Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak mi się wydaje tych tynkarzy potrzzebujesz do Warszawy tak???

 

Sebo8877

 

dokładnie tak :D pytałam po rodzinie mieszkajacej na podkarpaciu ale nikogo nie znają, albo nie bardzo chcą polecić - ten pije, tamtem źle robi... i jestem w kropce. szukam juz na wszystkich forach, może tzw. górale???

od poniedziałku mi trzeba, najpóźniej od środy... we wrzesniu musimy się wprowadzić, bo mieszkanie które wynajmujemy musimy opuscić... a z dwójką małych dzieci do niewyschniętego domu - nie zabardzo :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pozwolenie na budowę. Powiedzcie mi skad wzišœć kierownika budowy, nie znam nikogo takiego. Ile mu sie płaci. Może ktoœ poleci mi jakiegoœ dobrego ?

Od wrzeœnia 2005 roku umawiałem się z wykonawcš firmš MADAKO z Białej na wykonanie fundamentów. Był swego czasu przez kogoœ polecany na grupie. Niestety okazał się zupełnie niesolidnym i niesłownym. Zmarnowałem przez niego wiele miesięcy. Czy znacie ekipę do fundamentów która pracuje na szalunkach acrow ? Jeœli tak to proszę o informację.

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo... grupa Podkarpacka :)

Jesteśmy z Rzeszowa, w prawdzie nie budujemy od podstaw... ale remontujemy i przebudowywujemy. Jesteśmy na etapie adaptacji strychu, materiały już są, centralne, woda i kanalizacja podciągnięte, okna wstawione... teraz wylewki i sucha zabudowa.

I właśnie tutaj moje pytanie...

Ma ktoś może namiary na dobrą firmę wykonującą wylewki miksokretem?

Mamy do wylania około 130 m.kw.

 

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj aśka(*)*(*)*, Reńka, ELFiatko, MonsterHouse

 

Aśka - "mój" tynkarz o tej porze roku prawdopodobnie tynkuje gdzies w Warszawie ... niestety nie mam kontaktu ... nie wypił ani piwa (prowadził samochód ) robił szybko i dokładnie ... ale miał tez wade ...

słownośc nie była jego najmocniejsza strona ...

Reńka - z tego co wiem "mój" płytkarz nie jest zaiteresowany praca poza jego terenem jego działania

ELFiatko - równiez nie pomoge ...

MonsterHouse - poczytaj na forum o EIMUNDZIE i napisz do Niego na priwa, wykonuje jastrychy głownie na terenie W-wy i okolic ale to podkarpacianin

i byc moze sie dogadacie

dodam ze opinie napisane o Nim na forum - to same superlatywy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarnów na Kolanach !!!

 

Rybnik przebudził sie z letargu - Mam ndzieję że tak będzie dalej.

 

Sportowa zasada nr 1 NIGDY nie LEKCEWAŻ przeciwnika

 

Dzięki za gratulacje Brzoza - Oczywiście z Marme tez trzymałem kciuki - szkoda bonusa.

 

A co u mni nowego. Zdałem mój wynajmowany na ślasku dom - nie macie pojęcia ile mozna schomikowąc prze rok :o :o :o Wszystie moje schomikowane Rzeczy poprzewoziłem po rodzinie - w sierpniu jakiś dostawcza i sruu do Borku

Przytargałem ze śląska AKWARIUM moje akwarium - wczoraj go oprózniłem zapakowąlem do samochodu przywiozłem do rzeszowa - zamontowałem i poszedłem spać o 3:30 :wink:

Odziedziczyłem auto mam teraz nowe :oops: POLONEZ diesel (ojciec kupił nowe i Poldek trafił na budowę) - 1 zasadnicza zaleta mało pali i jest niesamowicie ładowny :p Poldek przewióżl wszystkie moje szpargały łacznie z całą sypialnią i kuchnia i innymi gratami :) Nie macie pojecia (co poniektórzy napewno maja) ile w nim sie zmieści

 

Pozdrawiam ciepło

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo co innego usłyszałem w radio ... a co innego wyczytałem później o meczu ...

edytowałem - ale walczyli dzielnie !

i co teraz ... :-?

:oops:

 

3:30 do łózka a raniutko do pracy ....

jak Ty to robisz ....

 

 

a akwarium kiedys miałem ... zostało w starym mieszkaniu wmurowane w sciane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza - człowiek przyzwyczaja się do wielu spraw -do braku snu także można przywyknąć - trudne to jest ale można. Komandosi brytyjskiego SAS bez snu moga wytrzymać tydzień :o :o egzystując 5-10coi minutowumi drzemkami (a raczej strasznie głębokim snem) Człowiek może wytrenowąc się do tego stopnia iż może spac świadomie - czyli wykonując rózne czynności spac :o :o :o Nasz oraganizm jest niezbadany:)

 

A tak jak mówią niektórzy Brzoza telewizja , radio i prasa kłamia - wierzyć nalezy tylko przywódcy :lol:

 

Brzoza a co sądzisz o mojim nowym wozie :wink:

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza - człowiek przyzwyczaja się do wielu spraw -do braku snu także można przywyknąć - trudne to jest ale można.

 

Potwierdzam, że tak jest. (praktyka na własnej osobie :wink: )

 

Komandosi brytyjskiego SAS bez snu moga wytrzymać tydzień :o :o egzystując 5-10coi minutowumi drzemkami (a raczej strasznie głębokim snem) Człowiek może wytrenowąc się do tego stopnia iż może spac świadomie - czyli wykonując rózne czynności spac :o :o :o Nasz oraganizm jest niezbadany:)

 

skoro Sebo tak pisze, to pewnie to prawda. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...