Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

cześć "rzeszowiaki" ;-)

 

nie orientujecię się jakie ceny za styropian? Najlepiej w okolicach Mielca. Lub gdzie zwyczajowo najtaniej

 

pozdrawiam

witaj max !

kiedys sprowadzałem styropian bodajże z Ożarowa ... teraz od czasu do czasu potrzebuje minimalne ilości i kupuje gdzie mam najblizej ...

...Z tymi kobitami to udręka a bez nich to jeszcze wieksza :wink: :D

 

Sebo8877

 

hehehehh ....

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasz3211 dziekuje :oops:

max dzieki na namiary byc moze i tam dojade i sprawdze

Sebo tez mysle ze wyjscie na taras przez salon jest dobry pomysłem:(, sama tak mam i nie chciałoby mi sie biegac po cos do kuchni na około domu, sam pomysl

 

Sam pomysliwam tylko wychodzi na to ze z tego tarasu na dzień dzisiejszy to będą zrobione tylko dzwi balkonowe by móc kiedyć na niego wyść - mam wysoki parter tak więc trochu towaru tam pójdzie - napewno nie w tym roku - ale cóz robi się wiele dla żony jak sie ją kocha - a najwyraźniej ja ją kocham :) :D stąd tez trza sie rozejrzeć

po 1 primo za wolnym czasem

po 2 primo - za dodatkowymi recami do kupienia - mam dwie przydałoby sie jeszcze ze 2 albo 4

po 3 primo damy radę (ale nie w tym roku :-?

 

Baru a Ty co - odpoczywac Ci sie chce- roboty jakotakiej nie masz do wykonania ??? Fajnie masz- ja to dopiero wypocznę i sie wyśpię na poziomie 2,2 poniżej poziomu terenu :wink:

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru a Ty co - odpoczywac Ci sie chce- roboty jakotakiej nie masz do wykonania ??? Fajnie masz- ja to dopiero wypocznę i sie wyśpię na poziomie 2,2 poniżej poziomu terenu :wink:

Pozdrawiam serdecznie

 

Sebo8877

 

Sebo tylko proszę bez takich żartów. Jeszcze nie czas na taki wypoczynek.

a Baru pewnie nocną zmianę ciągła. Miłego wypoczynku życzę.

 

Ja też mam tarasik. Wyjście z jadalni i salonu. Kuchnia jest otwarta na jadalnie. :p

Tylko brak czasu na imprezki przy grillu :oops:

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba caly rzeszow zaczal sie budowac... znalezc dzialke to jeden wielki problem- nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze, ze wy juz budujecie swoje domki i domeczki :) a ja nadal w fazie szukania....

jesli cos wiecie to prosze w dalszym ciagu o info

 

Pisłem pare postów powyżej sprawdziłeś to ???

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru a Ty co - odpoczywac Ci sie chce- roboty jakotakiej nie masz do wykonania ??? Fajnie masz- ja to dopiero wypocznę i sie wyśpię na poziomie 2,2 poniżej poziomu terenu :wink:

Pozdrawiam serdecznie

 

Sebo8877

 

Sebo tylko proszę bez takich żartów. Jeszcze nie czas na taki wypoczynek.

a Baru pewnie nocną zmianę ciągła. Miłego wypoczynku życzę.

 

Ja też mam tarasik. Wyjście z jadalni i salonu. Kuchnia jest otwarta na jadalnie. :p

Tylko brak czasu na imprezki przy grillu :oops:

[/b]

 

Te imprezke przy grilu :wink: :D to mozemy u Ciebie pomóc Ci zorganizaować :) :wink: :oops: :D

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza! Sebastian!

Jak możecie mnie podejrzewać o takie okrutne lenistwo?? Dobrze, że chociaż Aneta stanęła w mojej obronie :p Ja już chwilę temu wstałam, zupka się gotuje i zbieram się psychicznie aby wyjść na ten zwalający z nóg upał i skończyć koszenie. A tak w ogóle to wczoraj miałam pracowity dzień - koszenie na przemian z plewieniem. Jak kosiara miała dość i trza jej było zrobić przerwę to rzucałam się z pazurami :lol: :evil: i wśiekłością na chwasty, spod których prawie przestało być widać moje krzaczki. I w związku w powyższym mam pytanko: czy wiecie gdzie mogę kupić agrowłókninę oczywiście chyba nie muszę pisać, że nie chciałabym za dużo wydać 8), a trochę mi tego potrzeba.

A tak w związku z tarasem to my też będziemy musieli kombinować - jakieś fundamenty, ścianki, sypać ziemię do środka i dopiero potem na to uklepane - mój mąż se wymyślił cios - chyba on sie skalny zwie z bruk-betu.

No i koniec siedzenia - zgodnie z zaleceniami Sebastiana - ruszam do boju. Paaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta agro włoknina ma być po to by chwasty nie rosły czy po to by cosik własnie na niej rosło

 

Jeżlei to pierwsze to najtańszym rozwiazaniem jest folia jutowa do dostania w kazdym składzie to drugie to pytaj w Resgalu tym co ostatnio Ci polecałem

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza! Sebastian!

Jak możecie mnie podejrzewać o takie okrutne lenistwo?? ...

 

upsss :oops:

a to przepraszam ...

... czy wiecie gdzie mogę kupić agrowłókninę oczywiście chyba nie muszę pisać, że nie chciałabym za dużo wydać 8), a trochę mi tego potrzeba...

agrowłóknine chyba sie kupuje w jakims ogrodniczym - cen nie znam

ale ...

przypomniałas mi Baru, ze mój kolega sobie toto nalepił na sciany i sufit ... zamalował chyba ... czy jak :-? i ma teraz takie fajniasto -mechate tynki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...