Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Brzoza

jak zwykle rano mam neta. :p

Jak z nimi rozmawiałam cały czas mi wciskali, że z ich strony wszystko jest ok, a wina musi tkwić w moim kompie, pewnie zawirusowany albo jakiego trojana mam i dlatego nie otwierają się strony, a że wirusy mogą być różne i działać w zależności od godzin itd.

No i wymusiłam przyjazd gościa, aby mi tą swoją teorię udowodnił.

Przyjechał wczoraj o 15 ze swoim laptopem.

Najpierw sprawdził mój komputer i tak gg niby działa, ale żadnej strony nie otworzy. Te jego sygnałki w dosie wszystkie przechodzą, niby jest ok. I mówi mi że to na pewno jakiś wirus.

Podpina kabelek do swojego laptopka.

W dosie wszystko ok. tak jak i u mnie, próbuje otworzyć stronę wp, następnie jakąś inną, żadna nie chce się załadować, tak samo jak na moim kompie. :o Pan mówi: pierwszy raz coś takiego widzę, a ja się śmieję "Chyba ma Pan wirusy" :lol:

On "na pewno nie" Poszedł na strych zresetować to urządzonko. Po ponownym przeprogramowaniu sytuacja ta sama.

W efekcie maja być dziś między 12 a 14 wymienić urządzonko, i opuścić mój dom jak już będę miała neta.

No bo wyszło że mój komputerek jest tak samo dobry jak jego laptopik. :p

 

Ale wczoraj była burza.

 

Kubolotek współczuję koleżance. Mnie na szczęście taka przyjemność ominęła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Siekirezada - wczorajsza burza przewróciła moją droge o 180 stopni. Mój polonez miał ogromne problemy w wyjechaniem. Dziury po kolana :o :o

Woda wydarła koleiny zerwała wszystko to co mozolnie nawozilismy, szlag człowieka trafia- moge sobie tylko wyobrazic co tam się dzialo :o :o :evil: Żleby mam jak na Kasprowym :wink:

Nawałnica trwała ponoć 40 minut - na podworzu mam 2m wanne - taką na wode - była pusta wczoraj jak pojawiłem sie na budowie była pełna :o :o

Jedyne co w tym pozytywnego - to to że Gmina zaoferowała pomoc w naprawie drogi :-? - ale kiedy to będzie.

 

Woda to straszny żywioł - a szczególnie bardzo gwałtowne opady

 

Wszystko poza droga przetrwąlo - dachy, izolacje drenaże rynny - wszystko działa i spełniło swoja funkcję :D

 

Anetko - tak się zdarza elepśtronika to bezduszeństwo - czasem płata figle.

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo - na pocieszenie, nie wiem, czy to znasz, ale znalazlam coś fajnego For JU :D

 

http://www.esensja.pl/obrazki/okladkikom/30929_200.jpg

 

http://www.esensja.pl/obrazki/komiksplansze/30932_1_600.jpg

 

http://www.esensja.pl/komiks/recenzje/tekst.html?id=3203

 

 

Jak kupię to poroszę o tłumaczenie :D

 

 

Kubolotku pamiętałam o tej wannie, bo ja też taką bym chciała KIEDYŚ i zapadły mi w pamięć Twoje kłopoty z umieszczeniem jej na piętrze (a u nas łazienka na poddaszu)

 

Tutaj też wczorajsz burza narobiła szkód, Strzyżów też pływał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaKar kupuj Bydymy eklerować ze ślonskigo na nasz :wink:

Po prowdzie wom godom ze nima najmyńszego problymu przeeklerowac to z godki na mowa :)

Tytuł dla wtajemniczonych szkoła latania

 

A tak dla obeznanio sie z naszom godkom :) to mom do Was wierszcek:

 

U mojij starki w antryju na byfyju stoji szklonka ruskigo tyju :)

 

Kto wie co tam u kogo i gdzie stoi :)

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie deszcz nie wyrządził żadnych szkód.

Widzę że Aneta też musi przejść swoją drogę przez mękę "z panem od wiejskiego internetu" - powtórka z rozrywki mojej sytuacji sprzed roku.

Na wystawie Nadiuch zajął drugie miejsce w swojej klasie, dostałyśmy srebrny medal i ocenę doskonałą. Niby to dobrze, ale przydałby się nam CWC czyli wniosek na championa Polski.

Sebastian!

Nic nie dotarło - zapomniałeś o mnie czy wiadomość została wysłana i rozpłynęła się w siwej mgle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ludziska a co to z tym zgadywaniem - jakoś nikt sie nie kwapi :wink:

Sebo8877

 

pytasz o to?

 

U mojij starki w antryju na byfyju stoji szklonka ruskigo tyju

 

chcesz aby Ci przetłumaczyć ten wierszyk?

U mojej babci w bareczku na półeczce stoi szklaneczka soczku malinowego. :p

 

Czy mam chociaż jeden % trafności. :p :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak dla obeznanio sie z naszom godkom :) to mom do Was wierszcek:

 

U mojij starki w antryju na byfyju stoji szklonka ruskigo tyju :)

 

Kto wie co tam u kogo i gdzie stoi :)

 

sebo8877

Sebo - nie wiem ... dla zabawy spróbuje "rozszyfrowac" 2 wyrazy

starka - kojarzy mi sie z babcia

a tyj z czajem czyli po rosyjsku herbata

natomiast antryju ani bryfyju :) - z niczym mi sie nie kojarzy

za trudne ... :-?

Anetko z tego morał - o swoje trzeba walczyc !

a drugi ... jak niewiele człowiekowi trzeba do szczęscia ... :wink:

DaKar - u mnie popaliło bezpieczniki i izolatory na conajmniej kilku słupach wysokiego napięcia - wyłaczenia trwały ponad 6 godzin

Baru - gratulacje za pieska !

tomasz3211 - wklej link do tego projektu - moze wzrokowcom skojarzy sie gdzies taki domek

imieniny Piotra i Pawła ... przysłowia mówia, ze jaki dzis dzien - takie lato i jesień ... a dzis pada :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta prawie dobrze :D - zgadł RS - ale odpowiedź wysłał mi n Priv-a

 

A ma to być tak

 

U mojij starki w antryju na byfyju stoji szklonka ruskigo tyju

 

U mojej babci w przedpokoju na kredensie stoji kubek czarnej gorzkiej (czyt. ruskiej) herbaty.

 

Kolejna lekcja :wink: wiecie jak jest po ślasku

 

Chrząszcz brzmi w trzcinie ????

 

Chrobok szuszczy w chaszczach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Mam okna z Pamoplastu. Wszystko byloby o.k. gdyby nie to że zachodzą od strony zewnętrznej. Nie wiem czemu się tak dzieje. Pani w pamoplaście powiedziała iż trzeba odtłuścić. Zrobiłem to benzyną ekstrakcyjną ale dalej to samo zachodzą od strony zewnętrznej.

Pozdrawiam i prosze o porady.

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj kadiya - niestety Świlcza to nie moje strony ...

ale byc moze zagladnie tu ktoś z forumowiczów z Twoich okolic ...

 

wojciechub - wydaje mi sie ze "winna" jest temu róznica temperatur - podejrzewam, ze w domu masz zdecydowanie chłodniej niz jest na polu

w zimie sytuacja jest odwrotna - okna zaparowuja od srodka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej nie.

Gdyż w zimie od środka nie zaparowywaly ewentualnie troszke w rogach.

To zaparowywanie jest dość wcześnie rano. Więc chyba wtedy w domu nie jest zimniej niż na polu. Przynajmniej wątpie w to. Chociaż mam piwnice w domu jeszcze bez wylewki tam jest chłodno i to bardzo może to oziębia caly dom ale to moje gdybanie.

A czemu na przykład w sąsiednim wybudowanym domu tak się nie dzieje.

Pozdrawiam i prosze o odpowiedż.

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moim zdaniem to okolice Rudna Mała, Wielka, Pogwizdów Nowy, Zaczernir. Moze dlatego, że sam tam kupiłem działkę, ale to jest moje zdanie. Ruch na drodze dużo mniejszy, b.dobry dojazd od Rzeszowa, a w zimie napewno odśnieżone są drogi, bo w gminie Świlcza to bywało róznie. A ha zaczernie to polecałbym od strony północnej, bo ta połódniowa może być zalana od przylegającej rzeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż mam piwnice w domu jeszcze bez wylewki tam jest chłodno i to bardzo może to oziębia caly dom ale to moje gdybanie. A czemu na przykład w sąsiednim wybudowanym domu tak się nie dzieje.

Pozdrawiam i prosze o odpowiedż.

Wojtek

a w sasiednim domu tez jest piwnica ?

i czy ona jest równiez bez izolacji ?

 

Wojtku - odrzucam mysl zeby firma produkujaca okna bawiła sie w jakies eksperymenty z niesprawdzona szyba, czy napełniała przestrzen miedzyszybowa jakims niestereotypowym gazem ...

miałem takie zjawisko na niezamieszkałej budowe .. ale było to krótkotrwałe i wystepowało wiosna kiedy w budynku było chłodniej niz na zewnatrz

kadiya - obawiam sie ze wiekszośc z nas forumowiczow te deszcze nie chca oszedzic, gwałtowna ulewa potrafi zrobic zniszczenia u mieszakjacych na górce jak i tych w nizinie ... :-?

 

Sebo Marma w niedziele będzie Rybniku :)

prostuje wczesniejsze "zamieszanie" z wynikiem - bo rózne "witryny" podawały rózny - kilka tygodni temu ROW wygrał z obrońca tytułu - Unia Tarnów

Tomku mysle ze teraz Twój projekt będzie łatwiej kojarzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Wojtku podzielam twoje obawy, bo tez kiedyś też tak miałem w domu szwagierki której pomagałem się urządzić. woda tak sie właśnie skraplała przez jakiś czas, co wszystkich niepokoiło, ale potem wszystko ustało, miom zdaniem wynika to z dużej ilości gazu w przestrzeni miedzyszybowej. I co ciekawe ustępowało to stopniowo np w oknie dwu kwaterowym najpierw na jednej kwaterze a za kilka dni na drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...