze w tym roku doprowadzić do stanu surowgo zamkniętego, myślę że się uda.

Oooo witamy w grupie optymistę!! Oby tego optymizmu starczyło na jak najdłużej - przyda się i to bardzo.

PS. Ja też byłam "z drugiej strony Wisłoka".

 

Hehehehe, wiem że może się nie udać ale nawet jeśli, to nie ma tragedii. Chyba w tym moja siła. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie piszę teraz u nas Maciejon ... nie wiecie czemu ? przeprowadził sie ?

Nie pisze bo i nie czytam - jestesmy w trakcie przeprowdzki. Dwa tygodnie już mieszkaliśmy w nowym domu, urządzając go.

Mamy już telefon i dostęp do Internetu ale kompter jeszcze w Warszawie.

Na stałe chcmy zamieszkać od ostatnich dni kwietnia. Dom zgłosiliśmy do odbioru - pewnie będzie "kwit" po Świętach.

 

Teraz wróciłam jeszcze na kilka dni do pracy i zobaczyłem OGROMNE ilości wpisów na Grupie i dużą ilość nowych osób. Witam Je i pozdrawiam.

 

Mam zamiar przeczytać zaległe posty, mimo, ze jst ich dużo.

Póki co - pozdrowienia dla wszystkich

 

PS. Brzoza: To sympatyczne, że zauważyłeś moja absencję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć Pedzelito - Gratuluje i powiem jedno najwazniejsze to to by miec samozaparcie - które jest najważniejsze.

 

Maciejon - pozdrawiam serdecznie

 

Dach pomimo deszczu, blota i zimna wczoraj został dostarczony czeka juz na dekarzy :)

 

Kubolotek - super super masz już tynki - to jeszcze mnie czeka :)

 

Pozdrawiam

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku ... :D

 

grupa sie rozrasta - na szczęście nie jesteśmy w ogonie w dostepie do internetu a i budowac potrafimy z nienajgorszym skutkiem jesli juz tylu z nas grupowiczów mieszka

bardzo miłe wieśći od Ciebie ...ciesze sie wraz z Wami, ze zamieszkacie na Wielkanocne Święta ... dobry czas ! miłego mieszkania życzę !

Witaj Pedzelito !

będę Ci kibicował w takim razie i ja w ambitnym planie dojścia do stanu surowego zamkniętego

Kubolotku ... ktoś Wam wspaniale doradził zeby zaraz po tynkowaniu białkowac ... " ... Malowanie możemy rozpocząć dopiero, gdy tynk wyschnie. Powinien też stracić odczyn alkaliczny - można to uzyskać przez malowanie ściany specjalnymi preparatami lub odczekać 6 miesięcy, by nastąpiła samoczynna karbonizacja tynku..."

http://www.muratordom.pl/6897_794.htm

 

i zyczenia ... zdrowych, słonecznych, serdecznych, spędzonych z rodziną ...

Wesołych Świąt !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIM FORUMOWICZOM ŻYCZĘ WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ MOKREGO ŚMINGUSA COBY WSZYSTKIM

FORUMOWICZKOM KOSZULKI DOKŁADNIE PRZYLEGAŁY, A TAKŻE ROGU

OBFITOŚCI I SAMYCH PYSZNOŚCI POŚRÓD JADŁA I NAPOJÓW NA STOŁACH.

 

BRZOZA I SEBO - cieszę się ze zwycięstwa choć braki są widoczne , bo tak naprawdę mecz wygrali młodzieżowcy natomiast w kwestii zawodników krajowych to trochę smutno na razie jest, ale to dopiero początek - oby poprawa nastąpiła szybko.

Co do Tarnowa to słabo to widzę - potem trzeba wygrać z Rybnikiem i dwa ciężkie wyjazdy ale to melodia przyszłości.

 

Na razie pozdrawiam wszystkich i pędzę za chabaniną jakąś zjadliwą

coby mi ludziska mięsiżerni wszystkiego nie wykupili.

 

CZEŚĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję - jak domniemam złoty dąb (tak mi to wygląda) widze że pamoplast sie spisał -zadowolona ???Widze że postawiłas podobnie jak my z zewnątrz kolor od środka biały - fajnie :>

A drzwi ??? Kiedy ??? My juz zamawiamy kolejną partie piwnice i piętro oraz drzwi i tu mamy problem nie bardzo wiemy jaki wybraz wzór wszystkie nam sie podobają chyba będzie entliczek pentliczek :)

We wtorek pokrycie - zaczynamy z centralnym potem wylewki - moja karuzela zaczyna nabierać niesamowietwgo tepa - nie wiem czy nadąrzę :) :lol: :lol: :wink:

 

Wojtek ten mecz z Rybnikiem - Brzoza zapewnia ze jeden wyścig będzie kibicował dla Rekinów drugi dla Marmy - A ty ???? :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam i módlcie się ze mną o pogode na wtorek :p :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo8877 okna to zloty dab, jak narazie to jestem zadowolona z nich ale to okarze sie z czasem, a drzwi dopiero po wylewkach, czyli gdzies na poczatku maja, dalej niewiem czy zabudowac kawalej i dac jednoszkrzydlowe czy wybic kawalek i dac z dostawka, ale jaki wzor juz wiem, fajnie ze ty tez juz ruszasz z dalszymi etapami, powodzenia we wtorek ale podobno ma byc ładnie:)

 

ps.dla ciekawskich zdjecia z oknami sa w albumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zebym sie czepiał ... ale ta pogoda :-?

mogłoby padac ... i owszem ...ale zeby później wyschło

zaswieciło słońce .. tak ze 20 ... no 25 *C ... :wink:

a tu mży i mży ! :evil:

w domu cieplutko ... sezon grzewczy trwa ... cóż jak na polu - pastwa !

 

Kubolotku okna bardzo ładnie sie prezentują !

 

Sebo - tak jak obiecałem - pokibicuje i jednej i drugiej druzynie !!! :p

:wink:

dzis jedziemy do Tarnowa, tamten tor ma weższe łuki, zobaczymy Wojtku czy oprócz młodziezowców i stranieri zmobilizuje sie i "pojedzie" nasza zelazna gwardia

pędzelito - mysle że tez pokibicujesz z nami czarnemu sportowi ... :wink:

 

a tu dalej mży ... czyli szykuje sie dzis w poniedziałek dyngus - moze nie tyle lany ... co zakrapiany :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od środy nie miałam dostępu do kompa, ponieważ mój mąz zabrał się za porządki w jego trzewiach (trzewiach kompa ofkors :lol: ). Dopiero dzisiaj dostałam pozwolenie na odpalenie netu.

Życzenia spóźnione, ale równiez i od nas przyjmijcie.

Brzoza ma rację (jak zwykle z resztą) z tym poniedziałkiem - zakrapiany :p :roll:.

Kubolotku!

gratuluję postępów na budowie!

Sebastian!

Trzymam kciuki za odpowiednią pogodę na jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko jasne ... Unia z tarczą

Marma na kolanach ...:(

chlubne biegi to 8 smy i 9 ty

w osmym Tomek Chrzanowski odjechał Tonemu Rickardsonowi

a dziewiątym Darek Śledź z Chrzanowskim rozpracowali Tomka Golloba

pozostałe biegi to jazda z górki

w 11 stym biegu Kołodziej wyjechał 2 kołami poza tor ... a sędzia ... udał ze nie tego widzi ... :-? - co nie zmienia wyniku meczu

53 : 37 ...

to róznica klasy ...

 

Baru ... no to zdrowia ! - na razie za porazke ...

w Rzeszowie pojedziemy lepiej ! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubolotek

 

 

Masz wpsaniałe okna.

 

Wasz projekt domu nazywa sie buczyna. My z męzem byliśmy rok temu zdecydowani na projekt z tej pracowni co sie nazywa targoszyna ewentulanie borków. Długo długo był numerem jeden zanim kupiliśmy ostatecznie.

 

Budujemy dom z innej pracowni.

 

 

 

Potem jakoś gust sie ociupinke zmienił i przestaly sie nam podobać te filary. Za duzo ich dla nas było.

 

 

Ale okna masz wspaniałe. Widze że to złoty dąb ze złotymi szprosami. (?)

 

Smiac sie nam chce bo mamy prawie takie same gusty. :lol: :lol: :lol: :lol: My też mamy okna ze złotymi szprosami a dokładniej w ten piatek nam montują.

Zamawialiśmy z firmy Vidok z rzeszowa. Sprzedawca twierdził że bardzo modny jest treraz ten kolor . I zamówiliśmy w złotym dębie. W ostatniej chwili zmieniliśmy jednak na ton ciemniejsze i pozostał orzech. Nie sa to ciemnobrązowe ale takie jak mleczna czekolada.

 

 

Alllleeeee ciiiiiiii zzaaazzdddrrooooszzcze

 

 

Powodzenia.

 

Acha i pytanka: Z jakiej firmy macie okna i gdzie dokładnie mieszkacie bo w profilu macie tylko że podkarpacie?

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...