Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W logistyce robię :-?

 

Nie chćę was martwić ale od stycznia wszystko pojdzie o 5-15% w górę.

 

Oby te prognozy i przecieki sie nie sprawdziły - bo wali nas po kieszeniach wszystkich.

 

Nadeszły czasy chorendalnych zysków dla producentów budowalnki - my cierpimy na tym bo trz to kupic :-?

 

Spójrzcie co stąło sie z najprostszym gipsem i wszystkimi pochodnymi poszedł o 20% i jak popatrze wstecz to średno od maja posżło wszystko o 10%.

 

Z drugiej strony kochani - szusujemy do cen Unijnych - a ja sie pytam co z zarobkami???? gdzie te unijne zarobki ???

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony kochani - szusujemy do cen Unijnych - a ja sie pytam co z zarobkami???? gdzie te unijne zarobki ???

 

Szkoda gadać.

Ja rozmawiałam (u fryzjerki :D :D :D ) ze współwłaścicielką hurtowni mat budowl i ona sama jest w szoku jak ceny idą w górę na początku wiosny. Niby raziła, żeby kupować w grudniu-styczniu i pewnie tak zrobimy.

Tylko ze styropian mieliśmy kupić na parter,a resztę na wiosnę a z tego co piszecie to lepiej teraz na cały dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Paskudnie i u mnie - pada, wieje, brrrrr... Mam nadzieję Brzoza, że te wieści o suchej i słonecznej jesieni sprawdzą się.

Sebastian!

Nooo, pięknie!! Brawo!! Tylko prosto te płytki klej, bo jak żona dopatrzy się jakichś milimetrowych odchyleń, to będziesz miał przechlapane :lol: :p.

A ja Wam jeszcze powiem, że byłam z moim Nadiuchem na

Światówce w Poznaniu. Było ponad 200 czarnych terierów!! W życiu takiej ilości na raz nie widziałam i już pewnie nigdy nie zobaczę. Oczywiście nie ma mowy o żadnym miejscu medalowym, ale moje suczydło ma w opisie ocenę doskonałą i to mnie okrutnie satysfakcjonuje - mieć doskonałą na światówce to już jest duuuuże osiągnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska - dzieki za wspracie :)

 

Co do pogody - to też slyszałem takie nowości - Kocham TAKIE WIDOMOSCI !!!

 

Brzoza - dzięki za dobre wiadomości :)

 

Baru - gratuluję - widze że suka nieźle wojuje :) - Oby tak dalej. A co do płytek - to staram się :) - narazie zdjęc nie pokazuje - bo efektu jeszcze nie ma :)

 

AnetaS - A jak tam ten Twój maluszek :)???

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moje maleństwo nie było na światówce. I nie wiem czy kiedykolwiek będzie. No może, jeśli znajdę osobę, która zgodzi się wystawiać moją Loncię na tych wystawach. Zobaczymy.

A na razie to jest bardzo niegrzeczna. Wykopuje za kolejnością wszystkie drzewka i krzewy, jakie posadziliśmy w tym roku. Zołza mała.

Obszczekuje wszystko cokolwiek zbliży się do ogrodzenia. Łącznie z ludźmi.

Poza tym, czekam aż mi drewno dojedzie. Chyba gdzieś mocno utknęło, bo jedzie już z 1,5 miesiąca.

 

Jak myślicie jaki efekt może być, jeśli na mojej drodze dojazdowej położę papę z rozbiórki.

 

Baru gratulacje dla Was obu.

 

ja też mam nadzieję, że Brzozowe wieści o pogodzie się sprawdzą, bo moja droga robi się nie ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta - papa tak - położenie papy - sprawi ze wykonasz warstwę odsączającą - w jej granicach będzie płynęła woda. Na to niestety musisz wsypać piach i potem tłuczeń lub jakiś żużel.

 

Jezlei połozysz samą papę na to nic to nie da - za 2 miesiace będzie w strzępach wmaglowana w błoto.

 

Pozdrawiam

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzę nad fakturami :-?

czy ktoś się rozliczał ?

co trzeba wpisać w kolumnie :

Kwota podatku VAT dotycząca inwestycji wymagającej pozwolenia na budowę :roll:

I rozumie że muszę najpierw znaleźć dany materiał budowlany w liście która podała mi Anetka, jeśli dany produkt tam jest to mogę go wpisać do zwrotu

ale po co mi sprawdzać PKWiU :roll:

czy mam te numery PKWiU gdzieś wpisywać na wniosku ?

znalazłam taką stonkę np gdzie można szukać PKWiU

http://www.klasyfikacje.pl/index.php?baza=PKWiU

poradźcie coś :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...