Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Basia Ty Ty robaczku :wink: - pozdrawaim Cię strasznie Ciepło - a tak powąznie to ten kamień kupiłas czy czekasz dalej aż zdrożeje - od 1 sierpnia w gore ida wszystkie materiały kamienne i sypkie o około 10 %

Kuuurnaaa! Nie kupiłam i nie kupię jeszcze chyba chwilę - casu ni ma, ojjj ni maaa... Z resztą - kto jak kto, ale budujący wiedzą jak to z tym czasem jest :evil:

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich "nowych" w grupie

czy dysperbitem warto izolowac wszystkie ściany fundamentowe wylane z betonu W10 od wew. i zew. czy tylko zewnetrzne i tylko od zewnątrz?

B@ha - nie izolowałem - lałem beton prosto w grunt

...pracuję nad projektem mojego domu tzn. ustalam szczegóły z projektantem, dom z bali drewnianych, może ktoś z Was już taki wybudował?...

 

Aga G-F" - dom z bali ... a moze raczej dobudówke z bali robił zdaje sie jako pierwszy na forum babis - pozdro Bartek :wink:

z takim zamiarem nosiła sie Agnieszka31 - kiedys pisała w naszej grupie ...

_Beti, stal kupowałem kiedy była znacznie tansza ... nie robiłem zapasu ...

jesli zabrakło Ci tone - to przemysl czy nie masz przezbrojonego stropu ...

moze tu warto poszukac rezerw ...

 

lato w pełni ... a Iraku wiatr nam stącił jakis zdezelowany smigłowiec z wojskiem ... ale jak sie kiedys przesiądziemy na F16 ... to sobie odbijemy na terrorystach ... chyba ...

a moze oni na nas ... zrobia poligon ... i postrzelaja sobie ... jak do kaczek ...:-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich budujących na podkarpaciu, ja właśnie pracuję nad projektem mojego domu tzn. ustalam szczegóły z projektantem, dom z bali drewnianych, może ktoś z Was już taki wybudował?

 

Myślę, że mnie przyjmiecie do swojego grona?? :D

 

 

Cześć, Aga !!!

 

Dom z bali...pięknie...jak w bajce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadya

 

8a, w Mrowli, blisko do centrum Rzeszowa, Mrowla, c.2.500zł/a do uzgodn. RUDNA WIELKA t.(0-17) 855-30-65, 0601-969-531.

dzieki tomku. czy wy tez mieliscie taki eproblemy ze znalezieniem tej "odpowiedniej" dzialki? bo ja juz zaczynam miec watpliwosci czy nie wybrzydzam. chce plaska, 10 arowa dzalke z przylaczami i przy innych budujacych sie ludziach zeby bylo razniej, a tu sie okazuje, ze ciagle jakiegos elementu brakuje... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie, że tak. Kupno działki to wiekszosci przypadków decyzja na całe życie, i kazdy szczegół musi być skrupulatnie przemyślany, :x :x :x a co będzie na "starość" sorki nie dotyczy kobiet, ale my faceci stajemy się na starość tacy niezaradni :lol: i dzicinni i każda duperela może być potrzebna, nawet ten przystanek autobusowy, czy apteka, albo przejezdność drogi w zimie, gdy cza pomocy medycznej do skaleczonego palca, albo taksówki z wodą utlenioną w przypadku pogaduchy sąsiedzkiej.

ale się nie przejmuj w razie potrzeby jast nas wielu :D :) :o 8) :lol: :evil: :roll: na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce plaska, 10 arowa dzalke z przylaczami i przy innych budujacych sie ludziach zeby bylo razniej, a tu sie okazuje, ze ciagle jakiegos elementu brakuje... :(

Znajomi w tamtym tygodniu kupili działkę - własnie 10a na ul Jazowej. Jakbyś była zainteresowana - daj znać popytam bo chyba coś tam jeszcze jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety Brzoza na strop nad poddaszem pójdzie aż tona 10 i niestety już zamówiłam ją po 2500 :evil:

ja zbroiłem głownie fi 8 a fi 10 tylko na belki czy zebra

poszło mniej - jakieś 650 kg

a wogóle to ciekawa sytuacja z tymi podwyzkami jak cementownie sprzedali - zaraz cement skoczył w góre

Hindus kupił hute - i momentalnie stal ...

czy nasi nie umieja podnosic cen ...?

 

co do działek - po sasiedzku sprzedano działke 21 ar z domem do remontu -za kwote 150 000 ... - coś jak u Sebo

tylko ... własciciel sprzedał i wyprowadził sie na Sląsk ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadiya

Jak my szukaliśmy działki też nam się wydawało, że nie powinno być żadnego problemu skoro mamy pieniądze i niezbyt wygórowane wymaganie (min 8 arów, bez problemu z mediami, nie przy ruchliwej ulicy, w miarę równą, dosyć blisko sklepu, szkoły i przystanku, z sąsiadami, nie na terenie zalewowym, blisko Rzeszowa). Szukaliśmy przez ogłoszenia w gazetach, znajomych i wszystkie agencje nieruchomości. Po paru miesiącach ciągle szukaliśmy :( . Aż któregoś dnia....trafiliśmy na tą która spełniała nasze wymagania (cenowe również).

życzę wytrwałości, bo warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...