Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witajcie

ludzie pomocy

potrzebna DOBRA ekipa muzarzy na wczoraj do skaczenia budowy (sciany pierwsze pietra kominy mala plyta i 2 wylewki) Rzeszow Budziwoj

Oba - nie pomoge z ekipa murarzy

sam zatrudniałem tylko jednego murarza ... i wyśmienicie dawał sobie rade z murowaniem ... mimo, ze sam wiekowy ... to doswiadczony był ... wiecej pracował głowa niz rękami ...:lol:

Baru - uzupełniam teraz płytki ... młody chłopak kładzie ... kończy prace o 18 stej i przychodzi do mnie na fuche ... tak do 22- 23 cia pracuje po 15 - 16 godzin na dobe ...

młody jest "na dorobku" to i znosi wysiłek, upał i potworne zmeczenie ... ale jak długo tak eksploatowani ludzie wytrzymaja ...

duzo cienia dzis życze ... bo upał ...

a wręcz gorąc ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...pracuje po 15 - 16 godzin na dobe ...

młody jest "na dorobku" to i znosi wysiłek, upał i potworne zmeczenie ... ale jak długo tak eksploatowani ludzie wytrzymaja ...

 

Brzoza wierz mi długo tak się nie da powoli dociągam do 10-tego miesiąca i powoli zaczynam miec tego po dziurki - jedyne pocieszenie to to że zaczynam finiszować :)

 

Każdy ale to kazdy ma próg którego przekraczac nie powinien :-?

 

Ale co tam wreszcie lato - przywiozłem tłuczeń na droge wjazdową :)

 

Instlacja H2O - skończona - podpiac hydrofor - pompe w studnie i kap kap leci woda z kranu :)

 

Oba sory nie pomogę

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę powiedzcie mi co jest z moim komputerem, a właściwie internetem

rano jest, a później to ma kaprysy.

Dzwoniłam do Intertele a oni mi powiedzieli że sygnał do mnie jest cały czas dobry, a wina musi być w komputerze a dokładnie, że coś nawaliło z przeglądarką Inernet Explorer i żeby coś innego sobie zainstalować.

Ale coś mi tu nie gra. Wszystkie programy chodzą jak należy. I przeglądarka z rana samoistnie się naprawia a później robi co robi. :(

Ktoś tu ściemę wali. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystam na codzień z 2 przegladarek IE i Opery (Mozille uzywam sporadycznie) Explorer jest u mnie podstawową i zauważam podobne objawy Anetko ...

wydaje mi sie ze dzieje sie tak gdy mam otwartych zbyt wiele "okien"

ale jednoczesnie nie wykluczone ze wraz ze mna w sieci siedzi kilkadziesiat osób i w równie intensywny sposób korzysta ... wtedy łacze sie "dławi" ... ale po resecie znów przegladarka działa szybko ...

rano w sieci siedzi mniej osób ... dlatego stronki sie wczytuja sprawnie ... tak mysle

ale tłumaczenia admina sieci sa rózne ...a to liscie na drzewach... to znów burza ... albo ktos sie podłaczył niefachowo i stwarza "szum" w sieci

 

wczorajsza ulewa porobiła wokół pole ryzowe ...

czy te burze musza być az tak gwałtowne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po krótkiej przerwie :wink:

na budowie idzie wszystko jak krew z nosa wolnego brak :( zbieranie siana :roll: i wesele brata w tą sobotę powoduje że budowa została troszku odłożona na boczny tor :x

choć mąż codziennie dzielnie stawia się na działeczce choćby na kilka godzinek, ale samemu ciężko coś zrobić

a ja niestety nadal nie mam czasu :evil:

podsumowując szalunek zakończony, ale schody w domu nie zrobione, zbrojenia brak, ale za to schody wejściowe już są prawie skończone wystarczy tylko je zalać betonem :)

 

Jednak nie wiem czy zdążymy bo murarze mają przyjechać koło 8 lipca

Ale co tam na razie o tym nie będę myśleć i jutro mam zamiar świetnie bawić się na weselisku

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tam wreszcie lato - przywiozłem tłuczeń na droge wjazdową :)

To ja też chcę, teeeż!!!! Sebastian! Jak to można załatwić??

 

Wczoraj przed tą ulewą wykosiłam trawkę. I przy okazji moja skóra nabrała "piękny" czerwonawy odcień :evil: . Mam nadzieję że zbrązowieje, a nie oblezie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tam wreszcie lato - przywiozłem tłuczeń na droge wjazdową :)

To ja też chcę, teeeż!!!! Sebastian! Jak to można załatwić??

 

Wczoraj przed tą ulewą wykosiłam trawkę. I przy okazji moja skóra nabrała "piękny" czerwonawy odcień :evil: . Mam nadzieję że zbrązowieje, a nie oblezie :lol:

 

Basiu - zkupiłem najnormalniej :-?

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie troszke nastapiło zmian:

 

1. Mam prad , po wielu trudach i oczekiwaniach, oczywiscie z zakładu nie przyjechali mi podłaczyc bo bym dalej czekała, znajomy ktory tam pracuje a robil nam w srodku elektryke wzial od nich licznik i sam nam załozyl-oczywiscie za ich zgoda

 

2.Mamy gaz to przynajmniej trwalo krotko, 2 dni kopania i po wszystkim i niedługo czekalismy az dziw

 

3.Mamy drzwi zewnetrzne

 

4.Łazienka skonczona, tzn nie ma płytek ale cos juz widac

 

5.Kupilismy płytki do pralni i pod schody(zapomniałam zrobic zdjec)

 

Oto zdjecia:)

http://img141.imageshack.us/img141/6530/a0426mg.jpg

http://img57.imageshack.us/img57/9071/a0438yg.jpg

http://img141.imageshack.us/img141/9017/a0453eh.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/7940/a0491ke.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian!

Taż wiem, że nie ukradłeś. Wrzuć na priv ceny obowiązujące w tym sezonie na tłuczeń, bo jak wiesz, przydałoby mi się tego troszeczkę :-)

W poniedziałek dostaniesz szczegółowy cennik

 

Kubolotku Ciesze się niesamowicei - ja czekam na swoje drzwi już z niecierpliwością

 

Pozdrawiam

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Brzoza aktualnie mam wgraną przeglądarkę mozillę, i MYIE2

I internet działa bez zmian, tzn mam dostęp mniej więcej od 2 nad ranem do ..., tzn wychodząc do pracy o 7 jeszcze jest, a jak wracam to tak jakby go nie było. :evil:

Czy to są właśnie uroki wiejskiego internetu?

Chyba się dzisiaj do nich wybiorę. Bo niby za co im płacę.

 

Kubolotek gratuluję postępów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian!

Taż wiem, że nie ukradłeś. Wrzuć na priv ceny obowiązujące w tym sezonie na tłuczeń, bo jak wiesz, przydałoby mi się tego troszeczkę :-)

 

Basia zapodaj jakiegos maila bo to zestawienie i cennik mat mam w exelu a troszku to skomplikowane do wklejenia (i za dużo tego) by weszło na PW

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dakar tak to ta wanna miała nie wejsc, i to mnejsza, a kupilismy 145/145 i byłam pewna ze trzeba bedzie rozwalic kawalek sciany, a tu kurcze weszla jak ulal, niewiem jak maz to mierzyl(a swoja droga ale ty pamietasz:))

a drzwi nawet im wyszly chociaz nie obeszlo sie bez problemow, na jednych widac duza roznice koloru tzn jasniejsze i ciemniejsze drzewo ale moze byc, poza tym klamki sami kupowalismy i jak maz je zakladal to sie okazalo ze drzwi sie nie domkna, bo za szeroki szyld i musielismy 2 milimetry nadciac futryne drzwi zeby nam spasowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/b]Sebo tak naprawde to nawet wyszły im te drzwi, do konca balam sie jak one wyjda - ale podobaja mi sie , a sa w kolorze złoty dab tak jak okna, nie widac tego? a jak fajniue miec juz drzwi:) całkiem inaczej

 

a ogole to chcialam wszystkich ostrzec przed ZŁODZIEJAMI , w tamtym tygodniu okradli budowe kolezanki w Nowej Wsi koło Rzeszowa, moze co niektorzy wiedza gdzie to jest, weszli oknem łazienkowym-wyszli tarasem, wprawdzie na okolo sa domy ale jej stoi jako ostatni, wiec nikt nic nie widział , ukradli jej rury miedziane z piwnic - powyrywali je ze scian,bo wystawały, kable ze scian, troche płytek, ktore jeszcze nie byly ułozone i narzedzia płytkarza

niech sie udławia

tak sie przestraszylam, ze ciesze sie ze wkoncu mamy drzwi, chociaz złodzieje i tak zazwyczaj drzwiami nie wchodza, ale dobre i to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siekiera :o :o szkoda koleżanki :cry: ale cud że tylko tyle jej buchnęli.

Słyszałem historie w której ukradli nawet drzwi i okna oraz pozrywali parkiety :o :o :o

 

moje drzwi juz czekają i reszta okien tez - ale mój montażysta (sprawdzony) ma zajęte terminy i czekam na niego.

 

Ciesz ę że Ci sie drzwi podobają.

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Brzoza aktualnie mam wgraną przeglądarkę mozillę, i MYIE2

I internet działa bez zmian, tzn mam dostęp mniej więcej od 2 nad ranem do ..., tzn wychodząc do pracy o 7 jeszcze jest, a jak wracam to tak jakby go nie było. :evil:

Czy to są właśnie uroki wiejskiego internetu?

Chyba się dzisiaj do nich wybiorę. Bo niby za co im płacę.

 

Kubolotek gratuluję postępów

 

 

Anetko - ciekaw jestem co odpowiedzieli ...

 

u mnie urzadzenia nadawcze nie sa monitorowane przez 24 godz/ dobe a tylko "w godzinach pracy" wiec jak cos padnie przez wyłaczenie prądu czy burze czy awarie to trzeba cierpliwie czekać

a dzisiejsza burza poniszczyła sporo w energetyce, nie wiem jak u Was ale tu do tej pory trwaja naprawy na liniach wysokiego napiecia ...

obawiam sie ze nie całkiem sie wygrzmiało bo na zewnatrz jak w saunie ...

Kubolotku - gratuluje drzwi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...