Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ale ten pies ... cos w sobie ma ....

 

 

Facet miał wypadek samochodowy, w którym oprócz rąk i nóg doznał również złamania żuchwy. Leży w szpitalu prawie cały w gipsie, szczęka też unieruchomiona jakąś szyną, gdy wtem wpada jego żona :

- Kochanie, ble,ble, ble... tak mi przykro... ble, ble, ble... musisz się teraz lekko odżywiać... ble, ble, ble... przyniosłam ci sucharki... ble, ble, ble... muszę już lecieć do pracy, co ci przynieść jutro?

 

Facet patrząc na nią z błyskiem w oku mamrocze zły:

 

- Oszechóf, kurfa

 

Dobre :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

sebo skąd taki duży rabat :o

czemu te okna ?

ja też chcę w okleinie złoty dąb, jeśli to nie jest tajemnicą, to ile Cie kosztowały te okna ?

ten sklep jest na początku ul. Przemysłowej ?

 

Beti - tak ten sklep to na pocżteczku Przemysłowej w tym samym budynku co Toton.

 

Rabat był taki bo okna na całą chałupe (w dwóch etapach) wyszły mnie 8 000 brutto z montażem.

Mam tak:

wys 1.5 m

szer. - 1,75 - 4 sztuk; 1,2 - 1szt, 1,5 - 2 szt, 0,8 - 1 szt.

wys 0,75 m

szer - 1,75 - 2szt; 1,5 m - 1 szt; 0,75 - 1 szt.

i 1 stałka 0,75 x 1,5

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zewnętrznie barwi się w sposób dwojaki - okleina -to trochę tąńszy sposób (ja tak mam) oraz okleina + barwienie w masie (poprostu profil - plastik jest np brązowy) ale czy ja wiem czy to jest sens ???

Wg mnie najwazniejszt to profil (dobry) okucia- sensowne - współczynnik K to bajki pomiędzy wiersze gdyz argon swoja droga a argon w szybach swoją drogą :) - róznie to z tym bywa.

Jak masz ochotę zobaczyć okna jak wygląda ten pamoplast zapraszam do siebie.

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian!

To barwienie w masie ma sens wtedy, gdy sobie zadrapiesz ramę. Jeżeli masz okleinę - wylezie białe, jeżeli barwione w masie - poza sznitem nie ma różnicy w kolorze. I za to właśnie się płaci.

 

Beti!

My mamy 5-ciokomorowe thermoplasty, profil Royal i kosztowały nas coś koło 15tys z montażem. Nie są to okna tanie, ale mieliśmy już thrmoplasty w mieszkaniu - najtańsze, 3-komorowe i były bez zarzutu, więc jak przyszło wybierać do domu to w zasadzie nie zastanawialiśmy się długo. Sprawdziłam na ich stronie - mają teraz jakąs promocję na tego royala - może zaglądniecie i posłuchacie co wam powiedzą: http://www.thermoplast.pl/__podkarpackie.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian!

To barwienie w masie ma sens wtedy, gdy sobie zadrapiesz ramę. Jeżeli masz okleinę - wylezie białe, jeżeli barwione w masie - poza sznitem nie ma różnicy w kolorze. I za to właśnie się płaci.

 

Beti!

My mamy 5-ciokomorowe thermoplasty, profil Royal i kosztowały nas coś koło 15tys z montażem. Nie są to okna tanie, ale mieliśmy już thrmoplasty w mieszkaniu - najtańsze, 3-komorowe i były bez zarzutu, więc jak przyszło wybierać do domu to w zasadzie nie zastanawialiśmy się długo. Sprawdziłam na ich stronie - mają teraz jakąs promocję na tego royala - może zaglądniecie i posłuchacie co wam powiedzą: http://www.thermoplast.pl/__podkarpackie.htm

 

Toz to ja wiem - Tak tylko po kiego grzmota ci barwione w masie od zewnątrz - ciął nożem tych ram nie bedę a żeby zadrapac to co trza robić ??? A jak białe wylezie to zawsz emozna go markerem :) :wink: :-?

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy okien, i juz mamy taki mętlik w głowie

Mam do wyboru takie oferty, wszystkie SA 5 komorowe w zewnętrznym kolorze złoty dąb, z montażem

Firma Oknostyl

Okucia roto, profil Deceuninck, 5 lat gw, okna podstawowe bez bajerów, profil półlicowany od zew. Cena 8,800

 

Firma Adams

Okcia roto, profil aluplast, 5 lat gw, okna bez bajerów, profil półlicowany cena 9,470

 

Firma Petecki

Okucia roto, profil Rehau, 5 lat gw, profil półlicowany ciepła ramka, cena 9,630

 

Firma DAKO

Okucia winkhaus, profil weka, 8 lat gwarancji, klamka secustik, ciepła ramka, profil licowany od zew cena10,300

 

Firma okno res

Okucia Aubi, profil ropiasto, 6 lat gw. O bajerach nie wiem, profil licowany, cena 10,800

 

Firma Widok

Okucia roto, profil Veka cena 10,800

 

Firma M&S pomorska fabryka okien

Okucia silenia, profil brugman, 5 lat gw, okna z bardzo szerokim wyposażeniem, cena 11,100

 

Dziś jeszcze będziemy atakować Rzeszów, bo to SA oferty z lokalnych biur, Ale i tak mam już o czym główkować, proszę doradźcie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti ja odrzuciłbym

 

Adams - profil - na który większość nzaczyna narzekac Alupalst zaczyna robić się badziewiem.

 

Firma M&S pomorska fabryka okien - tez ze wzgledu na profil .

 

Zdecydowąłbym się na

Firma Oknostyl - dołozyłbym ciepłe ramki - technicznie okna wyglądają ok.

 

Spróbuj uderzyć jeszcze w ten Pamoplast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubolotku - czekam na wiadomości.

 

Beti - trzymam kciuki za Ciebie.

Też się przymierzam do okien i straszną kołowaciznę mam we łbie. A to dopiero początek.

 

Biorę się w garść - dzięki Forumowiczom i przepięknie nam nastałej jesieni!

 

Wymyśliłam sobie aby komin obłożyć kamieniem, najlepiej piaskowcem.

Czy możecie coś - kamienie, płytki, żywice itp. a także kogoś - zakłady kamieniarskie, składy itp. doradzić. Co w ogóle o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat!

 

Moi "fachowcy" od scianek dzialowych wystawili mnie do wiatru. A bez scianek leze i kwicze chocby z elekryka czy tynkami. Jesli macie kogos kto moglby podjac sie od zaraz, nawet po godzinach zrobienia scianek dzialowych to dajcie prosze znac. Scianek jest malo okolo 40m2. Domek jest w Rzeszowie kolo wiezy telewizyjnej wiec z dojazdem problemow nie ma.

 

 

Help?

:-?

 

P.S. Sebo! Moze chcesz sie najac do scianek dzialowych?! Chcesz chcesz? Powiedz ze chcesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to daliście mi do myślenia, bo przecież okno styl jest najtańszy :roll:

a M&S mi się bardzo spodobał tylko cena nie ta :-?

Sebo byłam na przemysłowej i nie znalazłam Pamoplast., była tylko jakaś firma pod koniec l przemysłowej, ale ceny mieli przeciętne

dzikislon

moi fachowcy odpadają, nie mają czasu nawet na moje ścianki :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że tutaj ale ..............

Beti znam Pamoplast znam okna Deceunick. Nic dodać nic ująć dobre okna za dobra cenę. Problem z Pamoplastem może byc taki iż mają bardzo długie terminy realizacji dochodzące do 6 tygodni, dłużej się czeka niz na drewniane. Sebo ma racje poproś o dodatkowe "bajery" w Oknostylu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...