Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie wszyscy starzy i nowi forumowicze z pieknego Podkarpacia :p

przepraszam za dluga nieobecnosc ale mialem troche zawirowan w moim zyciu, w zyciu jak to w zyciu raz na wozie raz pod wozem chyba jest niewielu ludzi co moze powiedziec o sobie ze przeszlem przez zycie i nie mialem zadnych ciezkich przezyc, u mnie zmienily sie dwa plany a mianowicie domu w tym roku nie skoncze na piko bello i nie przyjade na stale do Polski mieszkac i zyc :cry:

ale co sie odwlecze to nie uciecze, w to goraco wierze bo przeciez mam u siebie zrobic super parapetowke z forumowiczami podkarpackimi na co sie juz ciesze :p

za tydzien przyjade w rodzinne strony zeby zlecic parkiety i moze ogrodzenie, no i oczywiscie pooddychac swiezym powietrzem,

zamawiam piekna pogode z temperatura ok 20 stopni :wink:

pozdrawiam wszystkich goraco i moze sie z niektorymi przyjaciolmi spotkam podczas mojego trzydniowego urlopu

pa :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor wracja do kraju - tu na Ciebie czekają :)

A tak na powaznie to kazdy musi miec jakieś priorytety i dązy do nich w taki czy inny sposób. Najważniejsze byu dojechac do celu !!!

 

Kochani wszystkim dziekuje że to że trzymaliście kciuki za pogodę.

Udało się !!!

 

Wczoraj skończyli mój dach - zerwali stary, połozyli folię olatowali i przykryli nową czapeczką :) zapłaciłem odjechali i jak nie lunie :)

Pierwszy test przeszedł pozytywnie - brak jakichkolwiek przecieków. wszystko jest tak jak być powinno. Tak więc chrzest bojowy przetrwało nasze pokrycie pokrycie wzorowo.

Ekipa - charpagany rzekłbym - 9osób - kazdy wie co do niego należy - pozazdrościc logistyki i koordynacji -oraz humoru. Jezlei ktoś potrzebuje ekipe do dachu - mogę polecić ze spokojnym sumieniem.

 

Pozdrawiam i dziekuję za to że utrzymaliście ta pogode w ryzach.

 

Sebo8877

 

W tym tygodniu ruszam z wylewkami łacząc to z instalcją CO C.w.u. i H2O. Karuzela kreci się dalej.

 

Brzoza trzymałem kciuki za marmę - ale polegli - nie martwmy sie u nas pojadą lepij

 

kubolotek - moje okna przetrwały pierwszą zime i wiesz co - otwierają się -czyli nie jest tak źle.

:p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy starzy i nowi forumowicze z pieknego Podkarpacia :p

przepraszam za dluga nieobecnosc ale mialem troche zawirowan w moim zyciu, w zyciu jak to w zyciu raz na wozie raz pod wozem ...

 

Grześ ... z tym "pod wozem" nie byłes zaje sie osamotniony w naszej grupie ... kilkoro z nas przeszło trudne chwile ...

mam nadzieje ze juz po ... czego Ci szczerze życze !

jesli Twoje sciezki skrzyzują sie z moimi w najblizszych dniach - zapraszam ! :D

 

Sebo ... niesamowite widziec taka ekipa blacharzy w akcji ... 9 gniewnych ludzi :D i kazdy wie co do niego nalezy - geratulacje tej fartownej roboty !

 

a co do zuzla ... Unia Tarnów u siebie nie przegrała od 3 lat ...

a Rune Holta uciułał dla nas tylko 5 pkt ...:(

mimo to - only w lewo - to jest to !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza wychodzi na to że wszyscy na budowaćh albo im kopmy pozabierali - wszyscy działaja tylko my dwaj gadu - gadu :) na grupie :)

 

Ale nic to - ja remontuje popołudniami. Całe piwnice przygotowane pod wylewki. betoniara zamówiona. piach tez. Cement będzie 28 :) Sie będzie działo - dzis wpada rzucić okiem insztalator :)

 

Karuzela sie kręci a niedługo Rzeszów-Rybnik :)

 

I proszę się serdecznie przyznac coś Pan trenował !!!!

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaka cisza, wszyscy buduja :D

 

U nas obejdzie się bez odwoływania - była pomyłka, więc sami to sprostują (chodzi o WZ).

Wczoraj był geolog na działce, wywiercił 4 dziurki, wziął 300 zł, reszta (300 kolejne) po wydaniu decyzji.

 

To budujcie kochani szybko i dobrze, żebym się miała kogo pytać co i jak. :lol: POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza wychodzi na to że wszyscy na budowaćh albo im kopmy pozabierali - wszyscy działaja tylko my dwaj gadu - gadu :) na grupie :)

hahahah - faktycznie pogoda iście wiosenna skłania do innych zajęć ...

ale rozruszałeś swoim postem grupe ...:wink:

Sebo - u mnie na razie wykończeniówka zeszła na dalszy plan, a rajcuje mnie przygotowanie opału na przyszły sezon ... :)cięcie, rąbanie i układanie drzewa ... i porzadki w sadzie

Rzeszów - Rybnik coraz blizej - oj będzie się działo !:p

co trenowałem ... ? to moze jednak zamilcze ... :) powiem inaczej - kiedyś byłem zawodnikiem Stali Rzeszów ... dzis Marma Rzeszów :p .... a wiekszość moich kolegów grała wtedy w Resovi lub kibicowała Resovi ... (i miałem przewalone) ... :p - bo w Rzeszowie była wojna podobna Cracovia - Wisła, ŁKS - Widzew, czy Legia - Polonia ...)

a tak naprawde ... ciagneło mnie do brydża ale grywałem wyłacznie amatorsko (dla rzeszowian to wiadome ale powiem, że Korwin Mikke -kiedyś lider Unii Polityki Realnej był wtedy zawodnikiem Resovi ... i grał w brydża w poblizu mojej szkoły ...) sercem byłem tedy z Resovią i Korwinem Mikke i Unią Polityki Realnej ....

ale jak to w zyciu bywa ... decyduje czesto chwila ulotna jak fotka ... wybrałem coś innego ... inny klub inna dyscyplina

 

DaKar - pomozemy ! :wink:

_Beti_ tez nas czyta ... i podratowuje pisaniem - jak trzeba - i juz jest milej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz chyba wiem co trenowałś :) :p

 

Moze wócisz do tego ???

 

Dałbyś radę ??? Huszcza jeździ do dziś ???

Może zasilisz Marmę - to by byl transfer???

 

Cała grupa byłaby na meczu - GWARANTUJE !!!

 

I to co mówię jest strasznie powazne - nic w tym walenrodyzmu istna ciekawość moja - czy zrobiłbys to jak dostałbyś taka intratna ofertę ??

 

Sebo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poczytuję, tylko ostatnio pisanie idzie jakoś ciężej. :oops:

Ja to chyba mam jakieś przemęczenie wiosenne.

Marzy mi się kilka dni wolnego, od wszystkiego.

 

Wczoraj przyszedł do mojego domu gościu z prośbą, aby ktoś mu pomógł, bo samochód ugrzązł w błocie.

Tato -" A gdzie Pan tu jechał"

Pan - "No do was, mam ofertę na korek"

Przy pomocy liny i naszego samochodu Tato wyciągnął go. Samochód gościa cały w błocie, łącznie z szybami.

Tato " Może Pan trochę przemyje ten samochód"

Pan "Nie szef musi widzieć z jakim poświęceniem pracuję" :p

 

Ale się uśmiałam po powrocie do domu, jak mi to opowiedzieli.

 

U mnie w domu przestój. Czekam aż dojedzie ziemia, no i tą drogę muszę poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde brzoza tos mnie zaskoczył ???? Nie żużel :o :o :o

No to Strzelam dalej - lekkoatletyke trenowałeś jakomś ???!!!!

 

Anetko nic sie nie przejmuj - błoto to prawie tak jak nasza rodzina - u mnie to samo. przyjechał kolega do mnie ze ślaska - bo był w Przemyslu i co i sruuuu Traktor gdzie jest traktor - ale na szczęscie obaj(mam ich aż 2-óch :)) sąsiedzi maja ciągniki i pomagaja w kazdym problemie.

Jest wiosna - więc sie nie przejmuj pierwsze zielone listki n drzewach sprawia ze ruszysz z zapałem :)

 

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja...

Na szczęście coraz cieplej się robi, więc ruszą jakieś przydomowe prace.

Na przyszły tydzień mam zamówionego spycha - w końcu pozbędę się tych gór ziemi - pozostałości po wykopach pod kostkę. W końcu trawniczek będę miała!! :p

Za kilka tygodni będę mieć w domu niezły misz-masz: moja Ewcia idzie do Pierwszej Komunii, będzie się działo, będzie...

A jak juz tak o sporcie gadu-gadu to kiedyś koszykówę trenowałam. Ale jakoś tak się rozlazło po kościach - ostatni mecz rozegrałam gdzieś w okolicy studiów, czyli chwilkę temu.

No to pozdrawiam wszystkich wiosennie i optymistycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mailem dostałam taką informację:

 

" Pojawił się nowy wirus. Nazywa się PRACA.

Jeżeli dostaniesz PRACE od szefa, kolegi lub od

kogokolwiek innego nie dotykaj jej pod żadnym pozorem. Wirus

jest skrajnie niebezpieczny. Usuwa całe życie prywatne.

Jeżeli byłeś w kontakcie z wirusem, to natychmiast

zabierz dwóch kolegów/dwie koleżanki i udaj się do najbliższego

baru. Zamówcie piwo/czerwone wino i po trzech kolejkach, praca

powinna zostać całkowicie usunięta z Twoich zbiorów.

Natychmiast wyślij to ostrzeżenie do pięciu przyjaciół,

aby uchronić ich przed infekcją. Jeżeli nie masz pięciu

przyjaciół, to znaczy, że jesteś już zainfekowany i PRACA

kontroluje Twoje życie. Wówczas natychmiast udaj się do baru i

pozostań tam, aż nie znajdziesz co najmniej pięciu

przyjaciół. :-))))))))))))))))))))"

 

I chyba ze mną jeszcze źle nie jest, bo znalazłam pięć osób którym to wysłałam.

 

W przyszłym tygodniu ma przyjść gość i wycenić ogrodzenie. Pewnie w maju lub czerwcu zrobimy.

 

To by było na tyle. Ja jeszcze dziś muszę trochę popracować przy komputerze. :oops: pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...