Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Myślę o tych oknach na piętrze pod daszkiem. Chyba, że będzie tam jakiś podest?

 

Mieliśmy podobny problem, bo umyśliłam sobie werandę w naszym projekcie, do której wyciągnęliśmy schody, aby "uwolnić" przestrzeń wewnątrz. Architekt, na naszą prośbę obniżył nam okna, które w pierwszej wersji były aż pod dach.

 

Teraz będą takie:

 

http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/domek_front.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Słoneczko, nie będzie żadnego podestu ...

W częœci œrodkowej właœnie jest pomieszczenie bez stropu, dlatego tez i tak wysokie okno które nam się akurat podoba. Marzeniem jest umieœcić tam dużo w miarę wysokich roœlin doniczkowych ... a po otwarciu drzwi wejœć przez taras do ogrodu.

Fakt,że zupełnie nie pomyœlelismy jak będziemy je myć. Zapewne pozostanie jakaœ ławka podstawiana 2 razy w roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze Słoneczko swoją ciezarówą jedzie do nas na grzyby i mija wszystkie samochody, nawet osobowe ...http://www.addis-welt.de/smilie/smilie/auto/smileysamm907.gif :wink:

to dobrze, bo podobno to ostatnie tak słoneczne i ciepłe dni sierpnia ... poźniej ma sie rozpadac

ELFiatko - witaj w grupie - mam nadzieje ze na stałe ..:wink:

przyznam, ze z zewnatrz robi wrażenie Twoja Amelia

 

po pysznej zupie z maslaków mogłem i ja cos popisac ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Nareszcie mam projekt mojego wymarzonego domku!!! :p :p :p

Jestem zachwycona, projekt indywidualny więc to co chcialam to mam... :wink:

 

Prosze podajcie mi szerokość Waszych okapów w lukarnach (ten detal jeszcze w robocie), sama nie wiem czy lukarny (2szt.) z balkonikami maja mieć wystające daszki czy takie sobie.. prosze o dokładne wymiary :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie wraz z Toba AAgnieszk@" ze masz juz projekt

 

chwile nie mogłem opisu lukarn z balkonikami zrozumiec - bo porównywałem je do "jaskólek" na moim dachu

(mam zarówno lukarne jak i jaskółki )

okap lukarny mam w granicach 30 - 35 cm

 

w dziale dla informatyków trwaja poszukiwania _Beti_

znikneły wszyskie Jej posty - bez sladu ...

nie ma tez takiego nicka w wyszukiwarce ...

nie wiecie co sie z Nią stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RE:agnieszka

to wszystko zależy od pozostałych elementów domu, 30 cm wydaje się mało, , A tak właściwie to ilu spadowy masz dach, bo przy dwuspadowym ja zrobiłbym 40, natomiast jesli jest czterospadowy to pozostaw 30, ten element mie może zbytnio "odstawać" od bryły. bo to może popsuć smak całego dachu. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko niestety nie znam lasów po zachodniej części Podkarpacia. Ale mnie zawsze ciągnie do Harasiuk, jest to w połowie drogi między Leżajskiem a Biłgorajem i to już chyba nawet nie jest woj. podkarpackie a lubelskie. Ale są tam piękne lasy można znaleźć dużo kozaków, borowików, podgrzybków, maślaczków itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po przerwie!

Byliśmy na tygodniowym wypoczynku nad Białym - lało wrednie praktycznie cały tydzień :evil:, a w zeszłą niedzielę - tak jak pisała AnetaS stresowałyśmy się występem naszych suniek na wystawie.

No i muszę się Wam pochwalić, że mój Nadiuch zdobył 1 miejsce w swojej klasie!!! Wygrała nawet z suką z Ukrainy, z którą przegrała będąc szczenięciem na Podpromiu w lutym! Nawet nie wiecie jak się cieszę :lol: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta!

No to super! WO znaczy wielce obiecująca - dobrze napisałaś. Oby tak dalej!

A dlaczego Cię nie było na BIS-ie szczeniąt? Nie kazał Ci sędzia zostać?

To jeszcze coś takiego było? :o o rany nie wiedziałam,

A zaraz po występie poszłyśmy bo mały był bardzo marudny (nie pies tylko siostry dzieciak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia popraw to bo chyba jedyni mamy takie problemy :o

 

Kochane dziewczęta gratuluję sukcesów - psich sukcesów.

 

Baru Nadia to naprawde sliczny pies - a jak tam "rudzielec" był młody ??? ten co w lutym tak strasznie mnie zachipnotyzował???

 

Anetko WO - to już brzmi dumnie :wink:

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soryyy, ale w niedzielę byłam zakręcona jak świński ogon - wszystko na ostatni moment, a na dodatek jeszcze udało się nam wygrać :D.

Powinnam Ci powiedzieć, żejuż po ocenie zawsze jest wybór najpiękniejszego psa wystawy czyli BIS - Best In Show. I wtedy wchodzi się klasami: najpierw były szczeniaki, potem weterani, potem cos tam (skleroza), potem psy w klasie młodzieży - tutaj wygrał brat tej suki, z którą Nadia wygrała, potem były suki - młodzież i potem to już nie wiem, bo się zmyłam. Na BIS-ie nic więcej nie zwojowałyśmy ale i tak jestem zadowolona okrutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru Nadia to naprawde sliczny pies - a jak tam "rudzielec" był młody ??? ten co w lutym tak strasznie mnie zachipnotyzował???

sebo8877

Dzięki Sebastian!

Rudzielec czyli Axl zdobył 2 miejsce w użytkach na BIS-ie.

A tak szeptem mogę Ci donieść, że Axl będzie tatusiem. Jak się uda to jeszcze w tym roku - zapisać Cię w kolejkę? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! To ja tu kukam i kukam od dwóch dni i nic mi nie wyskakuje a tu tyłem trzeba wejść :D :D :D

 

Nasze papierzyska dopiero w starostwie grzeją biurka wiec na razie bez zmian.

 

AAgnieszk@ fajnie ze już masz dom "na papierze" sama niedawno wpatrywałam sie w kopertę z uśmiechem na ustach i zaciekawieniem :D

 

Ja też po raz pierwszy od 2 lat :oops: zaglądnęłam do lasu. Pięknie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...