Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Dzisiaj wstałam o 1 o zaczęłam robić opis techniczny do projektu, tak mi się strasznie spać chciało, ze wzięłam Lonkę i poszłyśmy na spacer. Po powrocie dalej spać mi się chciało no i machnęłam ręka na to wszystko i położyłam się spać. Chyba faktycznie muszę trochę przystopować.

 

A co do kostki. To panowie powiedzieli mojej mamie, że z wszystkimi są wstanie się dogadać tylko nie ze mną. Ja to mam jakieś dziwne myślenie.

Wczoraj układali przed bramą wjazdową no i okazało się, że się brama nie zamknie. Wg nich trzeba bramę podnieść.

Poszłam do tych, co robili ogrodzenie i bramę. I mówię, co jest grane.

Gościu przyjechał popatrzył na bramę, na kostkę i mówi "Panowie spierdoliliście robotę". :lol: No i dziś pan wyciąga kostkę i wszystko poprawia. :p

A ja jestem wredny człowiek bo zamiast się przejmować, pomyśleć jak to można rozwiązać, co będzie bardziej pracochłonne kostka czy brama . To ja z wielką radością kazałam kostkę poprawić. :oops:

I jeszcze na chodniczku co zrobili do furtki znalazłam kostkę pękniętą i uszkodzoną palisadę. To też mają wymienić.

Sebo jakbyś miał ochotę spojrzeć fachowym okiem na ich wyczyny to serdecznie zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

.... Jest jedna rzecz na świecie której nie da sie zrobić ... zgadnijcie jaka??? ...

mysle i mysle ... i dalej nie wiem... co to za rzecz ?

Sebo - kojarzy mi sie to z tym jak mój ojciec nieraz musiał udowadniac, ze da sie jedną dziure dwoma dziurami zatkac ...a ludziska ciagle nie mogli w to uwierzyc ... :wink:

DaKar, Sebo - wyborów dotyczących zarówno budowy jak wyposażenia dokonywałem sam ... to za powazna sprawa zeby powierzac ją innym ... :wink:

Anetko - masz dość oryginalnych wykonawców tej kostki ... nie zmiesciła im sie kostka pod brama - uciąć brame i po sprawie ... taaa

nieźle kombinuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza ta jedyna rzecz której nie da się wykonać to:

Nie da sie otworzyć parasola we własnym tyłku :) - nikogo nie miałem zamiaru obrazic ani zdenerwować tym powiedzonkiem - ale ma ono swój głęboki sens. :wink:

 

Całą reszte da sie zrobić- nawet tak jak piszesz załatać jedną dziuę dwoma

 

Anetko w przyszłym tygodniu moge do ciebie wpaść nie ma sprawy.

Fachowcy widać że fachofcy pilnuj ich i możesz im powiedzieć czego nie da się zrobić :)

Dziś jade na śląsk (powoli się zworzę) tak więc będę w niedziele i jakby coś to w poniedziałek mogę zajrzeć.

 

Dakar a ty na jakim już etapie jesteś - bo coś nie relacjonujesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko - masz dość oryginalnych wykonawców tej kostki ... nie zmiesciła im sie kostka pod brama - uciąć brame i po sprawie ... taaa

nieźle kombinuja

Taka ekipę to tylko ja mogę mieć :p

 

Dakar

Ujęcie przeze mnie słowa wakacje, chyba było nie właściwe. Bo jeśli jechać i pracować w zawodzie to myślę, że trzeba liczyć min. rok a najlepiej kilka lat. Pierwsze miesiące to intensywne przyswajanie wiedzy technicznej a szczególnie różnic, jakie są.

Chyba żeby pracować w zawodzie, gdzie wiedza nie jest potrzebna, ale to jest jak dla mnie stratą czasu i cofaniem się w rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dakar a ty na jakim już etapie jesteś - bo coś nie relacjonujesz ??

 

No i mnie nie denerwuj :D

Ja walczę z papierami :evil:

jak dobrze pójdzie (tzn nie będzie sprzeciwu sąsiadów) to za tydzień-dwa może będziemy mieli pozwolenia..ale mam wątpliwości czy wszystko gładko pójdzie..

 

A tak na marginesie, szukam zdjęć schodów z salonu na "górę" wiecie o co chodzi??? U nas w salonie jest wejście na poddasze i nie mam pomysłu jak to będzie wyglądało :D

Chociaż ostateczą decyzję podejmie oczywiście mąż :wink:

 

Szczuka by mnie zastrzeliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dakar

Ujęcie przeze mnie słowa wakacje, chyba było nie właściwe. Bo jeśli jechać i pracować w zawodzie to myślę, że trzeba liczyć min. rok a najlepiej kilka lat. Pierwsze miesiące to intensywne przyswajanie wiedzy technicznej a szczególnie różnic, jakie są.

Chyba żeby pracować w zawodzie, gdzie wiedza nie jest potrzebna, ale to jest jak dla mnie stratą czasu i cofaniem się w rozwoju.

 

No tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ta jedyna rzecz której nie da się wykonać to:

Nie da sie otworzyć parasola we własnym tyłku :) - nikogo nie miałem zamiaru obrazic ani zdenerwować tym powiedzonkiem - ale ma ono swój głęboki sens. :wink:

no tak .....

:lol:

mój ojciec znów jesli ktos nie wierzył w te mozliwości dziur mawiał : wsadź se nos do d .. y...:) co tez miało głęboki sens ... :wink:

Sebo - miłego wypoczynku zatem na Śląsku i dużo świerzego luchtu w płucach

Anetko chłopy sie staraja ...ale ze im nie wyhodzi ... czy to ich wina ?

:wink:

DaKar - serdeczne zyczenia urodzinowe !

mysle ze jeszcze nie spóźnione ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki.

 

Czy wie ktos gdzie i za ile mozna wyporzyczyc sprzet do budowy w Rzeszów City?

 

Chodzi mi np. o betoniarke...

 

Zagęszczarkę murarze pożyczali gdzieś w Tyczynie, a betoniarkę powiedzieli, że lepiej kupić, bo jest potrzebna przez całą budowę i lepiej się to opłaci. No i kupiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :p no wiec jednak zrezygnowalismy z tego projektu APS 100 i wybralismy moncalvo z pracowni Archigraph :) za pare miesiecy fundamenty no i mysle ze bede stalym bywalcem grupy podkarpackiej, jesli to wogole kogos interesuje - buduje sie koło Sędziszowa Młp. ;]

link: http://www.archigraph.pl/new/archigraph/ind.php?co=projekt&n=354

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sushi:

Zerknąłem na Twój projekt i pozwolę sobie na jedną uwagę. Otóż w salonie będą problemy z wygodnym ustawieniem telewizora czy sprzetu audio (ew. głośników kina domowego). Może to nie są najbardziej istotne elementy ale i ja miałem dośc duży orzech do zgryzienia włąsnie z tą kwestią, więc piszę, bo lepiej od razu mieć świadomosc i takiej "zagwozdki" :).

 

Poza tym moim zdaniem układ pomieszczeń jest ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...