Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gdybym miał troche wolnego czasu to bym Wam takostke ułozył - bo jak widze te firmy co kłada to mnie ściska !!!

Wczoraj zamówiłem pozostałą część okien oraz drzwi wejsciowe

Oczywiście w firmie z której do tej pory jestem zadowolony PAMOPLAST

NA okna wytarżyłem 37% na dzwi 32% kubolotku jak było z tymi % u Ciebie możesz przypomniec ???

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

No i dokonałam wyboru... projekt będzie indywidualny :wink:

Gratuluję wszystkim postepów na budowach u mnie na razie spokojnie, w tym roku papierkologia a od wiosny gdy tylko śniegi stopnieją zaczynamy budowę!

Kubolotek czy sami robicie te półki? Też chcę kilka takich u siebie, ale zrobionych własnymi i mężowskimi ręcami :p , czy to proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/b]AnetaS w scianach sa zrobione poleczki np na zabawki ksiazki, i niektore beda podswietlane, a zrobilam je bo obok mam wystajace kominy a chcialam zrownac sciane i mysle ze fajniej wyglada pokoj z polkami niz pusta sciana

Agnieszka te polki robi nam znajomy ktory sie tym zajmuje, oczywiscie zrobil to po pracy(wieczorami)zawsze to troche taniej dla nas, ale mysle ze to nie jest trudne wystrczy podpatrzec jak sie to robi

Sebo ja tez zamowilam drzwi w tamtym tygodniu, tez w pamo-plascie,(mam nadzieje ze zrobia ladnie i wyjda im takie jak chcialam) jednak zdecydowalam sie na poedyncze, tylko pojawil sie problem z drugimi drzwiami, nie zrobia mi takich jak chce bo sa za waskie musze znalesc inny model, a ile % znizki? ide poszukac.... na drzwi 30% przy wplacie zaliczki, na okna 37% tez przy wplacie zaliczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to suuper- gusta mamy identyczne - my to samo tylko 1 szyba - tam gdzie jest kołatka a tam gdzie szybki u Ciebie to u nas to wypełnienie :)

 

Mam nadzieje że będziemy użytkownikami zadowolonymi :lol:

Czas pokaże.

Z okien jestem zadowolony zobaczymy jak wykaża sie w drzwiach.

Jezlei dobrze pamiętam kubolotku masz już ogrzewanie - na co się zdecydowalaś ???

 

Pozdrawiam serdecznie

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... kiedy to było - grzejniki...

A u mnie pierwsza awaria - poszła mi sie paść pompa w studni. Oczywiście jak Wam wiadomo istnieje takie coś jak złośliwość rzeczy martwych, prawda?? Bo ona zepsuła się niecałe 3 tygodnie po upływie gwarancji :evil: :evil:. No i wyskoczyłam dziś z kolejnych kilku stóweczek, wrrrr.... Ale na szczęście już naprawione, wodę mam, a praktycznie od wczorajszego ranka nie miałam. Mówię Wam - dramat bez tej wody.

W ub. niedzielę Ewcia była u Komunii, jakoś przeżyliśmy ten dzień :p, a teraz cały tydzień. Zamieszania oczywiście sporo było, ale najważniejsze, że dziecko szczęśliwe.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo specjalnie znalazlam dla ciebie moja wypowiedz z lutego na temat grzejnikow "moj piecyk to sas 23 kw, na wszystko tzn wegiel, miał, drzewo, kupilismy go w hutrowni w rzeszowie(tak troche po znajomosci), hurtownia TADMAR, babka nam sprzedala na firme i wyszlo duzo taniej piec za 2850zł(ok tysiac tanie) i grzejniki-24 zł za zeberko, cena w rcmb np 29zł /zeberko, oto zdjecia:

 

 

 

http://img217.imageshack.us/img217/4884/grzejnikfaral0zv3tq.jpg

http://img450.imageshack.us/img450/4568/piecsas2jx6pz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kubolotku że specjalnie dla mnie szperałaś aż do lutego :)

 

Ja zdecydowąłem się na panelowe z purmo 11 grzejników bocznozasilanych z głowicami termostatycznymi

2x160 cm

2x140 cm

2x 120cm

3x 100 cm

1x 60cm

1 drabinka 240x60

łacznie 3 300 zł brutto :). Jak to zwsze bywa przeważyła ekonomi i ograniczona ilośc środków finasowych. Do tego dochodzi bojler dwupłaszczowy 150l za 850 zł do tego naczynie wzbiorcze za 30 zł, pompa obiegowa do pieca za 300 zł i jeszcze zbiornik na wode pitną 200l za ??? (tu nie mam ceny) oraz rury rury i jeszcze raz rury wszystko w miedzi (ale będę miał maetriału szlachetego :).Jeżlei chodzi o robocizną to 30 zł za punk piec bojler wszystko liczone jako 1 punkt:)

 

Dzis powalczyłem z kanalizacją wewnętrzna - gotowa - zamontowąłem wyczystki w kominie oraz osadziłem kratki wentylacyjne.

Od wtorku już na 100% zaczynam instalację co cwu i wody. Jutro biegnę osadzać narożniki pod tynkowanie i robię intal. elektr w piwnicy.

 

Znów będzie się działo. Odpoczynek po turiejowej kontuzji dobiegł końca:0

 

Pozdrawiam wszystkich ciepło

 

Sebo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...