Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

rozgadamy sie rozgadamy :D

oby juz nie padało bo czwartek piątek mają przyjść do mnie murarze :D :D

oj juz nie mogę się doczekać 8)

ale na działce jest okropnie mokro, dobrze że przed tymi deszczami posypaliśmy cały plac piaskiem, bo teraz nie dało by się tam nawet wejść,

ale i tak przypuszczam że po budowie będzie mi potrzebne z 10 wywrotek dobrej ziemi

ma ktoś może namiary na takową???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jestem i ja:) nadchodzi słoneczko- tak mowia:),

tak mówia ...

niby nie pada .... ale zimnoooo

6 *C z rana ... brrr

i rosa na dodatek :-?

no ale zeby nie marudzic to powiem Wam ze truskawki sie juz zaczynaja

ananasowa z Grójca juz jest ... kwasnawa bo bez słońca ...ale i tak mnimusna ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam serdecznie

 

Wróciłem z Zakopanego i zostałem Certifikowanym specjalista od zamówień publicznych :D :wink:

W zakopanem zimno jak cholera !!!!

 

A dzis Mecz POLSKA - EKWADOR liczę że wynik będzie taki jak napisy. Kazdy chyba dzis będzie kibicował co??

 

Nawet u mnie robota gasnie dziś o 20:50 :D

 

Pogoda ma trwać słoneczna długoooooooo

 

A truskawki to dobra rzecz - szczególnie w sypialni :lol:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru czy bedzie lepiej - tego nie wiem ... ale teraz powinni na boisku trawe gryźć ...

a za te porcje kawałów wymyslonych przez Niemców i osmieszających naszych nieboraków powinni conajmniej 3 gole Niemcom strzelic ... :p

Grześ zadroszcze Ci tej atmosfery Mundialu ... mimo ze przegraliśmy - Ty to na żywo przezywasz ...

Beti gratulacje za niesmowite tempo ... sciany parteru w 2 dni to chyba rekord... kominy tez juz wymurowali ? tak czy siak - GRATULACJE !

u mnie taki sam czas miał murarz na poddaszu ... ale miał drobne ułatwienia

- miał do dyspozycji 7 - miu pomocników (których prawie powykańczał w ciagu tych 2 dni ...:-? ) mimo ze sam - staruszek ...

- 2 sciany poddasza były niższe wiec pracy mniej

- kominów w tym czasie nie murował

- pustaki składał na sucho ... bez zaprawy ...

 

dzis wreszcie ponad 20 *C ... cieplutko ... pszczółki zbieraja malinowy nektar na miodzik ... będzie więc miodzik i sok malinowy ...:)

o ile znów sie nie rozpada ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się nowy tydzień, ciekawe co przyniesie.

Jak dla mnie na pewno będzie obfitował w kilka znaczących wydarzeń. :-?

Poczekamy, zobaczymy. :wink:

 

W sobotę zaczęli zakładać mi przęsła w ogrodzeniu, nareszcie się doczekałam. A może to moja interwencja miała wpływ na narzucone tempo. W piątek tak się zdenerwowałam, że poszłam do nich, chciałam rozmawiać z szefem, ale niestety go nie było, więc oberwało się przypadkowemu pracownikowi. Powiedziałam co o nich myślę nie przebierając w słówkach. :oops: I nakazałam aby szef się ze mną skontaktował. Nie zadzwonił. :evil: W sobotę przed pracą zaglądam do nich. A szef mówi mi "Pani my dzisiaj wszystko zrobimy, dzień jest długi damy rady" No to super :p , czyli jak wrócę z pracy będzie ogrodzenie. Przed 16 wyrwałam się z pracy, bo trzeba jechać z Lonią do przedszkola. Na tym przedszkolu Lonka wybrudziła mnie, jadę do domu przebrać się. Patrzę, goście robią, ale bramy i furtki nie widać. Pytam się czy skończą to, bo nie wiem czy wybrać kasę, a pan ze spuszczoną głową mówi " nie damy rady, niech pani nie wybiera" :lol:

Dzisiaj mają skończyć.

 

I jak z tego wynika w tym tygodniu będę miała ogrodzenie.

W pracy też się kilka spraw wydarzy. I po cichu łudzę się że może mnie zwolnią. Ale naiwna jestem. Zresztą zobaczymy jak to będzie.

Na tym kończę bo muszę jeszcze wydrukować to co zrobiłam, a za godzinę trzeba szykować się do pracy.

 

WSZYSTKIM ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA. :p SŁONECZNEGO DNIA

 

Na temat naszych piłkarzy nie będę się wypowiadać. Nawet nie oglądam tego co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza, ja przezywam atmosfere tak jak wy, bo ja nie mieszkam w Niemczech :lol:

ale na zywo Mistrzostwa Europy za dwa lata, jak jeszcze tu bede :-?

Sebo, wiara czyni cuda, oni maja potencjal zeby dokopac Niemcom i mieli go tez z Ekwadorem, tylko ze oni do cholery spia, jak chlopaki beda tacy wkurzeni na Niemcow jak ja teraz na nich to wygraja :x

ta wkurzona energie trzeba przerobic na zwyciestwo, jak nie to bede myslal ze Janas zrobil z nich ofermy, bo oni byli naprawde dobrzy waleczni, strzelali na bramke, byli szybcy i zmotywowani

 

a u mnie na budowie robia sie parkiety ha :p

pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...